Dodaj do ulubionych

Huston mamy problem

17.07.07, 20:27
Jak w tytule
Nasi znajomi którzy mieli opiekować się psem nagle musieli wyjechać
Szukam hotelu dla psa w łodzi lub okolicach
Liczę na Waszą pomoc (jakieś namiary na hotele itp)
Pozdrawiam pepic
PS
Proszę bez zgryźliwości :)
Obserwuj wątek
    • nakole Re: Huston mamy problem 17.07.07, 20:40
      Skontaktuj się ze schroniskiem na Marmurowej. Oni prowadzą hotel, albo tu
      (schronisko jest małe):

      www.schronisko.net/index.php?mod=schroniska&catg=search&search=Zgierz
      • pepic Re: Huston mamy problem 17.07.07, 21:06
        Nakole
        Dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka