IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.04, 15:05
czy ktoras z was robila wlasnorecznie winietki na stol weswelny?jesli tak to
powiedzcie gdzie mozna kupic taki kartonik na ktorym samemu mozna napisac
nazwiska goscismilenajlepiej ecru
Obserwuj wątek
    • Gość: bas Re: WINIETKI IP: *.icpnet.pl 09.10.04, 15:57
      Sklepy dla artystów plastykow - tam dostaniesz papiery ozdobne papiery
      czerpane...itd
      • Gość: magda Re: WINIETKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 12:19
        wielkie dzieki
        • Gość: askowska Re: WINIETKI IP: *.NET / *.stella.net.pl 10.10.04, 13:14
          My kupilismy w sklepie papierniczym. Ecru właśnie w takie wytłaczane wzorki.
          Wydrukowaliśmy na tym ozdobnym drokiem nazwiska gości i było ok. Pozdrawiamsmile
          • Gość: magda Re: WINIETKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 00:19
            jesli ten sklep jest w warszawie to podaj prosze namiarysmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka