Dodaj do ulubionych

hotel cliff

26.05.09, 12:56
hotel dosc dobry tylko nie ma plazy bo ta co jest to nie paza tylko
konserwa sardynek.Po calodniowej wycieczce jak nie zdazysz przed 22
nie dostaniesz juz nic do jedzenia a obiadi koacja policzona jes 40$
za osobe ale to tak ma sie jak siew jest z alfa staru rezydent nie
ma go wcale dla gosci
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka