Dodaj do ulubionych

Kolarze Kraków zablokują i wypromują

IP: *.chello.pl 07.08.09, 10:20
Takie stare miasta z loty ptaka to mają setki miast w europie, tylko większe i lepsze. Trzeba by zorganizować tdp w Nowej Hucie, bo to jest unikalna na skalę światową.
Obserwuj wątek
    • emplo Kolarze Kraków zablokują i wypromują 07.08.09, 11:12
      Ktos to w ogole oglada?
      • michelange75 Tour de Pologne-z roku na rok jest coraz lepiej 07.08.09, 12:13
        Tak,i nie tylko w Polsce.I mimo ze impreza traci jeszcze myszka i
        jest niedowartosciowana wsrod szerokiej publicznosci
        (brak imprez okolo wyscigowych)ale z roku na rok jest coraz lepiej.
        Szkoda tylko ze wszystko kreci sie kolo pana Langa.
        Mysle ze jezeli w wsrod osob firmujacych Tour de Pologne znalazlby
        sie Ryszard Szurkowski,Tadeusz Szozda i inni prestiz tej dobrej
        imrezy na pewno by w kraju urosl,a co dalej idzie takze za granica.
        Wydaje mi sie tez ze dodanie jeszcze dwoch,trzech etapow
        uatrakcyjnilo by te impreze.
    • the_rapist Kierowcy w Krakowie sa uzbrojeni w cierpliwosc po 07.08.09, 13:31
      zeby. Juz ich nic nie zadziwi.
      • Gość: krakus Mnie to nie interesuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 14:43
        Mnie to nie interesuje. Co więcej mieszkam pobliżu i chicałbym
        wyjechać z Krakowa. Dlaczego odcina się całe południe Krakowa? Co to
        niby za promocja miasta - totalna bzdura?! Ile osób w Krakowie
        interesuje ten wyścig, a ile ma utrudnioną komunikację? Totalnie bez
        sensu! Po kiego grzyba przez Rynek. Konie z Rynku wygonili i zamkną
        okolicę żeby kolarze mogli się pościgać - faktycznie atrakcja /
        rarytas dla turystów, że nie można ani wejśc ani przejść przez
        Rynek - promocja miasta poprostu zaje....
        • martvica Re: Mnie to nie interesuje 07.08.09, 16:04
          Fantastycznie, moja dzielnica będzie totalnie odcięta od reszty miasta przez pół
          dnia. No super po prostu.
          Nie mam nic do sportu i sportowców, póki nie wchodzimy sobie w drogę, ale w
          takich sytuacjach to ja się robię zła, a nie uzbrojona w cierpliwość.
          • Gość: mistrzu Re: Mnie to nie interesuje IP: *.chello.pl 07.08.09, 17:51
            To " pół dnia" będzie trwało pewnie max 2 godziny
          • Gość: krak Re: Mnie to nie interesuje IP: *.net.autocom.pl 07.08.09, 19:27
            Krzywda ci się wielka dzieje przez kilka godzin raz w roku. Zgłoś
            się do MOPS-u, może ci pomogą.
    • Gość: ? Panie Ałtorze a które to są te równe ulice na tras IP: 77.236.12.* 07.08.09, 15:40
      Panie Ałtorze a które to są równe ulice na trasie przejazdu

      /któreśmy zyskali przy okazji wyścigu/????
    • Gość: dodo Kolarze Kraków zablokują i wypromują IP: *.ghnet.pl 08.08.09, 15:37
      Taaaaa. Jeżeli to co zrobili drogowcy na Gancarskiej mozna nazwać
      remontem drogi to gratuluje dobrego samopoczucia. Zapraszam na
      wiosne to zobaczymy ile zostanie z tego "remontu". Po trzech dniach
      parkowania już zrobiły sie odciski od kół samochodowych.
      Wycieli kilka metów asfaltu, załatali i juz ogłosili, że Garncarska
      po remoncie.
      Brawa!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka