lulka77 06.09.04, 15:33 Kochani, poszukuje jakiegos miejsca(przedszkole, osrodek) gdzie prowadzą jakies zajecia dla 2-latków : rytmika, zajecia integracyjne, umuzykalniajace. Pomózcie. Dzieki lulka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anaj75 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 06.09.04, 20:47 Witaj, Możesz sprawdzić w dzielnicowym Domu Kultury, np. takie zajęcia prowadzone są w DK w Ursusie w opcjach: dwa razy lub raz w tygodniu. O ile dobrze pamiętam opłata wynosi ok. 45 zł/miesiąc (2 zajecia tygodniowo) lub 25 zł (1 raz w tygodniu). Ostatnio czytałam też ogłoszenie jakiejś szkoły muzycznej, prowadzącej zajęcia muzyczno - plastyczne dla maluszków. Pozdrawiam Jana Odpowiedz Link Zgłoś
kwirynia Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 08:43 Napisz gdzie mieszkasz - w jakiej dzielnicy. U nas na Ochocie przy parafii są w ciągu dnia prowadzone zajęcia dla dzieci w wieku przedprzedszkolnym - również z mamą lub tatą. Odpowiedz Link Zgłoś
jjj123 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 13:21 Ja jestem z Ochoty - w której parafii są takie zajęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
marta76 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 15:19 witam jestem z Piastowa więc spod Wawki.Teraz zapisałam malucha(2.5 roku) na zajęcia w grupie od 1 roku do 3 lat .Czekamy do pazdziernika wtedy ma sie zaczac.Zastanawiam sie tylko czy to nie za "młoda "grupa.Macie jakieś może doświadczenia?? Odpowiedz Link Zgłoś
lulka77 Re: RYTMIKA DLA 2-LATKA- WARSZAWA GDZIE? 07.09.04, 22:07 Witaj, grupa od1-3 jest ok. Z roczniakami moga byc problemy. Ale matki sa razem z nimi, więc jak cos sie zacznie dziać to mozna wyjść, aby innym nie przeszkadzać. Ja robie tak jak z "Kosciołem"-ile wytrzyma tyle jestem. W końcu to dla dzieci-więc każdemu według potrzeb. Ja chodziłam z roczniakeim na basen-było ok (grupa była taka sama). Wszystko zalezy kto i jak bedzie prowadził zajęcia. Pozdrawiam Lulka Odpowiedz Link Zgłoś