25.11.01, 22:43
Właśnie słyszę w moim radiu zet (altówki, pianissimo,
proszę) że w USA sklonowali pierwszy ludzki embrion.
OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!
Obserwuj wątek
    • zamek Re: Klon 25.11.01, 22:46
      chrisbto napisał(a):

      > Właśnie słyszę w moim radiu zet (altówki, pianissimo,
      > proszę)
      czajnik mi się w kieszeni otwiera... :-|
      > że w USA sklonowali pierwszy ludzki embrion.
      > OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!
      Obyśmy dotarli tylko do etapu komórek macierzystych, ale obawiam się, że wątpię,
      czy to się tu zatrzyma...
      • kropka. Re: Klon 25.11.01, 23:07
        Sklonowani ludzie już żyją i mają kilka lat.
        Są niewiele młodsi od Dolly.
        Tylko nie mówcie mi, proszę, że to nieprawda.
        Pozdrawiam
        • ninna Re: Klon 26.11.01, 19:53
          kropka. napisał(a):

          > Sklonowani ludzie już żyją
          i nazywamy ich "blizniaki jednojajowe"

          > Pozdrawiam
          ja tez
          //NINNA

          ps. Aj, aj, aj. Nie bij

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka