pepic 17.07.07, 20:27 Jak w tytule Nasi znajomi którzy mieli opiekować się psem nagle musieli wyjechać Szukam hotelu dla psa w łodzi lub okolicach Liczę na Waszą pomoc (jakieś namiary na hotele itp) Pozdrawiam pepic PS Proszę bez zgryźliwości :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nakole Re: Huston mamy problem 17.07.07, 20:40 Skontaktuj się ze schroniskiem na Marmurowej. Oni prowadzą hotel, albo tu (schronisko jest małe): www.schronisko.net/index.php?mod=schroniska&catg=search&search=Zgierz Odpowiedz Link Zgłoś