Dodaj do ulubionych

pytanie o easygo.pl

20.03.07, 20:58
Witam mam pytanko czy ktos korzystal z ofert easygo.pl maja dosc duzy wybor
ofert w roznych cenach(niektore dosc kozystne).
Obserwuj wątek
    • elgry Re: pytanie o easygo.pl 20.03.07, 21:41
      Własnie zamawiałam u nich wyjazd. Sami znaleźli mi hotel spełniający wszystkie
      moje oczekiwania. Telefonują, pytają, doradzają, piszą @ z propozycjami. Czuję
      sie przez nich wprost dopieszczona.

Załatwianie - profesjonalnie, miło, bezstresowo.

A jak będzie na miejscu, to nie wiem... To juz zresztą nie jest od nich
      zależne, lecz od organizatora.
      • elgry Re: pytanie o easygo.pl 22.03.07, 20:14
        ... no i moja euforia opadła...
        Dopiero pisałam, jak profesjonalnie, grzecznie i bezstresowo załatwiają sprawy.
        To prawda... tak było.

Teraz jest tak.
        Za rezygnację z imprezy potrącają sobie z wpłaconej przez klienta zaliczki
        300 zł, zamiast 100 zł ( punkt 5 warunków uczestnictwa mówi, że kara umowana w
        przypadku rezygnacji na więcej, niż 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy
        wynosi 100 zł).
        Może to nic istotnego...
        ale może warto wiedzieć...

• elgry Re: pytanie o easygo.pl 22.03.07, 20:21
          zapomniałam dodać, że przed wysłaniem przeze mnie podpisanej rezygnacji
          napisali tak slicznie (cytuję):
          "Miło mi jest Panią poinformować, że w Pani przypadku przy rozwiązaniu umowy do
          30.03.2007 nie zapłaci Pani opłaty manipulacyjnej w wysokości 100 zł.
          Tak więc czekam na dostarczenie przez Panią podpisanego podania o rezygnacji.
          Po jego otrzymaniu zostanie przelana na Pani konto zapłacona przez Panią
          zaliczka".

Nawet 100 zł opłaty manipulacyjnej nie chcieli ...

• elgry Re: pytanie o easygo.pl 22.03.07, 20:48
            A po otrzymaniu ode mnie rezygnacji napisali tak:

Osobie która dokonała wpłaty zaliczki zwraca się wpłacona kwotę po
            potrąceniu kary umownej w wysokości uzależnionej od daty rezygnacji i
            wynoszącej:

- Rezygnacja na więcej niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy - 300 zł od
            osoby.

- od 30 dni do 22 dni - 25% ceny imprezy;

- od 21 dni do 15 dni - 50 % ceny imprezy;

- od 14 do 4 dnia - 75% ceny imprezy;

Rezygnacja poniżej 4 dni przed rozpoczęciem imprezy, w dniu rozpoczęcia
            imprezy lub nie stawienie się na zbiórkę - 95 % ceny imprezy

• elgry Re: pytanie o easygo.pl 23.03.07, 11:21
                ...są z emaila, który otrzymałam od easygo, po złożeniu rezygnacji z imprezy.

Na pytanie moje, które warunki są ważne i obowiązujące, czy te z emaila, czy
                te załączone do podpisanej przeze mnie umowy ,odpowiedziano mi, że te z
                emaila / wyżej je zacytowałam/, a tamte warunki uczestnictwa, które dostałam z
                umową do podpisania i podpisałam są w punkcie 5 dotyczącym rezygnacji nieważne,
                ponieważ biuro - organizator ustaliło warunki rezygnacji indywidualnie dla tej
                konkretnej oferty. I takie ustalenia ma biuro easygo z organizatorem.

Nie wiem, czy dobrze rozumuję. To warunki uczestnictwa, które akceptujemy
                własnoręcznym podpisem nie obowiązują, bo easygo ma inne ustalenia z biurem -
                organizatorem, o których to ustaleniach nie informuje klienta przed podpisaniem
                umowy?

• 122_10sto Re: pytanie o easygo.pl 12.05.07, 15:49
      Dziękuję za odp.Ale zapytam jeszcze odnośnie tych wycieczek(może słyszałeś na
      miejscu). Ja jadę pierwszy raz i nastawiam się oczywiście na
      zwiwdzanie.Chciałabym wykupić wycieczki na miejscu, ale się boję, że jak nie
      wykupję z mojego biura to mnie wyproszą z autokaru, bo tak podobno robią z
      Polakami. Czy to prawda?

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka