Dodaj do ulubionych

co sie dzieje z naszym miastem

03.03.09, 09:09
czy wy widzicie co sie dzieje z łodzia? to miasto jest szare,brudne, nie am tu nic:( aprezdydent lata ,jezdzi,
nie robi nic.....
czemu tu jest tak smutno?

popatrzmy na Wrocek,wawke-tam jest kolorowo
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:24
      anunn1 napisała:
      > nie am tu nic:(

      jak to nic, a hamburger pod Centralem???
    • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:25
      No kurka jego blaszka - znowu!
      Szara Łódź - kolorowy Wrocek.
      Bura Łódź - radosna W-wa.
      Nasz prezio zły - tamci szukaj ze świecą.
      Ludzie (do wszelkiej maści smutasów, stękaczy i czarnowidzów mówię):
      co Wy jeszcze tutaj robicie?!
      Ja rozumiem, że to, tamto, czy jeszcze inne miasto może się komuś podobać, ale
      takie wieczne sranie i kwękanie na własną małą ojczyznę, takie ciągłe
      narzekanie, że u nas to nic, tylko brud, smród i ubóstwo, to już ociera się o
      jakieś medyczne zagadnienie.
      Niech jeden z drugim wejdzie na fora związane z tymi miejscami, które ich tak
      nęcą, niech poczyta co mieszkańcy Wrocka czy W-wy mają do powiedzenia o swoich
      włodarzach, niech wreszcie pojedzie do tych miast i zobaczy czy nie walają się
      tam psie gówna, wszystkie domy są kolorowe i otynkowane, czy w żadnej bramie nie
      jedzie uryną. A najlepiej jak się weźmie i przeprowadzi do któregoś z tych
      rajów, po kiego ma się męczyć w tym łódzkim syfie...
      • vazz Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:21
        Zgadzam się w całej rozciągłości. Najgorsze w tych marudach jest to, ze sami nie
        wiedzą dokładnie o co im chodzi i mamlają teksty typu "tu szaro tam kolorowo" i
        za cholerę nie wiadomo o co im chodzi, znam bardzo dobrze Wrocław i
        przysiągłbym, że tam tak jak we wszystkich polskich miastach o tej porze roku
        dominuje kolor beżu i szarości, i jakich kolorach autor miał na myśli to nie wiem.
    • miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:32
      Które konkretnie miejsce w Warszawie jest kolorowe?
      • miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:33
        Od piątku jestem w swoim rodzinnym mieście- we Włocławku. Tutaj to dopiero jest
        szaro. Zwłaszcza dziś, bo pada i jest ponuro.
      • yavorius Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:40
        Łazienki są kolorowe! I Powsin i Pole Mokotowskie i Wyczółki! I Kępa
        Tarchomińska! I Mokry Ług! O! I Szczęśliwice!
        • miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:44
          Kępa Tarchomińska to już nie Warszawa:P
          • yavorius no widzisz, nie znasz się! 03.03.09, 09:48
            :P
            • miau78 Re: no widzisz, nie znasz się! 03.03.09, 09:54
              Znam się, mieszkałam w Warszawie:P
              • Gość: lavinka z nielogu Re: no widzisz, nie znasz się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:20
                Zgadza się, prawdziwy Warszawiak praskich rejonów(uproszczenie)
                Warszawą nie nazwie. Z zabetonowanej i pokolorowanej ostatnio wsi
                Wawrzyszew pozdrawia lavinka ;)
        • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:01
          A w Miłosnej jest tak miłośnie...
      • Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:15
        Złote Tarasy, przynajmniej wg przyjezdnych z Tłuszcza ;)
      • titerlitury kdt 03.03.09, 16:27
        ale chodza sluchy, ze i ta plama koloru wkrotce zniknie...
        • Gość: golf Re: kdt IP: *.aster.pl 03.03.09, 18:07
          Załadują na ciężarówki, zawiozą do Łodzi i postawią na Piotrkowskiej. Będzie się
          idealnie komponować z resztą stojących tam bud a turysta będzie miał gdzie
          zrobić odpust na święto Łodzi.
    • brite Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:53
      > czemu tu jest tak smutno?

      Odejdź od kompa, poprawi Ci się.
      Tu znajdziesz garść zajęć na dziś:
      cityoflodz.com/index.php?str=99
    • anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:56

      • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:58
        No już, dobra.
        Teraz spal się ze wstydu.
        Za Łódź i za... Toyę, co to nakłada na ludzi niezrozumiałe opłaty.
        • miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 09:59
          Ja rozumiem wszystkie opłaty, które na mnie nakłada Toya:>
      • Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:47
        Jesteś pewna,że ona z Warszawy przyjechała? Toć syfu w centrum
        stolicy tyle samo co w Łodzi.
        • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:26
          Znajoma pewnie przyjechała z Las Vegas. Tam jest i kolorowo, i
          wesoło.
      • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:35
        Byłam w sobotę w manufakturze.
        Spędziłam parę ładnych godzin w łódzkim Muzeum Sztuki. Oczywiście,
        nie brakowało tam cudzoziemców. Muzeum miało jakichś oficjalnych
        zagranicznych gości.
        Ważne, że na zewnątrz było sucho. Parking w przebudowie dużo lepiej
        się prezentował niż pod koniec listopada.
        I byłoby fajnie, gdyby nie te, o zgrozo, brudne chmury nad Łodzią
        przesłaniające słońce....brrr...
        • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 11:48
          Za chmury winny jest Kropiwnicki.
          Z chmur lecą kropy, więc to oczywista oczywistość.
          Zresztą wiadomo, gościu odpowiada za wszystko.
          To takie proste przecież...
          • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 12:01
            No właśnie! Z tych brudnych chmur mogły polecieć nam na głowy brudne
            kropy wielkie jak berety.
            • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 12:10
              Zapomniałaś dodać:
              moherowe.
    • Gość: lavinka z nielogu Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 09:57
      Przedwiośnie jest. W Polsce to normalnie,że jest szaro. A jak Ci
      brudno? Bierz szmatę, miotłę i sprzątaj :)

      Ja tam prócz mieszkania dbam o spory kawałek korytarza za mieszkaniem
      i kawałek klaki schodowej. Właśnie muszę odmalowac trochę maziajów,
      bo mi się dzieciarnia wyprowadziła to jest szansa,że nie będę musiała
      malowac raz w tygodniu tylko rzadziej :)
    • anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:01

      • brite Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:05
        zamiast biadolić, syf i brud zgłaszaj bezpośrednio tu:
        czystemiasto.uml.lodz.pl/forum.php
    • miau78 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 10:52
      O T U R Z

      ROTFL.
    • Gość: nauczyciel z różyc Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 11:13
      zakładają wątki estetyczno-polityczne to musi juź być bardzo kiepsko
      w Łodzi.

      • anunn1 Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego 03.03.09, 11:37
        a kto tu jest absolwentem szkoly na rozyckiego?bo na pewno nie ja!
        • Gość: nauczyciel z różyc Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego IP: *.toya.net.pl 03.03.09, 12:42
          no to z wieczorówki na Piłsudskiego, tak czy inaczej skoro Pani
          zabrała się za sprawy Łodzi musi być z nimi bardzo źle a jak
          domniemywam będzie jeszcze gorzej!
          • anunn1 Re: Skoro absolwenci szkoły na Różyckiego 03.03.09, 16:03
            bo jest zle......
    • szprota Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:38
      Wspólną cechą wszelkiej maści malkontentów i nieudaczników jest narzekanie na Łódź z jednoczesnym nicnierobieniem, by cośkolwiek zmienić: a to się przeprowadzić dokądkolwiek indziej, a to wykrzesać z siebie minimum wysiłku: podnieść śmiecia, opieprzyć kiepującego na ulicy, sprzątnąć po swoim psie.
      To wina Łodzi jest, że jest brudno, nie ma pracy, a do tego jest przedwiośnie i szarobury mglisty dzień.
      Najlepiej siedzieć na tyłku i labidzić.
      • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:47
        Nie ma nic lepszego jak biadolenie babci w bambosz. Witam wszystkie
        przedwczesne biadolące staruszki!
      • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 14:58
        Ten anunnjeden czy jak mu tam, to jest moim zdaniem ten sam gość od Toyi. Stara
        się jak może, przelogowuje się, pisze z kont i bez nich, aktywny jest. Może
        kiedyś coś z niego wyrośnie, chociaż przypuszczam, że wątpię;)
        • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:08
          Myślisz, że on tak z zawodu nawet jest tylko malkotentem?
          • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:13
            Sukienka ślubna dla wysokiej blondynki nam przed nosem przepadła.
          • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:15
            Myślę, że sobie wykoncypował, że jak będzie walił w Łódź i co się tam tylko z
            nią kojarzy, to stanie się "kontrowersyjny", a wobec tego zauważalny. Wiesz, to
            w ramach odkrywczego: nie ważne jak, byleby mówili. Chłop potrzebuje sobie
            pogadać na forum i nie jest dla niego istotne jak do tego dojdzie.
            • przyslowie Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:26
              Myślisz, że malkontenctwo może wzbudzać u nas kontrowersje?
              Chociaż ma ochotę wzbudzać jakiś ferment.
              Myślisz, że ma ochotę powymieniać ciosy?
              • big_news Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:36
                Myślę, że... on tak właśnie myśli.
                Że to wszystko naraz go kręci.
                I tyle.
              • szprota Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 15:46
                Ale jakoś nie wymienia. Nie podejmuje dyskusji, tylko ciągnie swój monolog, jaka ta Łódź zasyfiona.
                To może ja pociągnę monolog o tym, że paznokcie mi się łamią, zamiast pójść do apteki i zaiwestować w jakiś preparat z cynkiem.
                • anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 16:06
                  alez sie rozpisaliscie o mnie :):)
                  no no.....
        • anunn1 Re: co sie dzieje z naszym miastem 03.03.09, 16:04
          ten anunn jeden to kobieta:)
          o toya napisąłam watek,ale ktos przekopiował czesc mej wypowiedzi i wkleil u siebie...
    • iszkariota Jajco! 03.03.09, 17:23
      anunn1 napisała:

      > czy wy widzicie co sie dzieje z łodzia? to miasto jest szare,brudne, nie am tu
      > nic:( aprezdydent lata ,jezdzi,
      > nie robi nic.....
      > czemu tu jest tak smutno?

      Dlatego:
      www.youtube.com/watch?v=xr_tDjGHSS4
    • nefnef Nie przesadzaj – dzieje się wiele 03.03.09, 19:14
      Nie przesadzaj – dzieje się wiele!
      Mamy ciekawe imprezy kulturalne, ciekawe miejsca, ciekawych ludzi – prezydent
      nie jest nam do szczęścia potrzebny; czy zresztą ktoś tak bardzo chce go spotkać
      np. na Limance lub Złotnie?
    • Gość: Przygoda Re: co sie dzieje z naszym miastem IP: *.lodz.mm.pl 06.03.09, 08:36
      Biadolenie jaka ta Lodz jest szara i brzydka zaczyna byc czescia lokalnej
      kultury, takie marudy gdyby pojechaly do Egiptu tez pewnie zauwaza tylko to ze
      sfinks nie ma nosa i wogole jakis taki pokruszony! Bawi mnie to jak zagraniczni
      turysci postrzegaja Lodz, ze jest piekna, najbardziej podobaja im sie stare
      budynki nawet jak nie sa zaraz po remoncie a jeden z najwybitniejszych rezyserow
      David Lynch zakochal sie w Lodzi i mowi "Lodz sprawila ze zaczalem marzyc"
      "nie wystarczy patrzec, trzeba jeszcze widziec a do tego bardziej niz oczy
      potrzebny jest mozg.."
      A swoja droga znam "tego annuna" i wiem ze ten watek jest zalozony
      prawdopodobnie tylko po to zeby promowac swoja galerie w necie, ta dziewczyna
      jest fotografem i wtyka linki do swoich dziel gdzie tylko sie da!
      • iluminacja256 Re: co sie dzieje z naszym miastem 06.03.09, 08:57
        Nie sądzę .

        Taka maruda jak ja ostatnio pojechała i zobaczyła co nieco i boli
        ja serce, dlaczego Łódz jest chyba najbrudniejszym miaastem w
        Polsce. Nie szarym , smutnym, nie kwękającycm - ale
        NAJBRUDNIEJSZYM.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka