Dodaj do ulubionych

Twitti - mloda żonka:)

10.09.06, 20:15
Tak jak obiecalam, opisujesmile

Dnia 9 wrzesnia wstalam o 7 ranosmile i tak sie nie wyspalam... Zjadlam sobie
sniadanko, wzielam krotki prysznic i czekalam na przyjscie makijazystkismile
Pojawila sie punkt o 10 (tak jak sie umowilysmy) i wykonala kawal super
dobrej robotysmile fryzura i makijaz byl supersmile czulam sie jak laleczkawink
Ok. 11 mialy byc kwiaty, ale zaczeli sie spozniac.. i tutaj zaczelam sie
stresowac... tak sie stresowalam ze zaczelo mna telepac jakbym stala na
mroziesmile zadzwonilam i sie okazalo juz jadasmilekwiaty rowniez byly pieknesmile
O 14 miala byc swiadkowa, ale zadzwonila ze nie byla jeszcze u spowiedzi i ze
chyba sie nie wyrobi na ta godzine.. no to sie wkurzylam... tyle czasu
miala... a ok. 14.25 mial byc juz narzeczony z mama i swiadkiem u nas!
Jak sie ucieszylam jak o 14.15 pojawila sie swiadkowa, a za chwile narzeczony
z rodzinkasmile moja mama w domu poplakala sie chyba z 10 razy ze wruszeniasmile
najwiecej jednak przy blogoslawienstwiesmile do tego jeszcze plakala moja
chrzestna, ktora tez byla wczesniej i potem mama narzeczonegosmile a ja sie
tylko cieszylam jak glupiasmile

Potem pojechalismy do kosciolasmile swiadkowa sie zestresowala sie przy
podpisywaniu ksiag i zamiast swoje nazwisko zaczela pisac imie
narzeczonego...smile
Potem zaczal sie slubsmile troche sie nam pokrecilosmile nie bylo buziaczka.. ani
marsza Mendelsona..?? chyba za wczesnie wyszlismy z kosciolasmilesmile
Ogolnie w kosciele sie nie stresowalismy i mialam wrazenie ze lekko nam
poszlosmile choc agnrek mowi ze mi sie lamal glos... ciekawesmile - POZDROWIENIA
DLA AGNREKsmile jeszcze raz dzieki ze bylas z namismile

Zyczenia byly jakies przyspieszone, bo mimo ok. 70 osob skladanie zyczen
trwalo jakies 5 minutsmile przez to musielismy czekac na autobus 15 minut, bo
tak sie umowilismysmile

Po tym dziwnym slubie pojechalismy na nasze piekne przyjeciesmile Organizacja
przyjecia byla supersmile na koncu napisze pochwali dla ludzi ktorzy, sprawili
ze ten dzien byl dla nas cudownysmile
Na poczatku byl szampansmile ledwo go wypilam bo taki duzy byl kieliszeksmile potem
byl obiadeksmile dwie zupki do wyboru - borowikowa i pomidorowa z parmezanemsmile
potem roladki z kurczaka z nadzieniem szpinakowym i serem ricottasmile PYCHOTAsmile
Po obiedzie zrobilismy pare fotek w ogrodzie a potem pojechalismy do parku
skaryszewskiego na mini sesje , bo juz zmrok zapadalsmile komary nas zjadly na
calegosmile ciekawe jak te zdjecia wyjda???smile
Jak wrocilismy na przyjecie.. okazalo sie ze swiadek zmienil sobie muzyke na
typowo weselna.. nie bylo to dla nas mile zaskoczenie.. ale goscie sie
troszke pobawili i potem znow wrocilismy do nieco spokojniejszej muzyki..

Barek sie swietnie sprawdzil, goscie swietnie sami sobie radzili z
samodzielnym robieniem drinkwo, ktore cieszyly sie niesamowitym powodzeniemsmile
pogoda byla tak piekna, ze mozna bylo spokojnie siedziec w ogrodziesmile
normalnie sprawdzily sie moje marzenia:) - DZIEKI DZIEWCZYNKI ZA TRZYMANIE
KCIUKOW I MYSLI, DZIEKI WAM PEWNIE WSZYSTKO SIE SPRAWDZILO:)
Grill sie super udal, jedzenie bylo super, do tego dla dzieciakow byly pizze
z pieca:) dzieciaki super sie bawily, byl cudowny ogrod po ktorym biegaly,
robily sobie sami pizze (przy pomocy kucharza) :) byly szczesliwi:)

O 22 wjechal tort - piekny, bialy przyozdobiony zywymi kwiatami:) byl pyszny,
tak schlodzony ze smakowal jak lodowy:) w tym czasie wlasciciel odpali
fajerwerki, ktory uzupełnily to chwile:)

Ogolnie przyjecie trwalo do ok. 24:) bylo pieknie:)

Polecam:

1. Przyjecie - Pensjonat - Villa "VIOLIN" w Aninie:) Piekne miejsce na
przyjecie do max. 70 osob, cudowny ogrod, obsluga usmiechnieta i najlepsza na
swiecie:) zawsze pomocna i nienaganna:) lepiej nie moglo byc:) organizator
cudowny! troszczyl sie o nas pod kazdym wzgledem:) jedzenia bylo tak wiele,
ze jeszcze kupa zostala:) do tego na pozegnanie otrzymalismy szampana:)
jestesmy pod ogromnym wrazeniem!!! Z reszta chce ich rozleklamowac, wiec
napisze jeszcze o nich specjalny watek:)

2. Makijaz i fryzura - ZUZANNA BARCZYK:) profesjonalna pod kazdym wzgledem:)
punktualna i bardzo doswiadczona:) potrafi doradzic, pomoc:) Niezawodna:)
Z reszta sami mozecie ocenic:)

I na koniec mini fotka, ktora otrzymalam od agnrek:)

Pozdrowionka:)

img64.imageshack.us/my.php?image=p9090018yx0.jpg
Obserwuj wątek
    • aska90 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:17
      Własnie wrociłam z weekendu i co widzę?wink))

      Twitti, dużo szczęscia!!!!!!!!!!!!!
      • twitti Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:18
        thank yoousmile taka mini niespodziankawink
        • mayagaramond Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:27
          twitti, wszystkiego najlepszego! Bardzo podoba mi sie Twoja sukienka, lubie
          takie dekolty (jesli sie nie myle to nazywaja sie carmen, mniejsza o to), meza
          widac tylko prawa polowe, ale zapowiada sie bardzo dobrzewink
    • mika824 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:22
      Gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Pięknie wyglądałaś!Pozdrawiamy!
      • misiaczek84 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:31
        Gratulacje - wygladalas przepieknie, super relacja smilesmile Wszystkiego dobrego
    • ashton Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:32
      Hurrra, jest fotka ogólnodostępna! BRAWO!!!
      Świetnie wyglądałaś! Dobrze że nie uległaś pokusie wyciągnięcia pasma włosów smile
      Cieszę się ogromnie, że ślub i przyjęcie udały się bardzo, co do kościoła pewna
      jestem że wcale aż tak się nie pokręciło, najważniejsze że bez stresu.
      Strasznie fajne musiało być przyjęcie, aż żal że się nie było...

      Ech, czego można życzyć, żeby choć odrobinę ORYGINALNIE (hihi) zabrzmiało?
      Tradycyjnie: szczęścia, szczęścia i jeszcze raz SZCZĘŚCIA!!!
      • twitti Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:35
        dzieki dziewczynkismile mezusia nie pokazuje, bo on nie chcialsmile a poniewaz agnrek
        zrobila tak dobre zdjecie wiec je wykorzystalamsmile jak bede miala lepsze moze
        tez wklejesmile a kilku moim ulubiencom, tak jak obiecalam wczesniej wyslesmile
      • agnrek Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 16:25
        Melduję, że niczwego nie miała wyciągnietego smile Jedynie rękę może smile
        Włoski były super gładziutkie i przyczesane. Gdy jej składałam życzenia,
        pojedynczy włosek z grzywki się zaplątał o brew, ale pospieszyłam z pomocą smile
        • twitti Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 20:58
          tak jestsmile agnrek stawila sie wczesniej niz nasze rodzinkismile
    • mealong Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:38
      Wygladalas wspaniale i ten usmiech smile Gratulacje.
      • noxaeterna Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:41
        Gratulacje Twitti i samych słodkich chwil przy boku małżonka smile
        Wyglądałaś czarująco i bezpretensjonalnie. Tylko kwiatów nie widać, ale myślę,
        że doskonale dopełniały całości. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!
    • twitti Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:40
      jak bede miala zdjecia od naszego fotografa to podesle kilka jeszczesmile
      • keruzamk piękna suknia ślubna.. 10.09.06, 20:45
        pięknie w niej wygladalassmilea możesz zdradzić jaka to suknia?smile
        • twitti keruzamk 10.09.06, 20:46
          to suknia atelier diagonal 319 - mozna kupic w warszawie w salonach madonna
          mloda i modasmile

          polecam salon mloda i moda - ja tam kupilam i uwazam ze to najlepszy salon,
          super obslugasmile bardzo mili ludziesmile
          • litorija Re: keruzamk 10.09.06, 20:49
            oh Twitti masz na sobie suknię w stylu, który mi najbardziej odpowiada, a tak
            mało poularnym. Pięknie wyglądałaś, przyjemnie czytało się opis tak nietypowego
            przyjęcia jakim było Twoje. Wszystkiego dobrego.
            • litorija ozdoby 10.09.06, 20:55
              jeśli mogę zapytać o dekorację na włosy - jest to wianek czy rodzaj opaski? -
              (bardzo urokliwy).
              • twitti litorija 11.09.06, 09:53
                to diadem srebrny z cyrkoniamismile bedzie na sprzedazsmile ale najpierw musze miec
                dobrej jakosci fotki od naszego fotografasmile
          • keruzamk Rea możesz zdradzic? 10.09.06, 20:53
            ile to cudo kosztowalo??smile
            • twitti Re: Rea możesz zdradzic? 11.09.06, 09:53
              diadem kosztowal 200 zl.
          • izabela.16 do twitti 10.09.06, 22:43
            mam nadzieje ze pamietasz o mnie..gratulacje slonko.alez ci zazdroszce..hmmm
            • twitti Re: do twitti 11.09.06, 09:54
              przypomnijsmile chyba o cennik chodzilo tak? czy o zdjecia? musze oszacowac i
              przeslesmile
              • izabela.16 Re: do twitti 11.09.06, 10:05
                no słoneczko wszystkiego najwspanialszego a chodzilo o fotki a cennik o ile
                bezdiesz miala to tez mozesz podeslac...pozdr.slicznie wygladalas
    • spodnica_w_kratke Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:47
      sie jednak doczekalam, zagladajac co i rusz na forumsmile
      Twitti, wygladalas po prostu BOSKO. Zachwycajaco. Pieknie i z klasa. Nachwalic
      sie nie moge,bo i napatrzec tez niewink I jeszcze raz-najlepszego na Waszej
      wspolnej drodzesmile
    • korridda Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:51
      Pięknie wyglądaliście. Gratulacje! Ale was się pogoda udała. Super. Mam
      nadzieję, że bedzie jeszcze kilka fotek smile
      • annajustyna Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 20:55
        Superfota! Wiesz, ze jestesmy w podobnym typie urody? Ja slubowalam 3 wrzesnia
        2005. Pzdr!
        • caricare Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 21:11
          Czesc Twitti!! Cala niedziele co chwile zagladalam na forum... tak bardzo nie
          moglamsie doczekac obiecanego mega opisu!! Dzieki!! Wygladalas slicznie! Piekna
          sukienka i fryzura! Zycze tobie i twojemu mezowi samych szczesliwych chwil w
          zyciu! A moj dzien slubu juz w ta sobote! smile
    • lanka_cathar Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 21:22
      Wyglądałaś ślicznie!!! smile Cieszę się, że wszytsko się udało (no, może poza
      brakiem marsza weselnego wink). Życzę Wam duuużo szczęścia, miłości i słońca w
      życiu!
      • agnrek Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:11
        Twitti,
        jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.
        Zdjęcia nie oddają tego co widziałam na żywo - piękną parę smile
        Na pewno zawodowiec pokaże to lepiej niż ja, więc czekamy za zdjęcia!
        • szara82 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:16
          Twitti - ta suknia... na Tobie... brak mi słów, a to rzadkiesmile
          Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • malinaesz Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:19
      Jaka piękna panna młoda.
      Twitti... śliczna smile
    • czarna_waw Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:25
      Gratulacje, dużo szczęścia.

      No i rzeczywiście tak jak Angrek pisała nam wczoraj - wyglądałaś prześlicznie ;-
      )
    • greene3 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:30
      Pięknie wyglądałaś. Widać na twarzy Twojej radość - tak jak napisałąś, że
      wszystko Cię cieszyło.
      Gratulacje
      No i super, że tak Wam się ten dzień udał.
      Wszystkiego dobrego
    • tofik78 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:47
      Wszystkiego najlepszego dla Was.....

      wygladalaś prześlicznie smile)
    • bacha1979 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:53
      Twitti, mówili Ci już , że jesteś PRZE-ŚLI-CZNĄ dziewczyną?? Bo ja Ci to
      mówię. Co prawda ciut inaczej wyobrażałam sobie Ciebie,ale naprawdę jestęś
      urocza dziewczyną.
      Zycę Wam wwszytkiego naj, naj- obojgu, samych szczęsliwych dni.
      Dopiero wróciłam, ale wiedziała, że i tak zajrze na forum- poszukac Twojego
      opisu. Pozdarwiam cieplutko!!!
    • kalinazkalinowa Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:54
      wow jaka śliczna księżniczka wink
    • bacha1979 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:58
      Acha, sukienkę miałaś śliczną!! W ogóle cudnie wyglądałaś. smile
    • bacha1979 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 22:59
      Na zdjęcia czekam. smilePamietaj o mnie laseczko.smile)
      • marlena.k1 Re: Twitti - mloda żonka:) 10.09.06, 23:55
        i ja sie dolaczam do zyczen,jak najlepszych.Piekna Pani Mloda!
    • paolka25 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 07:02
      Wszystkiego najlepszego Twitti! Dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia!
      P.S. Inaczej wyobrażałam sobie Ciebie ale jesteś bardzo ładną dziewczynąsmile
    • dark8 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 07:43
      Twitty, dużo szczęścia,radości oraz miłości na nowej drodze. Żeby zawsze
      świeciło wam słońce.
      Gratulacje!
      • kasiad50 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 08:07
        Twitty,wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża :o)
        Ślicznie wyglądałaś :o) Ja również inaczej sobie Ciebie wyobrażałam smile
        Ale się nie rozczarowałam,śliczna z Ciebie dziewczyna :o)
    • bacha1979 Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 08:15
      Twitti!!!No kiedy?
      • kasiad50 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 08:22
        No własnie twitty,kiedy będzie więcej zdjęć,bo my tutaj nie mozemy się
        doczekać,prawda Basiu :o)
        • bacha1979 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 08:25
          kasiad50 napisała:

          > No własnie twitty,kiedy będzie więcej zdjęć,bo my tutaj nie mozemy się
          > doczekać,prawda Basiu :o)


          Yhy,czekamy i czekamy, a twitti nie ma. Czyżby już w podróż poslubną się
          zawinęła???
          • kasiad50 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 08:38
            Oj może i się zawinęła ;o)
            Chociaż mam nadzieję,ze jeszcze nie uciekła i wrzuci nam tutaj jeszcze parę
            zdjęć :o)
            • twitti Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 09:57
              Jutro jedziemy w podroz poslubnasmile wiecej zdjec bedzie po powrociesmile czyli za
              jakies 2 tygodniesmile
              • bacha1979 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:00
                Buuuuuuu, ja chce już. Może jakies agnrekowe bys podesłała??? Proszę Kasiu!!
                • twitti Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:02
                  poszly agnrekowesmile
                  • kasiad50 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:06
                    Twitty,moge ja tez prosić na maila te agnrekowe :o)
              • agnrek Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:02
                Twitti,
                wklej więcej tych ode mnie. Nie powalają na kolana jakością, ale aż żal tak
                pięknej pary nie pokazać. Masz takie piękne zbliżenia twarzy, pochwal się
                koniecznie!
                • bacha1979 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:03
                  Tak!!!Agnrek rację ma.
                  Agnrek, Twojego męża z rana zaczepiałam. Na gg smile
                  • agnrek Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:12
                    No ładnie, wiedziałam, że coś się kroi!
                    • bacha1979 Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:26
                      Cii, ona nawet gadać ze mną nie chciał!!!Wierny Ci on, wierny.smile
                      • agnrek Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 13:03
                        Sprawdziłam, sprawdziłam smile
                • twitti Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:03
                  wkleje naszesmile troszke cierpliwoscismile wkleje tez wystroj potem sali i obiektusmile
                  • mariolkka Re: Kiedy będzie więcje zdjęęęęęęęęęęć??? 11.09.06, 10:44
                    Ja tez prosze o zdjecia smile jestem ciekawa twojej fryzurki smile
    • ania_1609 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 08:22
      Dołączam się do życzeń - WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!! Wyglądałaś wspaniale, pogodę
      mieliście wspaniałą, przyjęcie się udało...Życzę Wam, żeby wszystko Wam się
      układało i zawsze było tak pięknie!
      • anusiaczek87 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 08:32
        gratulacje Twitti smile pieknie wygladalas smile duzo szczescia na nowej drodze
        zycia smile
    • stokrottka2 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 08:35
      Twitti! Wszystkiego najlepszego dla ciebie i męża! Pięknie wyglądałaś!
    • dominimka Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 08:49
      mmm wyglądalas przepięknie!!! smile))))))))))
      i przyjątko widze udalo sie super.
      heh, super ze gosci sie drinkami zabawili, a dzieci robily pizze smile))

      a modly o pogode to i ja czynilam smile))


      wszystkiego naj naj twitti smile)) dla ciebie i meza smile)
    • mariolkka Twitti :))) 11.09.06, 09:09
      Wszystkiego najlepszego, duzo szczescia i zdrowka smile i takiego piekengo
      usmiechu co dzien smile
      Pieknie wygladalas smile wszystko super do ciebie pasowalo, a sukna boska smile)
      Tez czekam na kolejne zdjecia
    • monia76 Re: Twitti - mloda żonka:) 11.09.06, 09:16
      Twitti, strasznie żałuję, że nie mogłam być na Waszym ślubie.
      serdecznie gratuluję i życzę mnóstwa szczęścia! Wyglądałaś prześlicznie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka