Gość: NH IP: *.chello.pl 07.08.09, 10:20 Takie stare miasta z loty ptaka to mają setki miast w europie, tylko większe i lepsze. Trzeba by zorganizować tdp w Nowej Hucie, bo to jest unikalna na skalę światową. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emplo Kolarze Kraków zablokują i wypromują 07.08.09, 11:12 Ktos to w ogole oglada? Odpowiedz Link Zgłoś
michelange75 Tour de Pologne-z roku na rok jest coraz lepiej 07.08.09, 12:13 Tak,i nie tylko w Polsce.I mimo ze impreza traci jeszcze myszka i jest niedowartosciowana wsrod szerokiej publicznosci (brak imprez okolo wyscigowych)ale z roku na rok jest coraz lepiej. Szkoda tylko ze wszystko kreci sie kolo pana Langa. Mysle ze jezeli w wsrod osob firmujacych Tour de Pologne znalazlby sie Ryszard Szurkowski,Tadeusz Szozda i inni prestiz tej dobrej imrezy na pewno by w kraju urosl,a co dalej idzie takze za granica. Wydaje mi sie tez ze dodanie jeszcze dwoch,trzech etapow uatrakcyjnilo by te impreze. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rapist Kierowcy w Krakowie sa uzbrojeni w cierpliwosc po 07.08.09, 13:31 zeby. Juz ich nic nie zadziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Mnie to nie interesuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.09, 14:43 Mnie to nie interesuje. Co więcej mieszkam pobliżu i chicałbym wyjechać z Krakowa. Dlaczego odcina się całe południe Krakowa? Co to niby za promocja miasta - totalna bzdura?! Ile osób w Krakowie interesuje ten wyścig, a ile ma utrudnioną komunikację? Totalnie bez sensu! Po kiego grzyba przez Rynek. Konie z Rynku wygonili i zamkną okolicę żeby kolarze mogli się pościgać - faktycznie atrakcja / rarytas dla turystów, że nie można ani wejśc ani przejść przez Rynek - promocja miasta poprostu zaje.... Odpowiedz Link Zgłoś
martvica Re: Mnie to nie interesuje 07.08.09, 16:04 Fantastycznie, moja dzielnica będzie totalnie odcięta od reszty miasta przez pół dnia. No super po prostu. Nie mam nic do sportu i sportowców, póki nie wchodzimy sobie w drogę, ale w takich sytuacjach to ja się robię zła, a nie uzbrojona w cierpliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mistrzu Re: Mnie to nie interesuje IP: *.chello.pl 07.08.09, 17:51 To " pół dnia" będzie trwało pewnie max 2 godziny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krak Re: Mnie to nie interesuje IP: *.net.autocom.pl 07.08.09, 19:27 Krzywda ci się wielka dzieje przez kilka godzin raz w roku. Zgłoś się do MOPS-u, może ci pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Panie Ałtorze a które to są te równe ulice na tras IP: 77.236.12.* 07.08.09, 15:40 Panie Ałtorze a które to są równe ulice na trasie przejazdu /któreśmy zyskali przy okazji wyścigu/???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Kolarze Kraków zablokują i wypromują IP: *.ghnet.pl 08.08.09, 15:37 Taaaaa. Jeżeli to co zrobili drogowcy na Gancarskiej mozna nazwać remontem drogi to gratuluje dobrego samopoczucia. Zapraszam na wiosne to zobaczymy ile zostanie z tego "remontu". Po trzech dniach parkowania już zrobiły sie odciski od kół samochodowych. Wycieli kilka metów asfaltu, załatali i juz ogłosili, że Garncarska po remoncie. Brawa!!! Odpowiedz Link Zgłoś