IP: 62.181.178.* 26.08.03, 21:16
A może po wybudowaniu tego ronda: Siewna, Pachońskiego, Mackiewicza zrobić
tam pętlę dla linii 137?
Kursowałaby od 29-listopada przez KK, a następnie przez Siewną/Dożynkową do
tego ronda. Powrót tak samo.
Obserwuj wątek
    • Gość: mouset Re: Trasa 137 IP: 217.96.109.* 26.08.03, 22:27
      Wspaniały pomysł, zwłaszcza do szkół na Mackiewicza dzieci dojadą
    • Gość: mouset Najnowszy rozkład 137 IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 29.08.03, 11:45
      A oto jak pięknie skoordynowno 137 z wsiokami o poranku:

      137 wsiok
      5.55 5.51
      6.35 6.37
      7.15 7.14
      7.55 7.55!!!!!!!!!
      8.35 8.36!!!!!!!!

      Gratulacje!!!!!!!!!!
      • Gość: ADAŚ Re: Najnowszy rozkład 137 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 17:54
        Mouset, ale MPK jest cacy.
        Poza tym ze "137" NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ !!!
        Zapamiętaj to raz na zawsze.
        • Gość: mouset Re: Najnowszy rozkład 137 IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 02.09.03, 09:13
          Dziękujemy Ci MPQ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka