Dodaj do ulubionych

RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE?

06.09.04, 15:33
Kochani,

poszukuje jakiegos miejsca(przedszkole, osrodek) gdzie prowadzą jakies
zajecia dla 2-latków : rytmika, zajecia integracyjne, umuzykalniajace.

Pomózcie.

Dzieki
lulka
Obserwuj wątek
    • anaj75 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 06.09.04, 20:47
      Witaj,
      Możesz sprawdzić w dzielnicowym Domu Kultury, np. takie zajęcia prowadzone są w
      DK w Ursusie w opcjach: dwa razy lub raz w tygodniu. O ile dobrze pamiętam
      opłata wynosi ok. 45 zł/miesiąc (2 zajecia tygodniowo) lub 25 zł (1 raz w
      tygodniu).
      Ostatnio czytałam też ogłoszenie jakiejś szkoły muzycznej, prowadzącej zajęcia
      muzyczno - plastyczne dla maluszków.
      Pozdrawiam
      Jana
      • kwirynia Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 08:43
        Napisz gdzie mieszkasz - w jakiej dzielnicy. U nas na Ochocie przy parafii są w
        ciągu dnia prowadzone zajęcia dla dzieci w wieku przedprzedszkolnym - również z
        mamą lub tatą.
        • jjj123 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 13:21
          Ja jestem z Ochoty - w której parafii są takie zajęcia?
    • marta76 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 15:19
      witam jestem z Piastowa więc spod Wawki.Teraz zapisałam malucha(2.5 roku) na
      zajęcia w grupie od 1 roku do 3 lat .Czekamy do pazdziernika wtedy ma sie
      zaczac.Zastanawiam sie tylko czy to nie za "młoda "grupa.Macie jakieś może
      doświadczenia??
      • lulka77 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 22:07
        Witaj,
        grupa od1-3 jest ok. Z roczniakami moga byc problemy. Ale matki sa razem z
        nimi, więc jak cos sie zacznie dziać to mozna wyjść, aby innym nie przeszkadzać.
        Ja robie tak jak z "Kosciołem"-ile wytrzyma tyle jestem.
        W końcu to dla dzieci-więc każdemu według potrzeb. Ja chodziłam z roczniakeim
        na basen-było ok (grupa była taka sama).
        Wszystko zalezy kto i jak bedzie prowadził zajęcia.
        Pozdrawiam
        Lulka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka