Dodaj do ulubionych

zmarł Czesław Miłosz :-(

14.08.04, 12:44

...
Obserwuj wątek
    • geograf :-( 14.08.04, 12:44


      • trishika Re: :-( 14.08.04, 12:45
        smutek...
        • Gość: karoolka Re: :-( IP: 5.5.* / 80.58.35.* 14.08.04, 12:50
          WIelcy odchodza,
          kto zostanie?
          Czy znajda sie inni Wielcy?
    • barracuda7110 Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 14.08.04, 13:20
      [`]
    • Gość: Marian Bó rozsadza serca widzę IP: 195.56.149.* 14.08.04, 13:50
      ale dlaczego, rozwincie mysl. Chyba czlowiek tak wielki jest wart kilku wiecej slwo niz tylko tak wyswiechtane slogany lub trzy znaki z klawiatury?
      • dziadek72 Re: Bó rozsadza serca widzę 14.08.04, 14:12
        Czasami gest mówi więcej niż słowa... [']
        • Gość: micin Re: Bó rozsadza serca widzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 16:00
          Gest gestem, mnie również jest przykro z tego powodu, no ale ujęłabym to w ten
          sposób raczej: cieszmy się, że mieliśmy takiego wielkiego artystę, z którego
          możemy być dumni. I cieszmy się również, że dożył tak sędziwego wieku, bo nie
          każdemu wielkiemu artyście jest to dane...
          [i]
          • 0ldboy Re: Bó rozsadza serca widzę 19.12.04, 21:36
            zapalmy świeczkę

            [i] [i]
    • default_user Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 14.08.04, 16:35
      [']
    • kasiaprim Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 16.08.04, 17:41
      Żal...
      • drhorror Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 19.12.04, 21:06
        WIELKI ŻAL
    • katarzyna_f_d [*][*] 01.03.05, 22:08
    • Gość: cycasty.15 Re: zmarł Czesław Miłosz :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 22:49
      Szkoda



      -------------

      Ale jesteś na czasie
    • pawel-strzalka jak to? znowu? <głupie trolle> 01.03.05, 22:51

      • Gość: jan Re: jak to? znowu? <głupie trolle> IP: 212.160.172.* 02.03.05, 10:19
        ['][']['][']['][']['][']['][']['][']
      • a_swistak_lezy_i_marzy_o_plazy Re: jak to? znowu? <głupie trolle> 21.04.05, 23:59
        W takim miejscu chyba nie czas na reklamę
      • Gość: Weterynarz Re: jak to? znowu? <głupie trolle> IP: *.toya.net.pl 04.07.05, 09:11
        sam jesteś trollem i to strzałkowym
      • 11.11am Re: jak to? znowu? 21.08.05, 01:15
        {i}
    • templar.of.steel Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 04.07.05, 11:47

      szkoda, ale show must go om...
    • Gość: anka Re: zmarł Czesław Miłosz :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 11:57
      Ile to już? Dwa lata?
      • Gość: RTS Re: zmarł Czesław Miłosz :-( IP: *.astral.lodz.pl 04.07.05, 12:31
        Szkoda czlowieka. Pytany dlaczego wspina sie na gory odpowiadala "bo są".
        Alpinizm jest niebezpieczny, On najlepiej o tym wiedzial....
        • giertrud_rudy Re: zmarł Czesław Miłosz :-( 04.07.05, 15:28
          Ale on sie przeciez nie wspinal tylko spiewal że dziwny jest ten świat!
          • Gość: xxx Re: zmarł Czesław Miłosz :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 15:30
            To nie ten Czesław!!!:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka