12.01.02, 13:26
będę wdzięczny za podzielenie się jakimikolwiek doświadczeniami i refleksjami
na temat (na gwałt potrzebne do pracy zaliczeniowej :-)). z góry dziękuję
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka