Hej, koleżanka poleciła mi te forum że na nim znajdę wszelkie info dotyczące
ślubu i uzyskam pomoc. Więc ratujcie. Mam dziwne wrażenie że obudziłam się
trochę za późno z tym wszystkim biorę ślub w lipcu mam sale kościół fotografa
zespół i wybraną suknie. Czy zdążę jeszcze kamerzystę załatwić kupić obrączki,
zaproszenia zamówić i rozdać???? To jest tak jak się wszystko zostawia na
ostatnią chwile

((
Bardzo proszę o pomoc
Nie wspomnę nawet że nie mam pomysłu na dodatki i bukiet do sukni butów nie
mam porażka

(( Jak czytam wątki innych dziewczyn które mają już wszystko na
lipiec aż zaczynam wątpić że mi się uda

(