anunn1 03.03.09, 09:09 czy wy widzicie co sie dzieje z łodzia? to miasto jest szare,brudne, nie am tu nic:( aprezdydent lata ,jezdzi, nie robi nic..... czemu tu jest tak smutno? popatrzmy na Wrocek,wawke-tam jest kolorowo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:24 anunn1 napisała: > nie am tu nic:( jak to nic, a hamburger pod Centralem??? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:25 No kurka jego blaszka - znowu! Szara Łódź - kolorowy Wrocek. Bura Łódź - radosna W-wa. Nasz prezio zły - tamci szukaj ze świecą. Ludzie (do wszelkiej maści smutasów, stękaczy i czarnowidzów mówię): co Wy jeszcze tutaj robicie?! Ja rozumiem, że to, tamto, czy jeszcze inne miasto może się komuś podobać, ale takie wieczne sranie i kwękanie na własną małą ojczyznę, takie ciągłe narzekanie, że u nas to nic, tylko brud, smród i ubóstwo, to już ociera się o jakieś medyczne zagadnienie. Niech jeden z drugim wejdzie na fora związane z tymi miejscami, które ich tak nęcą, niech poczyta co mieszkańcy Wrocka czy W-wy mają do powiedzenia o swoich włodarzach, niech wreszcie pojedzie do tych miast i zobaczy czy nie walają się tam psie gówna, wszystkie domy są kolorowe i otynkowane, czy w żadnej bramie nie jedzie uryną. A najlepiej jak się weźmie i przeprowadzi do któregoś z tych rajów, po kiego ma się męczyć w tym łódzkim syfie... Odpowiedz Link Zgłoś
vazz Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:21 Zgadzam się w całej rozciągłości. Najgorsze w tych marudach jest to, ze sami nie wiedzą dokładnie o co im chodzi i mamlają teksty typu "tu szaro tam kolorowo" i za cholerę nie wiadomo o co im chodzi, znam bardzo dobrze Wrocław i przysiągłbym, że tam tak jak we wszystkich polskich miastach o tej porze roku dominuje kolor beżu i szarości, i jakich kolorach autor miał na myśli to nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:32 Które konkretnie miejsce w Warszawie jest kolorowe? Odpowiedz Link Zgłoś
miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:33 Od piątku jestem w swoim rodzinnym mieście- we Włocławku. Tutaj to dopiero jest szaro. Zwłaszcza dziś, bo pada i jest ponuro. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:40 Łazienki są kolorowe! I Powsin i Pole Mokotowskie i Wyczółki! I Kępa Tarchomińska! I Mokry Ług! O! I Szczęśliwice! Odpowiedz Link Zgłoś
miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:44 Kępa Tarchomińska to już nie Warszawa:P Odpowiedz Link Zgłoś
miau78 Re: no widzisz, nie znasz się! 03.03.09, 09:54 Znam się, mieszkałam w Warszawie:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: no widzisz, nie znasz się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:20 Zgadza się, prawdziwy Warszawiak praskich rejonów(uproszczenie) Warszawą nie nazwie. Z zabetonowanej i pokolorowanej ostatnio wsi Wawrzyszew pozdrawia lavinka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:01 A w Miłosnej jest tak miłośnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:15 Złote Tarasy, przynajmniej wg przyjezdnych z Tłuszcza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
titerlitury kdt 03.03.09, 16:27 ale chodza sluchy, ze i ta plama koloru wkrotce zniknie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golf Re: kdt IP: *.aster.pl 03.03.09, 18:07 Załadują na ciężarówki, zawiozą do Łodzi i postawią na Piotrkowskiej. Będzie się idealnie komponować z resztą stojących tam bud a turysta będzie miał gdzie zrobić odpust na święto Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:53 > czemu tu jest tak smutno? Odejdź od kompa, poprawi Ci się. Tu znajdziesz garść zajęć na dziś: cityoflodz.com/index.php?str=99 Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:58 No już, dobra. Teraz spal się ze wstydu. Za Łódź i za... Toyę, co to nakłada na ludzi niezrozumiałe opłaty. Odpowiedz Link Zgłoś
miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:59 Ja rozumiem wszystkie opłaty, które na mnie nakłada Toya:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:47 Jesteś pewna,że ona z Warszawy przyjechała? Toć syfu w centrum stolicy tyle samo co w Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:26 Znajoma pewnie przyjechała z Las Vegas. Tam jest i kolorowo, i wesoło. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:35 Byłam w sobotę w manufakturze. Spędziłam parę ładnych godzin w łódzkim Muzeum Sztuki. Oczywiście, nie brakowało tam cudzoziemców. Muzeum miało jakichś oficjalnych zagranicznych gości. Ważne, że na zewnątrz było sucho. Parking w przebudowie dużo lepiej się prezentował niż pod koniec listopada. I byłoby fajnie, gdyby nie te, o zgrozo, brudne chmury nad Łodzią przesłaniające słońce....brrr... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:48 Za chmury winny jest Kropiwnicki. Z chmur lecą kropy, więc to oczywista oczywistość. Zresztą wiadomo, gościu odpowiada za wszystko. To takie proste przecież... Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 12:01 No właśnie! Z tych brudnych chmur mogły polecieć nam na głowy brudne kropy wielkie jak berety. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 12:10 Zapomniałaś dodać: moherowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 09:57 Przedwiośnie jest. W Polsce to normalnie,że jest szaro. A jak Ci brudno? Bierz szmatę, miotłę i sprzątaj :) Ja tam prócz mieszkania dbam o spory kawałek korytarza za mieszkaniem i kawałek klaki schodowej. Właśnie muszę odmalowac trochę maziajów, bo mi się dzieciarnia wyprowadziła to jest szansa,że nie będę musiała malowac raz w tygodniu tylko rzadziej :) Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:05 zamiast biadolić, syf i brud zgłaszaj bezpośrednio tu: czystemiasto.uml.lodz.pl/forum.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauczyciel z różyc Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 11:13 zakładają wątki estetyczno-polityczne to musi juź być bardzo kiepsko w Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
anunn1 Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego 03.03.09, 11:37 a kto tu jest absolwentem szkoly na rozyckiego?bo na pewno nie ja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauczyciel z różyc Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 12:42 no to z wieczorówki na Piłsudskiego, tak czy inaczej skoro Pani zabrała się za sprawy Łodzi musi być z nimi bardzo źle a jak domniemywam będzie jeszcze gorzej! Odpowiedz Link Zgłoś
anunn1 Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego 03.03.09, 16:03 bo jest zle...... Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:38 Wspólną cechą wszelkiej maści malkontentów i nieudaczników jest narzekanie na Łódź z jednoczesnym nicnierobieniem, by cośkolwiek zmienić: a to się przeprowadzić dokądkolwiek indziej, a to wykrzesać z siebie minimum wysiłku: podnieść śmiecia, opieprzyć kiepującego na ulicy, sprzątnąć po swoim psie. To wina Łodzi jest, że jest brudno, nie ma pracy, a do tego jest przedwiośnie i szarobury mglisty dzień. Najlepiej siedzieć na tyłku i labidzić. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:47 Nie ma nic lepszego jak biadolenie babci w bambosz. Witam wszystkie przedwczesne biadolące staruszki! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:58 Ten anunnjeden czy jak mu tam, to jest moim zdaniem ten sam gość od Toyi. Stara się jak może, przelogowuje się, pisze z kont i bez nich, aktywny jest. Może kiedyś coś z niego wyrośnie, chociaż przypuszczam, że wątpię;) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:08 Myślisz, że on tak z zawodu nawet jest tylko malkotentem? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:13 Sukienka ślubna dla wysokiej blondynki nam przed nosem przepadła. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:15 Myślę, że sobie wykoncypował, że jak będzie walił w Łódź i co się tam tylko z nią kojarzy, to stanie się "kontrowersyjny", a wobec tego zauważalny. Wiesz, to w ramach odkrywczego: nie ważne jak, byleby mówili. Chłop potrzebuje sobie pogadać na forum i nie jest dla niego istotne jak do tego dojdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:26 Myślisz, że malkontenctwo może wzbudzać u nas kontrowersje? Chociaż ma ochotę wzbudzać jakiś ferment. Myślisz, że ma ochotę powymieniać ciosy? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:36 Myślę, że... on tak właśnie myśli. Że to wszystko naraz go kręci. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:46 Ale jakoś nie wymienia. Nie podejmuje dyskusji, tylko ciągnie swój monolog, jaka ta Łódź zasyfiona. To może ja pociągnę monolog o tym, że paznokcie mi się łamią, zamiast pójść do apteki i zaiwestować w jakiś preparat z cynkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 16:06 alez sie rozpisaliscie o mnie :):) no no..... Odpowiedz Link Zgłoś
anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 16:04 ten anunn jeden to kobieta:) o toya napisąłam watek,ale ktos przekopiował czesc mej wypowiedzi i wkleil u siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
iszkariota Jajco! 03.03.09, 17:23 anunn1 napisała: > czy wy widzicie co sie dzieje z łodzia? to miasto jest szare,brudne, nie am tu > nic:( aprezdydent lata ,jezdzi, > nie robi nic..... > czemu tu jest tak smutno? Dlatego: www.youtube.com/watch?v=xr_tDjGHSS4 Odpowiedz Link Zgłoś
nefnef Nie przesadzaj – dzieje się wiele 03.03.09, 19:14 Nie przesadzaj – dzieje się wiele! Mamy ciekawe imprezy kulturalne, ciekawe miejsca, ciekawych ludzi – prezydent nie jest nam do szczęścia potrzebny; czy zresztą ktoś tak bardzo chce go spotkać np. na Limance lub Złotnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przygoda Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.lodz.mm.pl 06.03.09, 08:36 Biadolenie jaka ta Lodz jest szara i brzydka zaczyna byc czescia lokalnej kultury, takie marudy gdyby pojechaly do Egiptu tez pewnie zauwaza tylko to ze sfinks nie ma nosa i wogole jakis taki pokruszony! Bawi mnie to jak zagraniczni turysci postrzegaja Lodz, ze jest piekna, najbardziej podobaja im sie stare budynki nawet jak nie sa zaraz po remoncie a jeden z najwybitniejszych rezyserow David Lynch zakochal sie w Lodzi i mowi "Lodz sprawila ze zaczalem marzyc" "nie wystarczy patrzec, trzeba jeszcze widziec a do tego bardziej niz oczy potrzebny jest mozg.." A swoja droga znam "tego annuna" i wiem ze ten watek jest zalozony prawdopodobnie tylko po to zeby promowac swoja galerie w necie, ta dziewczyna jest fotografem i wtyka linki do swoich dziel gdzie tylko sie da! Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: co sie dzieje z naszym miastem 06.03.09, 08:57 Nie sądzę . Taka maruda jak ja ostatnio pojechała i zobaczyła co nieco i boli ja serce, dlaczego Łódz jest chyba najbrudniejszym miaastem w Polsce. Nie szarym , smutnym, nie kwękającycm - ale NAJBRUDNIEJSZYM. Odpowiedz Link Zgłoś