mmilka86 04.07.11, 13:54 Emamy gzdzie chodzicie na spacerki z dziećmi i czy macie towarzystwo czy raczej wolicie samotność... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
attiya Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 13:59 czasem o Bródnowski zahaczam, rzadziej praski czy też Łazienki Odpowiedz Link Zgłoś
pieskuba Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 16:31 Bródnowski :o) Bardzo udany park :o) Odpowiedz Link Zgłoś
attiya Re: emamy z Warszawy 05.07.11, 07:35 pieskuba napisała: > Bródnowski :o) Bardzo udany park :o) w porównaniu do Ząbek? Tzn do tego hmmmm "parku" w Ząbkach? Rewelacja choć na pewno nie są to Planty, Zwierzyniec czy ogród w Pałacu Branickich....ale z dwojga złego zdecydowanie wolę Bródnowski Odpowiedz Link Zgłoś
pieskuba Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 10:50 Do niczego nie porównuję. Naprawdę bardzo lubię ten park :o) Odpowiedz Link Zgłoś
lillaj Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:15 Od roku mieszkam na Woli, więc: Moczydło, Park Szymańskiego, ale jak tylko mam czas i zatęsknię za starymi kątami to: Ogród Saski i właśnie Powiśle - niestety już teraz bardzo rzadko. Odpowiedz Link Zgłoś
ola Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 17:18 do niedawna miałam Bródnowski za progiem. Teraz juz mam dalej, ale codziennie dojeżdzam samochodem Odpowiedz Link Zgłoś
mmilka86 Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 22:13 ktoś spaceruje w okolicach Powiśla?? Odpowiedz Link Zgłoś
olifra1 Bródnowski 04.07.11, 22:59 jaki oblegany ten Bródnowski ja teraz to już baardzo rzadko , ale czasem się uda, pakuje wtedy dzieciaki do auta (dzwonię po kumpelkę, ona ma bliźniaki) i gnamy na place zabaw, rolki, rowery, hulajnogi, spacerki i pogaduchy o doopie marynie Odpowiedz Link Zgłoś
megi-1 Re: Bródnowski 07.07.11, 11:27 Skaryszewski i park przy Balatonie na Gocławiuczasem do parku przy Podskarbińskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
misia_matysia Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:25 najczęściej Moczydło, czasem na Obrońców Tobruku, czasem do parku na Bemowie pomiędzy Powstańców Śl. a Lazurową. Najczęściej rodzinnie Odpowiedz Link Zgłoś
lannntana Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:39 A może jest ktoś z Celestynowa albo Otwocka????? Odpowiedz Link Zgłoś