papelle 11.04.07, 10:27 czy łącze internetowe jest w każdym pokoju? czy tylko hot spot w lobby i przy absenach?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magda30081 Re: Rdisson Sas Taba-internet 11.04.07, 12:26 najlepiej bezprzewodowy net działał w lobby, obok recepcji. można było też korzystać na tarasie kawiarni i w pokojach, ale zdecydowanie słabiej. w sytuacji gdy był problem z netem można było podłączyć kompa przez kabel w kafejce internetowej za darmo Odpowiedz Link Zgłoś