chrisbto 25.11.01, 22:43 Właśnie słyszę w moim radiu zet (altówki, pianissimo, proszę) że w USA sklonowali pierwszy ludzki embrion. OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zamek Re: Klon 25.11.01, 22:46 chrisbto napisał(a): > Właśnie słyszę w moim radiu zet (altówki, pianissimo, > proszę) czajnik mi się w kieszeni otwiera... :-| > że w USA sklonowali pierwszy ludzki embrion. > OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!! Obyśmy dotarli tylko do etapu komórek macierzystych, ale obawiam się, że wątpię, czy to się tu zatrzyma... Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: Klon 25.11.01, 23:07 Sklonowani ludzie już żyją i mają kilka lat. Są niewiele młodsi od Dolly. Tylko nie mówcie mi, proszę, że to nieprawda. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ninna Re: Klon 26.11.01, 19:53 kropka. napisał(a): > Sklonowani ludzie już żyją i nazywamy ich "blizniaki jednojajowe" > Pozdrawiam ja tez //NINNA ps. Aj, aj, aj. Nie bij Odpowiedz Link Zgłoś