Gość: gość
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.04.06, 20:30
Najłodziejsze, zajefajne, cool...
GW chyba powinna dbać o język polski, a robi się kolejnym brukowcem. Jeżeli
autor/autorka tekstu wytłumaczy mi co znaczy najłodziejsze, to zwracam honor.
Ja mogę się oczywiście tego domyślać, ale czy nie bardziej po polsku by było
najbardziej łódzkie?
Szczerze mówiąc wkurzają mnie i to mocno tego typu neologizmy
Ale może jakiś staty już jestem...