Dodaj do ulubionych

Leopard upada. Będą kolejne bankructwa

    • Gość: koko Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 23:30
      To kara za zasmiecenie WOLI pieprzonymi blokowiskami!
    • kormiii Leopard upada. Będą kolejne bankructwa 11.04.09, 13:54
      Jak na razie na szczęście to tylko słysze o kryzysie, mam nadzieje że do mnie
      nie dojdzie.

      www.wykopgier.pl/gry-online/404/mario-rampage/
    • Gość: aa a co z inwestycja na szlaku angel IP: *.mck.krakow.pl 15.04.09, 09:25
      czy udalo sie juz komus odebrac mieszkanie, bo przedluza sie to w
      nieskonczonosc, oni tez upadna ?
      • Gość: Matylda Re: a co z inwestycja na szlaku angel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 14:14
        Obawiam się, że tu też skończy się dopłatami
    • Gość: Przyszły wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 14:48
      W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej -
      prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które
      mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych
      nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej
      meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane
      są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester”
      sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen.
      Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i
      mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie
      więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani
      przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania.
    • Gość: Przyszły wł. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 14:52
      W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej -
      prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które
      mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych
      nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej
      meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane
      są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester”
      sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen.
      Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i
      mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie
      więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani
      przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania.
    • Gość: Przyszły wł. Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 15:02
      W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej -
      prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które
      mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych
      nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej
      meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane
      są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester”
      sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen.
      Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i
      mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie
      więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani
      przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania.
      • Gość: ktoś Re: Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.technika.net.pl 17.04.09, 15:38
        a możesz mi wyjaśnić jak się zameldować w cudzym (Leoparda) mieszkaniu?
        • Gość: Przyszły wł. Re: Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:17
          Na podstawie tytułu do lokalu. Jest nim umowa przedwstepna notariana
          + przekazanie lokalu, umowa najmu, użyczenia, itd.!, z także ...
    • Gość: Przyszły wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:19
      W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej -
      prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które
      mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych
      nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej
      meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane
      są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester”
      sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen.
      Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i
      mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie
      więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani
      przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania.
      • Gość: ala Re: Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 16:23
        przyjdzie syndyk i zrobi licytacje jesli do tego dojdzie - i
        zameldowanie tu tak naprawde niewiele pomaga czy pomieszkiwanie
        - ( ludzie zostana z tych lokali siła usunięci )
    • Gość: Przyszły właść. Leopard Wierzbowa upadłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 17:03
      W związku z planowanym ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej -
      prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, namawiam wszystkie osoby, które
      mają prawa do nieruchomości na Wierzbowej, Kijowskiej i innych
      nieruchomościach "Leoparda" do zasiedlania!!! mieszkań, najlepiej
      meldowania się. W przypadku zameldowania matki do której przypisane
      są dzieci praktycznie nie będzie możliwości aby „menczester”
      sprzedał nasze mieszkania, nawet za bezcen.
      Aktualnie jest to jedyna!!! możliwość ratowania naszych pieniędzy i
      mieszkań. Sprawa jest niestety pilna!. Jeśli taką decyzje podejmie
      więcej osób jest duża szansa, że nie zostaniemy ewentualnie ukarani
      przez straż miejską za zamieszkiwanie bez użytkowania.
    • Gość: Przszła wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:35
      Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem
      licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed
      ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na
      obronę.
    • Gość: Przszła wła. Leopard upada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:36
      Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem
      licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed
      ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na
      obronę.
    • Gość: Przszła wła. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:37
      Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem
      licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed
      ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na
      obronę.
    • Gość: Przszła wł. Leopard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:38
      Nie ma żadnego problemu z zameldowaniem, a także podłaczeniem
      licznika prądu. Sama tego dośwadczyłam. Trzeba, jeszcze przed
      ogłoszeniem upadłości zasiedlać!!!. To jedna z ostatnich szans na
      obronę.
    • Gość: voojtas S....y sie nachapali i sobie teraz mogą upadać IP: *.171.134.2.static.crowley.pl 29.04.09, 15:22
      Inna sprawa że nasze społeczeństwo jest tak ogłupione że szkoda cokolwiek więcej
      o tym pisać.Ja sam wstrzymałem się z kupnem mieszkania i teraz na czysto będę
      miał zaoszczędzone około 140 tyś.
      TRZEBA MYŚLEĆ BO W TYM KRAJU WSZYSCY CZYCHAJĄ JAK CIĘ OKRAŚĆ !!!!
    • Gość: Przyszła wł. Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:21
      W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda.
    • Gość: Przyszła wł. Leopard upada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:22
      W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda.
    • Gość: Przyszła wł. Leopard upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 13:24
      W dniu wczorajszym, tj, 05. 05. 2009 r. ogłoszono upadłość Leoparda.
    • Gość: Max Krakus Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.09, 14:49
      Luuudzieeee!!! Czy Wyście poszaleli??? Płaciliście nieswoimi pieniędzmi za coś
      czego jeszcze nie ma??? Braliście kredyt na "dziurę w ziemi"??? I macie do kogoś
      pretensje?
    • Gość: Mietek Leopard upada. Będą kolejne bankructwa IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.06.09, 11:43
      Do end nowak; to nie są nieudacznicy, to są doktorzy od
      przekętów.Już na początku iwestycji mają wkalkulowane straty, z tym
      że oni nic nie tracą, bo inwestują za pożyczone pieniądze w bankach
      lub inne! Idąc dalej; prawo działa na korzyść nieuczciwych
      dewloperów w Polsce!
    • Gość: ww sami na siebie ukręcili bicz IP: 89.108.213.* 18.06.09, 22:28
      wykręcając ceny mieszań w kosmos. Ludzie i ich portfele zostali na ziemi.
    • Gość: kowbojzuzia zapamietajcie! Telkom Telos będzie następny IP: *.89.103.50.static.crowley.pl 13.08.09, 13:56
      A ja wiem co będzie dalej. V-Prezes Leoparda Zagorec po pięknym
      przekręcie został prezesem Telkom Telos. Facio nie zna się
      kompletnie na produkcji telefonów, a chodzi mu tylko o teren po
      firmie. Wniosek? Telkom Telos też bedzie zbankrutowany. A zagocowi
      nic się nie stanie - spadnie jak zwykle na cztery łapy dzięki dobrym
      prawnikom. A CBA śpi spokojnie. Zapamiętajcie! Tak będzie i to już
      niedługo bo kasa jest mu potzrebna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka