Dodaj do ulubionych

hmmmmmm..............

04.07.06, 13:36
Macie już wybraną swoją ślubną bielizne? Ja zastanawiam się czy jakis
komplecik a może jakieś body? Chociaż osobiscie wolę raczej kompleciksmile
Obserwuj wątek
    • missmary Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 13:42
      tak, ja w zeszłym tygodniu kupiłam komplecik bieliznysmile jest w kolorze
      waniliowym, stanik na podszyciu silikonowym, do tego extra stringi, ecru
      pończochy z pasem, i podwiązkę-ale nie całą niebi4eską jak większośc w sklepie
      tylko też ecru z małym niebieskim kwiatkiemsmile
    • aserath Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 13:46
      rany ja nic nie mam. I nie moge sie zdecydować co lepsze! sad
      • justynam24 Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 14:00
        a mi chyba pozostanie jedynie zakup ponczoch...i bielizny na noc
        poslubna...poniewaz stanika nie zakladam, podobno wszyja mi cos...a majtki
        chyba zaloze z matury...chodza ze mna juz od 6 lat po wszystkich waznych
        wydarzeniach w zyciu smile troszke pocerowane smile
        • agooo Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 14:22
          hehe dobry pomysłwink
        • chihuahuaa Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 15:45
          Ja też juz kupiłam a powiem szczerze, że długo szukałam i nic mi sie nie
          podobało. Kupiłam komplet. Prześliczny w kolorze kremowym. Polecam sklep
          Gorseteria. Mają strone intrnetową i sklepy w centrach handlowych ( ja kupiłam w
          Sadyba Best Mall).
          pozdrawiam serdecznie
          ps. ekspedientki bardzo miłe i dają duże rabaty smile)
          • lady_of_avalon tez polecam Gorseterię :) 04.07.06, 15:58
            Kupiłam tam sobie takie cudo:
            www.chantelle.com/phpscripts/linedetail.php4?mnf_id=10&lin_id=36022&vsl_id=2
            Co prawda trochę kosztowało, ale pocieszam sie, że to nie na raz... ;PPP
            • agooo Re: tez polecam Gorseterię :) 04.07.06, 16:30
              Bardzo ładny komplecik, oj i te majteczki;D tez mi sie taki podobawink
    • olaimikolaj Re: hmmmmmm.............. 04.07.06, 17:49
      Ja tez juz mam bielizne: biustonosz bez ramiaczek, z paseczkami silikonowymi
      wewnatrz, koronkowe bokserki - bardzo sexy a jednak nie stringi, tyle sie
      naogladalam roznych smiesznych ujec z wesel, gdy pan mlody podnosi zone na rece
      by ja przenisc przez prog a tam zbyt wiele widac pod suknia, ze na stringi sie
      nie zdecyduje. Do tego samonosne ponczoszki z koronka na gorze ecru. Jesli
      chodzi o podwiazke, to licze na swiadkowa, wiec na razie nie mam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka