edmurphy
16.11.05, 21:28
Sa tu jacyś fani siatkówki? Bo nasi żychlińscy siatkarze, drużyna nauczycieli
wygrali w Kutnie turniej z okazji Święta Niepodległości. Gratuluję :-))))
Ktoś może był? A może wśród forumowiczów są jacyś siatkarze? A co się dzieje
na naszej hali sportowej?