Dodaj do ulubionych

potrzebuje spacerowki

25.10.05, 09:33
Mam 2.5 letniego synka dla ktorego potrzebuje spacerowki lub
odkupie.Poprzednia sie rozsypala .Jestem z okolic Wroclawia
Obserwuj wątek
    • agusia_o Re: potrzebuje spacerowki 25.10.05, 13:13
      napisz do mnie na priv
      • usi34 Re: potrzebuje spacerowki 26.10.05, 09:56
        Nie wiem czy odpisalam na Twoje priv, ale gdzies odpisałam.Jezli nie masz
        odemnie informacji to jaka droga mam nawiazac z Toba kontakt

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka