Dodaj do ulubionych

Witam się

26.01.08, 13:29
Cześć dziewczyny!
w sierpniu wychodzę za mąż. Do tej pory biernie uczestniczyłam w
forum, ale chciałam się teraz przyłączyć i czynnie w nim
uczestniczyć. smile
Obserwuj wątek
    • kasiulkkaa Re: Witam się 26.01.08, 13:39
      Na pewno chcesz popełnić ten błąd i czynnie uczestniczyć w forum? Dobrze się
      zastanów, przemyśl tę decyzję jeszcze raz. Pamiętaj, że na forum jak w życiu.
      Znajdziesz słodko szczebioczące idiotki, trzeźwo patrzące realistki, otumanione
      Najważniejszym-Dniem-W-Moim-Życiu-Ale-Jestem-Szczęśliwa, stare panny, dziewice,
      wtórne dziewice i puszczalskie, katoliczki, ateistki i
      Sama-Nie-Wiem-Czego-Chcę-Ale-Mama-Każe, złośliwe małpy i tysiąc różnych
      kombinacji powyższego.
      Czy jesteś gotowa?

      Jeśli tak, serdecznie witamwink))
      • kavainca Re: Witam się 26.01.08, 14:06
        Kasiulkkaa, co Ci się stało???
        nie czepiasz się i piszesz brutalnie acz do rzeczy!!
        to chyba juz drugi raz!!! O Matko!
        smile)))

        PS. ja tez witam
        PS. Kasiulkkaa jakbyś mnie chciał zjechać za literówki (tak jakby
        co...)to jestem dyslektykiemsad((
        • kasiulkkaa Re: Witam się 26.01.08, 14:12
          i piszesz brutalnie acz do rzeczy!!
          > to chyba juz drugi raz!!! O Matko!
          Ech, żeby o tobie można było choć raz to powiedzieć;pp

          (tak jakby
          > co...)to jestem dyslektykiemsad((
          Kavo, kochanie, to ściągnij sobie nową wersję ognistego lisa, zaznacza
          literówki. A dysleksja to wskazówka do pracy nad sobą, a nie wymówka dla błędów.
          Wychowałam się z dyslektyczką, ćwiczyć zaczęła po maturze, bo wtedy ją
          zdiagnozowali, dziś kobieta nie ma żadnych problemów, ale siedzi ze słownikiem
          pod klawiaturą:
          so.pwn.pl/
      • bamisia Re: Witam się 12.02.08, 13:37
        hehehe
        tez sie chce przywitac
        slub 31 maja, aktywna od wczoraj
        • maiwlys Re: Witam się 12.02.08, 15:02
          bamisia napisała:

          > hehehe
          > tez sie chce przywitac
          > slub 31 maja, aktywna od wczoraj


          Witam smile Miłego "forowania" smile
    • maiwlys Re: Witam się 26.01.08, 14:10
      Witam serdecznie smile Miejmy nadzieje, ze nie na tydzien a na dluzej smile
      Fakt...na forum jak w zyciu smile
    • maiwlys Do miracle8512 26.01.08, 14:14
      Ech smile I przygotuj sie wlasnie na to co masz ponizej smile Wypominanie
      kazdego bledu i kazdej literowki smile
      • kavainca Re: Do miracle8512 26.01.08, 15:52
        no tak, sama nie wiem dlaczego wogóle wdałam się w jakis bezsensowny
        dialog, to raczej nie w moim stylusad((
        ale przynajmniej wiesz na co niektóre z nas stać.
        buuuu...smile)))
        • maiwlys do kavainca 26.01.08, 15:58
          To absolutnie nie była uwaga do Ciebie ( z mojej strony - moj
          ostatni post)
          Ale wychodzi na to, ze tylko my przywitalysmy nowa kolezanke smile
          W moim stylu tez nie jest wdawanie sie w bezsensowne dialogi, ale
          czasmi czlowiek nie wytrzymuje big_grin
          Pozdrowki!
    • kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 17:03
      skoro do tej pory uczetniczyłaś biernie, to wiesz z czym to się je.
      Wchodzisz na własne ryzyko, bo mozna łatwo oberwać, ale w sumie jest
      wesoło i wciąga.


      Ps. sierpnień to dobry miesiąc na slub
      • olgaaa1 Re: Witam się 26.01.08, 17:44
        Witam Cie serdeczńe, ale ostżegam uwarzaj na Kasiulke naszą
        ókochaną, bo ona lubi poprawiać błendy, a jeśli hceż sprawić jej
        pżyjemność popełniai jch bardzo durzo, w tedy podniesiesz jej
        samoocene.
        POZDRAWIAM smile
        • aaagatkaaa Re: Witam się 26.01.08, 17:46
          olgaaa1 napisała:

          > Witam Cie serdeczńe, ale ostżegam uwarzaj na Kasiulke naszą
          > ókochaną, bo ona lubi poprawiać błendy, a jeśli hceż sprawić jej
          > pżyjemność popełniai jch bardzo durzo, w tedy podniesiesz jej
          > samoocene.
          > POZDRAWIAM smile

          Hihi dobre smile
        • aska90 Re: Witam się 26.01.08, 17:53
          Witam nową, odważną forumowiczkęsmile)

          Olga, z całym szacunkiem dla Ciebie i nadepniętego przez Kasiulkę odcisku, ale
          piaskownica z Ciebie wychodzi.
        • kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 17:59
          olga, bo ci tak zostanie te "błendy", "durzo" i inne

          kasiulka nie ma zaburzonego poczucia własnej wartości,
          u mnie w podstawówce uważało sie za osłów osoby robiace byki
          ortograficzne. Dopiero potem przyszła moda na dysleksje,
          dysortografie i inne rozgrzeszacze dla nieuków.
          • olgaaa1 Re: Witam się 26.01.08, 18:11
            hmm...w jedny poście popełniłam dwie literówki i już jestem
            dyslektykiem. Kamelia, przestań robić z siebie wredną osóbkę, bo Ci
            to nie wychodzi.
            • aska90 Re: Witam się 26.01.08, 18:14
              Kamelia tak ogólnie o dyslektykach i dysleksji jako epidemii z końca XX wieku (i
              obecnie) napisała, nie o tobie. Nie musisz brać każdej krytyki do siebiesmile

            • kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 18:26
              "przestań robić z siebie wredną osóbkę, bo Ci to nie wychodzi"

              ale tobie to wychodzi doskonale, podczas gdy umiejetnośc czytania
              leży i kwiczy.
              mój były tez był tak upierdliwy i z kompleksami/przewrażliwony na
              punkcie własnej godności.
              Dlatego jest moim byłym, a moze to ty jestes tym moim byłym, bo
              czuje sie tak jakbym z nim rozmawiała.

    • maiwlys Re: Witam się 26.01.08, 18:10
      No to poznałaś nas miracle8512 smile
    • miracle8512 Re: Witam się 26.01.08, 19:45
      wow ale powitaniesmile
      Swoją drogą wydaje mi się że Kasiulka lubi podtrzymywać wątki żeby
      za szybko nie "umierały", tylko zapomina o jednym że nie jest to
      forum polonistów, czy też anlityków ludzkich zachowań i umysłów, a
      przyszłych panien młodych które chcą zorganizować dobrze pierwszy i
      zarazem jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Forum daje im
      możliwość skonsultowania własnych pomysłów w szerszym gronie a
      zarazem uniknięcia niektórych gaf.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka