Dodaj do ulubionych

Rdisson Sas Taba-internet

11.04.07, 10:27
czy łącze internetowe jest w każdym pokoju? czy tylko hot spot w lobby i przy
absenach??
Obserwuj wątek
    • magda30081 Re: Rdisson Sas Taba-internet 11.04.07, 12:26
      najlepiej bezprzewodowy net działał w lobby, obok recepcji. można było też
      korzystać na tarasie kawiarni i w pokojach, ale zdecydowanie słabiej.
      w sytuacji gdy był problem z netem można było podłączyć kompa przez kabel w
      kafejce internetowej za darmo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka