agooo 04.07.06, 13:36 Macie już wybraną swoją ślubną bielizne? Ja zastanawiam się czy jakis komplecik a może jakieś body? Chociaż osobiscie wolę raczej komplecik Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
missmary Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 13:42 tak, ja w zeszłym tygodniu kupiłam komplecik bielizny jest w kolorze waniliowym, stanik na podszyciu silikonowym, do tego extra stringi, ecru pończochy z pasem, i podwiązkę-ale nie całą niebi4eską jak większośc w sklepie tylko też ecru z małym niebieskim kwiatkiem Odpowiedz Link Zgłoś
aserath Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 13:46 rany ja nic nie mam. I nie moge sie zdecydować co lepsze! Odpowiedz Link Zgłoś
justynam24 Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 14:00 a mi chyba pozostanie jedynie zakup ponczoch...i bielizny na noc poslubna...poniewaz stanika nie zakladam, podobno wszyja mi cos...a majtki chyba zaloze z matury...chodza ze mna juz od 6 lat po wszystkich waznych wydarzeniach w zyciu troszke pocerowane Odpowiedz Link Zgłoś
chihuahuaa Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 15:45 Ja też juz kupiłam a powiem szczerze, że długo szukałam i nic mi sie nie podobało. Kupiłam komplet. Prześliczny w kolorze kremowym. Polecam sklep Gorseteria. Mają strone intrnetową i sklepy w centrach handlowych ( ja kupiłam w Sadyba Best Mall). pozdrawiam serdecznie ps. ekspedientki bardzo miłe i dają duże rabaty ) Odpowiedz Link Zgłoś
lady_of_avalon tez polecam Gorseterię :) 04.07.06, 15:58 Kupiłam tam sobie takie cudo: www.chantelle.com/phpscripts/linedetail.php4?mnf_id=10&lin_id=36022&vsl_id=2 Co prawda trochę kosztowało, ale pocieszam sie, że to nie na raz... ;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
agooo Re: tez polecam Gorseterię :) 04.07.06, 16:30 Bardzo ładny komplecik, oj i te majteczki;D tez mi sie taki podoba Odpowiedz Link Zgłoś
olaimikolaj Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 17:49 Ja tez juz mam bielizne: biustonosz bez ramiaczek, z paseczkami silikonowymi wewnatrz, koronkowe bokserki - bardzo sexy a jednak nie stringi, tyle sie naogladalam roznych smiesznych ujec z wesel, gdy pan mlody podnosi zone na rece by ja przenisc przez prog a tam zbyt wiele widac pod suknia, ze na stringi sie nie zdecyduje. Do tego samonosne ponczoszki z koronka na gorze ecru. Jesli chodzi o podwiazke, to licze na swiadkowa, wiec na razie nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś