Dodaj do ulubionych

siatkówka

16.11.05, 21:28
Sa tu jacyś fani siatkówki? Bo nasi żychlińscy siatkarze, drużyna nauczycieli
wygrali w Kutnie turniej z okazji Święta Niepodległości. Gratuluję :-))))
Ktoś może był? A może wśród forumowiczów są jacyś siatkarze? A co się dzieje
na naszej hali sportowej?
Obserwuj wątek
    • art724 Re: siatkówka 16.11.05, 23:07
      • art724 Re: siatkówka 16.11.05, 23:18
        Jaki to znowu wielki sukces!!! Wygrana turnieju niepodległosciowego w
        Kutnie.Reprezentacja żychlińskich nauczycieli pokonała reprezentację
        miejscowych księży ( mieli znaczną nadwagę),słabowitych księgowych i
        pierdołowatych policjantów.
        • acid33 Re: siatkówka 22.11.05, 14:29
          radzę spróbować samemu. nie jest tak łatwo - Ty wiesz jak nauczyciele z tej
          drużyny chleją. Taka męczarnia na kacu... Nie piją wprawdzie tak jak ci co w
          kosza wszystkich tłuką, ale zawsze jednak sporo. Pił ktoś z tymi koszykarzami,
          czy nikt nie próbował przyjemności?
          a na hali cisza pewnie. Kierownik dzieci bawi i zajada się Grześkami a pomysł
          zamykania hali na całe wakacje i uniemożliwianie korzystania z dóbr miejsko-
          szkonych jest pomylony. Jest przecież sporo chętnych na salę i siłownię (biedną
          bo biedną).
          • edmurphy Re: siatkówka 22.11.05, 21:39
            Jesteście okropni!!!!
            Wygrali? Wygrali. Uważam, że to świetnie, wynik poszedł w świat i to jest
            ważne.
            • acid33 Re: siatkówka 23.11.05, 17:29
              a ja wcale nie umniejszam ich sukcesu. Myślę, że można dumnym nawet być z
              takiej drużyny. Ja jestem!!!
              • edmurphy Re: siatkówka 24.11.05, 00:11
                To zabrzmiało znacznie lepiej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka