Dodaj do ulubionych

emamy z Warszawy

04.07.11, 13:54
Emamy gzdzie chodzicie na spacerki z dziećmi i czy macie towarzystwo czy raczej wolicie samotność...
Obserwuj wątek
    • attiya Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 13:59
      czasem o Bródnowski zahaczam, rzadziej praski czy też Łazienki
      • pieskuba Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 16:31
        Bródnowski :o) Bardzo udany park :o)
        • attiya Re: emamy z Warszawy 05.07.11, 07:35
          pieskuba napisała:

          > Bródnowski :o) Bardzo udany park :o)

          w porównaniu do Ząbek? Tzn do tego hmmmm "parku" w Ząbkach? Rewelacja big_grin
          choć na pewno nie są to Planty, Zwierzyniec czy ogród w Pałacu Branickich....ale z dwojga złego zdecydowanie wolę Bródnowski big_grin
          • pieskuba Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 10:50
            Do niczego nie porównuję. Naprawdę bardzo lubię ten park :o)
            • lillaj Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:15
              Od roku mieszkam na Woli, więc: Moczydło, Park Szymańskiego, ale jak tylko mam czas i zatęsknię za starymi kątami to: Ogród Saski i właśnie Powiśle - niestety już teraz bardzo rzadko.
    • an_ni Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 16:28
      nie chodzimy, wolimy samotnosc
    • ola Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 17:18

      do niedawna miałam Bródnowski za progiem.
      Teraz juz mam dalej, ale codziennie dojeżdzam samochodem
      • mmilka86 Re: emamy z Warszawy 04.07.11, 22:13
        ktoś spaceruje w okolicach Powiśla??
    • olifra1 Bródnowski 04.07.11, 22:59
      jaki oblegany ten Bródnowski smile
      ja teraz to już baardzo rzadko sad, ale czasem się uda, pakuje wtedy dzieciaki do auta (dzwonię po kumpelkę, ona ma bliźniaki) i gnamy na place zabaw, rolki, rowery, hulajnogi, spacerki i pogaduchy o doopie marynie wink
      • megi-1 Re: Bródnowski 07.07.11, 11:27
        Skaryszewski i park przy Balatonie na Gocławiuwinkczasem do parku przy Podskarbińskiej.
    • misia_matysia Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:25
      najczęściej Moczydło, czasem na Obrońców Tobruku, czasem do parku na Bemowie pomiędzy Powstańców Śl. a Lazurową. Najczęściej rodzinnie big_grin
      • lannntana Re: emamy z Warszawy 07.07.11, 11:39
        A może jest ktoś z Celestynowa albo Otwocka?????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka