m.jozefowicz
20.09.10, 11:38
Witam.
Wybierram się w najbliższym czasie do Żychlina. Do miasta dojadę autobusem i tu mam kłopot ze znalezieniem informacji o trasie linii w centrum Żychlina. W necie znalazłem jakieś info o komunikacji w Żychlinie na stronie pasjonatów komunikacji ale dane są z 2004 r.
W związku z tym mam kilka prostych pytań:
1. Jadąc z dworca autobus jedzie ul. Traugutta na pl. JP II. Czy tam jest końcowy czy autobus jedzie gdzieś dalej?
2. Jadąc z miasta do dworca, przystanek początkowy jest na pl JP II? Na mapie u pasjonatów jest jeszcze przystanek na Ściegiennego.
3. Niektóre kursy są do cmentarza. Czy autobus w tych kursach jedzie ul. Traugutta, 1 Maja i kończy przy cmentarzu czy jedzie dalej do centrum do JP II lub do Ściegiennego. A może najpierw jedzie przez pl. JP II a potem Al. Racławickimi na cmentarz?
4. Jadąc w drugą stronę jest kurs z pl. JP II o 10.45 przez cmentarz. Tu już zupełnie nie wiem jak on jedzie i czy też zaczyna się na pl. JP II czy można wsiąść już na Ściegiennego, a może zaczyna spod cmentarza i najlepiej wsiąść na pl. 29 Listopada?
Będę wdzięczny za wskazówki.
Pozdrawiam >>> mario.