Dodaj do ulubionych

Wróbelek...

14.04.02, 22:41
Wróbelek jest mała ptaszyna,
wróbelek istotka niewielka,
on brzydką stonogę pochłania,
lecz nikt nie popiera wróbelka.
Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta,
że wróbelek jest druh nasz szczery?!

Kochajcie wróbelka dziewczęta,
Kochajcie do jasnej cholery!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: Do. Re: Wróbelek... IP: *.bluewin.ch 14.04.02, 22:51
      Raz wrobelek Elemelek
      Znalazl w polu kartofelek

      :-)))))
      • petter Re: Wróbelek... 14.04.02, 22:59
        Kartofelek byl dziurawy
        oddal wiec go do naprawy.

        peter

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka