usi34 25.10.05, 09:33 Mam 2.5 letniego synka dla ktorego potrzebuje spacerowki lub odkupie.Poprzednia sie rozsypala .Jestem z okolic Wroclawia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
usi34 Re: potrzebuje spacerowki 26.10.05, 09:56 Nie wiem czy odpisalam na Twoje priv, ale gdzies odpisałam.Jezli nie masz odemnie informacji to jaka droga mam nawiazac z Toba kontakt Odpowiedz Link Zgłoś