Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.04, 15:05 czy ktoras z was robila wlasnorecznie winietki na stol weswelny?jesli tak to powiedzcie gdzie mozna kupic taki kartonik na ktorym samemu mozna napisac nazwiska goscinajlepiej ecru Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bas Re: WINIETKI IP: *.icpnet.pl 09.10.04, 15:57 Sklepy dla artystów plastykow - tam dostaniesz papiery ozdobne papiery czerpane...itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: WINIETKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.04, 12:19 wielkie dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: askowska Re: WINIETKI IP: *.NET / *.stella.net.pl 10.10.04, 13:14 My kupilismy w sklepie papierniczym. Ecru właśnie w takie wytłaczane wzorki. Wydrukowaliśmy na tym ozdobnym drokiem nazwiska gości i było ok. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: WINIETKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 00:19 jesli ten sklep jest w warszawie to podaj prosze namiary Odpowiedz Link Zgłoś