Dodaj do ulubionych

swierzo upieczona zona

01.02.09, 23:42
Znamy sie rok i troche. Mieszkamy razem 10 miesiecy. 5 miesiecy po
slubie.
Zwiazek bardzo burzliwy, ale ja go kocham...
Przyspieszylismy date slubu, gdyz grozila mu eksmitacja z kraju. (
nielegalna praca ) , stempel w paszporcie i zakaz wstepu do UE na
dluzszy czas. Przed wstapieniem Pl do UE rowniez pracowalam za
granica, wiec jestem wyrozumiala.
Czy on mnie kocha czy chcial zdobyc wize? To pytanie meczy mnie do
dzis...Co wazniejsze wiza czy ja?
Wiem ze wczesniej byl zakochany w Ukraince (poznal ja na Ukrainie) -
Praca jego wiazala sie z podrozami - Seaman. Chcial rzucic wszystko
i jechac do niej, wiec jestem w stanie zrozumiec ze potrafi kochac
nie tylko Europejki...
Jednak jestem zazdrosna...Jest to w mojej naturze, ale
jego "pobudliwosc seksualna" oraz przeszlosc mnie przerazaja!
Jaki stosunek do seksu maja Arabowie?
Klocimy sie, a potem kochamy. Jak wychowac Araba?
Jego rodzina o dziwo mnie uwielbia...nie moge tego zrozumiec,
przeciez nie arabka...chrzescijanka - nie przeszkadza im to? Oni tam
zakochali sie we mnie.
A on jest dumny i nigdy nie chce pokazac swoich slabosci...
Boje sie czasem, ze kiedy osiagnie wszystko co chcial, zlekcewazy
mnie, tak jak lekcewazy wielu...
Jak go rozgryzc. Pomozcie!
Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
    • paularym75 Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 06:22
      R Ę C E O P A D Ł Y!!!!!!!!!!!
      • enjotka Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 11:40
        no rychło w czas zaczęłaś się nad tym zastanawiać :D
        • ahmedkaa Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 18:35
          Wiedzialam ze na tym idio..... forum uzyskam tylko takie odpowiedzi.

          przezylyscie 2 tyg. w Egipcie i nie wiecie nic!
          • irulanacorrino Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 19:57
            Dziecino (do autroki topiku) jesli masz w tej chwili takie dylematy,
            to strach pomyśleć, co będzie działo się dalej...gratuluję
            dojrzałości i nuty ryzykanctwa. Bo wiesz to Twoje małżeństwo to
            granie na instrumentach pochodnych na giełdzie w momemcie kiedy nie
            potrafi się zliczyć do 10. Dorośnij!
    • karolina.chonly Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 15:48
      A ja nie wiedzialam, ze Ukraina nie lezy w Europie... ;)
      • ofelia_1 Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 16:39
        nie leży w Unii - o to raczej chodziło
        • wy-logowana Chyba rzona?? 02.02.09, 20:03
          Czyzby??Wyraznie napisala:
          "Chcial rzucic wszystko
          i jechac do niej, wiec jestem w stanie zrozumiec ze potrafi kochac
          nie tylko Europejki..."

          Jezuu, co za dno. I pomyslec, ze takie idiotki nasprowadzaja do nas
          tych brudasow... :((.

          • ahmedkaa Re: Chyba rzona?? 02.02.09, 22:40
            Ty bezmyslna rasistko, lepiej zamknij sie w swoim zadupiu na ktorym
            mieszkasz ze swoim zafajdanym frajerem
    • schwinn1 Re: swierzo upieczona zona 02.02.09, 21:30
      to chyba ściema, bo raczej nie można być głupszym niż ustawa przewiduje ;-)
      • anyhoo44 eksmitacja z kraju 02.02.09, 22:02
        "Przyspieszylismy date slubu, gdyz grozila mu eksmitacja z kraju. (
        nielegalna praca ) " bardzo ladne :D no i takie "swierze" ;) oj szkoda ze
        najpierw nie doroslas troche, nie pouczylas sie, a dopiero potem nie zabralas
        sie za malzenstwo;)
        • ahmedkaa Kto czyta to forum... 02.02.09, 22:43
          Mysle ze same idiotki, ktore maja przesrane zycie i szukaja sensacji
          w internecie.
          wszystkiego najlepszego
          • anyhoo44 Re: Kto czyta to forum... 02.02.09, 23:15
            no coz nie bede znizac sie do twojego poziomu wypowiedzi... to wlasnie tobie
            powinno zyczyc sie wszystkiego najlepszego i przede wszystkim duzo szczescia bo
            na rozum juz za pozno...
            • ahmedkaa Re: Kto czyta to forum... 02.02.09, 23:57
              To takie powszechne na forach, co napisalas...Any way dziekuje za
              dobre rady i zycze udanego poszukiwania swojego ex macho na
              photoblogu :-P
    • shakirra1 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 00:01
      Ahmedko, napisz do mnie na priv: shakirra1@gazeta.pl Poradze Ci cos.
      Tutaj nie pisz, bo 90% Cie zjedzie, niestety...
      • ahmedkaa Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 00:47
        Thx
      • schwinn1 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 17:50
        shakirra, a pomyśl dlaczego ją "zjedzie". moim zdaniem dziewczyna jest
        bezmyślna. poza tym cały post i jego ton nie świadczą o niej ani dobrze ani
        pozytywnie. zadaje sobie pytania rychło wczas. zupełnie jak mała dziewczynka
        (może nią jest). człowiek uczy się na błedach ale ten błąd może ją dużo
        kosztować. jak pomóc osobie, która nie myśli? "Klocimy sie, a potem kochamy. Jak
        wychowac Araba?" chce wychowywać męża po ślubie!! z mężem po ślubie jest
        sielanka albo docieranie się (ale wspólne). wychowywać można dziecko i w
        zasadzie autorka wątku sama potrzebuje wychowania i nauki. każdy się kłóci, ale
        próbować wychowywać drugiego to chyba nie ten kierunek w związku.

        nie wierzę, że możesz jej pomóc. człowiek dojrzały też inaczej próbuje
        rozwiązywać swoje problemy. one powinny być rozwiązywane pomiędzy nimi a nie na
        forum gdzie dziewczyny wymieniają się smsami swoich chłopaków. wybacz, twoje
        forum nigdy nie będzie poradnikiem życiowym. a ta świeżo upieczona żona takiego
        potrzebuje. zastanów się , czy ty jak masz problemy w związku to czy je
        rozwiązujesz z obcymi ludźmi??

        spójrz też na to co jest jej obroną. jakieś bezsensowne oskarżenia (bo ja np.
        nigdy nie byłam nawet dwóch dni egipcie i nie mam tam żadnego ex ani
        przyszłego). czytam to forum od czasu do czasu i jak się trafi taki wątek to tak
        jak wyżej ktoś napisał "ręce opadają", powiem więcej cycki też mi z wrażenia opadły.
        • kleoluder1 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 19:11
          > nigdy nie byłam nawet dwóch dni egipcie i nie mam tam żadnego ex
          ani
          > przyszłego). czytam to forum od czasu do czasu i jak się trafi
          taki wątek to ta
          > k
          > jak wyżej ktoś napisał "ręce opadają", powiem więcej cycki też mi
          z wrażenia op
          > adły.



          Nie byłaś w Egipcie więc nie wiesz po części jak to jest...
          W tym co piszesz masz wiele racji , ale czasem dobrze jest poradzić
          się obcych ludzi , którzy powiedzą Ci co dokładnie widzą i jak to z
          boku wygląda, a nie tak jak bliskie osoby nie będą mówiły Ci prawdy
          by Cie nie zranić.Czasem przyda się taki zimny kubeł wody jaki
          reprezentuje Sowa.
        • anyhoo44 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 20:07
          zgadzam sie z Toba, wg mnie ta osoba jest mega niedojrzala, az mnie szarpnelo
          jak to przeczytalam, i napisalam mimo ze moze malo na temat i niewiele moge
          pomoc bo zadnego habibi nie mialam, nie mam i nie planuje miec. w sumie Shakirra
          "zna sie na rzeczy" jest obiektywna i rozsadna, przynajmniej tak wynika z jej
          postow wiec moze cos poradzi tej dziewczynie.
    • paularym75 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 21:34
      Ja myślę,ze to jest totalna ściema.Teraz siedzi sobie pewnie trollik i się
      nabija jaki odzew na forum po przeczytaniu jej/jego wypocin. Dziewczyny,szkoda
      czasu:::
      • zoltasukienka Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 21:48
        tez ciezko mi uwierzyc by ktos mial takie podejscie do swojego
        zycia;)
        • kleoluder1 Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 22:37
          każdy ma prawo się pogubić w życiu. to normalne. ja się gubie 7 razy
          w tygodniu ;]
          • enjotka Re: swierzo upieczona zona 03.02.09, 22:41
            no dobra, ale można się gubić i "gubić" ;) a ta dziewczyna jest, jak
            dla mnie, bez wyobraźni. a w ogóle to wydaje mi się, że to jakaś
            ściema...może to ktoś z ekipy tych "Rozmów w toku", hehe ;)))
          • sowa_55 Re: swierzo upieczona zona 04.02.09, 08:08
            kleoluder1 napisała:

            > każdy ma prawo się pogubić w życiu. to normalne. ja się gubie 7
            razy
            > w tygodniu ;]
            To bylby czas zebys sie wreszcie obudzila i spojzala trzezwo na oczy
            w realia zycia. Egipcjanin ktory ma 30 lat nie pasuje do Ciebie
            chyba ze chcesz byc jego zabawka na krotki czas.
    • vadera12345 Re: swierzo upieczona zona 05.02.09, 11:35
      Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku ( okres stanu wojennego ) szczytem
      marzeń dla wielu Polek i Polaków było zawarcie związku małżeńskiego z
      mieszkańcem/ką Zachodu i uzyskanie obywatelstwa niemieckiego, francuskiego,
      holenderskiego etc. Małżeństwo było środkiem do osiągnięcia celu - wyrwania się
      poza żelazną kurtyna do normalnych krajów.

      Nie można wykluczyć, że Arab chcąc mieszkać na obszarze UE zrobi wszystko, żeby
      ten cel osiągnąć, a jego rodzina szanuje synową, że umożliwia synowi pobyt w
      kraju większych możliwości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka