Gość: mj IP: 62.181.178.* 26.08.03, 21:16 A może po wybudowaniu tego ronda: Siewna, Pachońskiego, Mackiewicza zrobić tam pętlę dla linii 137? Kursowałaby od 29-listopada przez KK, a następnie przez Siewną/Dożynkową do tego ronda. Powrót tak samo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mouset Re: Trasa 137 IP: 217.96.109.* 26.08.03, 22:27 Wspaniały pomysł, zwłaszcza do szkół na Mackiewicza dzieci dojadą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Najnowszy rozkład 137 IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 29.08.03, 11:45 A oto jak pięknie skoordynowno 137 z wsiokami o poranku: 137 wsiok 5.55 5.51 6.35 6.37 7.15 7.14 7.55 7.55!!!!!!!!! 8.35 8.36!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Re: Najnowszy rozkład 137 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 17:54 Mouset, ale MPK jest cacy. Poza tym ze "137" NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ !!! Zapamiętaj to raz na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: Najnowszy rozkład 137 IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 02.09.03, 09:13 Dziękujemy Ci MPQ Odpowiedz Link Zgłoś