miracle8512 26.01.08, 13:29 Cześć dziewczyny! w sierpniu wychodzę za mąż. Do tej pory biernie uczestniczyłam w forum, ale chciałam się teraz przyłączyć i czynnie w nim uczestniczyć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiulkkaa Re: Witam się 26.01.08, 13:39 Na pewno chcesz popełnić ten błąd i czynnie uczestniczyć w forum? Dobrze się zastanów, przemyśl tę decyzję jeszcze raz. Pamiętaj, że na forum jak w życiu. Znajdziesz słodko szczebioczące idiotki, trzeźwo patrzące realistki, otumanione Najważniejszym-Dniem-W-Moim-Życiu-Ale-Jestem-Szczęśliwa, stare panny, dziewice, wtórne dziewice i puszczalskie, katoliczki, ateistki i Sama-Nie-Wiem-Czego-Chcę-Ale-Mama-Każe, złośliwe małpy i tysiąc różnych kombinacji powyższego. Czy jesteś gotowa? Jeśli tak, serdecznie witam)) Odpowiedz Link Zgłoś
kavainca Re: Witam się 26.01.08, 14:06 Kasiulkkaa, co Ci się stało??? nie czepiasz się i piszesz brutalnie acz do rzeczy!! to chyba juz drugi raz!!! O Matko! ))) PS. ja tez witam PS. Kasiulkkaa jakbyś mnie chciał zjechać za literówki (tak jakby co...)to jestem dyslektykiem(( Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa Re: Witam się 26.01.08, 14:12 i piszesz brutalnie acz do rzeczy!! > to chyba juz drugi raz!!! O Matko! Ech, żeby o tobie można było choć raz to powiedzieć;pp (tak jakby > co...)to jestem dyslektykiem(( Kavo, kochanie, to ściągnij sobie nową wersję ognistego lisa, zaznacza literówki. A dysleksja to wskazówka do pracy nad sobą, a nie wymówka dla błędów. Wychowałam się z dyslektyczką, ćwiczyć zaczęła po maturze, bo wtedy ją zdiagnozowali, dziś kobieta nie ma żadnych problemów, ale siedzi ze słownikiem pod klawiaturą: so.pwn.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
bamisia Re: Witam się 12.02.08, 13:37 hehehe tez sie chce przywitac slub 31 maja, aktywna od wczoraj Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys Re: Witam się 12.02.08, 15:02 bamisia napisała: > hehehe > tez sie chce przywitac > slub 31 maja, aktywna od wczoraj Witam Miłego "forowania" Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys Re: Witam się 26.01.08, 14:10 Witam serdecznie Miejmy nadzieje, ze nie na tydzien a na dluzej Fakt...na forum jak w zyciu Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys Do miracle8512 26.01.08, 14:14 Ech I przygotuj sie wlasnie na to co masz ponizej Wypominanie kazdego bledu i kazdej literowki Odpowiedz Link Zgłoś
kavainca Re: Do miracle8512 26.01.08, 15:52 no tak, sama nie wiem dlaczego wogóle wdałam się w jakis bezsensowny dialog, to raczej nie w moim stylu(( ale przynajmniej wiesz na co niektóre z nas stać. buuuu...))) Odpowiedz Link Zgłoś
maiwlys do kavainca 26.01.08, 15:58 To absolutnie nie była uwaga do Ciebie ( z mojej strony - moj ostatni post) Ale wychodzi na to, ze tylko my przywitalysmy nowa kolezanke W moim stylu tez nie jest wdawanie sie w bezsensowne dialogi, ale czasmi czlowiek nie wytrzymuje Pozdrowki! Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 17:03 skoro do tej pory uczetniczyłaś biernie, to wiesz z czym to się je. Wchodzisz na własne ryzyko, bo mozna łatwo oberwać, ale w sumie jest wesoło i wciąga. Ps. sierpnień to dobry miesiąc na slub Odpowiedz Link Zgłoś
olgaaa1 Re: Witam się 26.01.08, 17:44 Witam Cie serdeczńe, ale ostżegam uwarzaj na Kasiulke naszą ókochaną, bo ona lubi poprawiać błendy, a jeśli hceż sprawić jej pżyjemność popełniai jch bardzo durzo, w tedy podniesiesz jej samoocene. POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
aaagatkaaa Re: Witam się 26.01.08, 17:46 olgaaa1 napisała: > Witam Cie serdeczńe, ale ostżegam uwarzaj na Kasiulke naszą > ókochaną, bo ona lubi poprawiać błendy, a jeśli hceż sprawić jej > pżyjemność popełniai jch bardzo durzo, w tedy podniesiesz jej > samoocene. > POZDRAWIAM Hihi dobre Odpowiedz Link Zgłoś
aska90 Re: Witam się 26.01.08, 17:53 Witam nową, odważną forumowiczkę) Olga, z całym szacunkiem dla Ciebie i nadepniętego przez Kasiulkę odcisku, ale piaskownica z Ciebie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 17:59 olga, bo ci tak zostanie te "błendy", "durzo" i inne kasiulka nie ma zaburzonego poczucia własnej wartości, u mnie w podstawówce uważało sie za osłów osoby robiace byki ortograficzne. Dopiero potem przyszła moda na dysleksje, dysortografie i inne rozgrzeszacze dla nieuków. Odpowiedz Link Zgłoś
olgaaa1 Re: Witam się 26.01.08, 18:11 hmm...w jedny poście popełniłam dwie literówki i już jestem dyslektykiem. Kamelia, przestań robić z siebie wredną osóbkę, bo Ci to nie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
aska90 Re: Witam się 26.01.08, 18:14 Kamelia tak ogólnie o dyslektykach i dysleksji jako epidemii z końca XX wieku (i obecnie) napisała, nie o tobie. Nie musisz brać każdej krytyki do siebie Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Witam się 26.01.08, 18:26 "przestań robić z siebie wredną osóbkę, bo Ci to nie wychodzi" ale tobie to wychodzi doskonale, podczas gdy umiejetnośc czytania leży i kwiczy. mój były tez był tak upierdliwy i z kompleksami/przewrażliwony na punkcie własnej godności. Dlatego jest moim byłym, a moze to ty jestes tym moim byłym, bo czuje sie tak jakbym z nim rozmawiała. Odpowiedz Link Zgłoś
miracle8512 Re: Witam się 26.01.08, 19:45 wow ale powitanie Swoją drogą wydaje mi się że Kasiulka lubi podtrzymywać wątki żeby za szybko nie "umierały", tylko zapomina o jednym że nie jest to forum polonistów, czy też anlityków ludzkich zachowań i umysłów, a przyszłych panien młodych które chcą zorganizować dobrze pierwszy i zarazem jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Forum daje im możliwość skonsultowania własnych pomysłów w szerszym gronie a zarazem uniknięcia niektórych gaf. Odpowiedz Link Zgłoś