Dodaj do ulubionych

co o tym sadzicie

27.04.07, 20:43

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43084dc99d52bd48.html
Obserwuj wątek
      • hanna26 Re: co o tym sadzicie 28.04.07, 21:22
        globetrotter-ka napisała:

to przeciez przede
        > wszystkim Wam sie one maja podobac. smile

Chyba przede wszystkim powinny podobać się gościom? W końcu to są zaproszenia dla nich.
        Prawdę mówiąc mnie się nie podobają w ogóle. Takie smutne, ciemne, trochę jakby "pogrzebowe". Do tego te okropne ozdóbki. Ale może w realu wyglądają inaczej, zdjęcie nie odda wszystkich barw.
        • glupie_kocie Re: co o tym sadzicie 28.04.07, 23:23
          > Chyba przede wszystkim powinny podobać się gościom? W końcu to są zaproszenia
          dla nich.

A jednak powinny się podobać przede wszystkim narzeczonym i do nich pasować. Wg
          wszelkiej maści poradników ślubnych zaproszenie ma być wizytówką przyszłych
          państwa młodych i sposobu, w jaki chcą świętować dzień własnego ślubu.

Po drugie każdy ma swój własny gust. Wyobrażasz sobie dopasować zaproszenie do
          wyobrażenia o nim każdego z gości? wink
    • glupie_kocie Re: co o tym sadzicie 28.04.07, 23:32
      Nie podoba mi się. Lubię proste formy, ale to, moim zdaniem, absolutnie niczym
      się nie wyróżnia. Wykonanie schludne, ale jakby pomysłu na nie brak.
      I gdyby ktoś położył tą kartkę przede mną, bez określenia celu, do jakiego ma
      służyć, nie domyśliłabym się, że to zaproszenie ślubne. Ta ciemna wstążka,
      faktycznie przywodzi na myśl kir.
      Podkreślam, że nie jestem zwolenniczką białych gołąbków i złotych obrączek winki
      sama wybrałam zaproszenia bardzo nietypowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka