26.03.09, 22:39
biznes.onet.pl/0,1941707,wiadomosci.html
Obserwuj wątek
    • Gość: z Re: CW umiera IP: *.toya.net.pl 27.03.09, 00:24
      No to Łachu nie pocieszony, przecież negocjuje z nimi loty do Rzymu ;)
      • Gość: gość Re: CW umiera IP: *.lodz.dialog.net.pl 27.03.09, 11:24
        Dziś podali że już umarł CW :)
        • Gość: ss Re: CW umiera IP: *.toya.net.pl 28.03.09, 12:21
          R.I.P
          • Gość: jk i warto było CW wyganiać z Łodzi IP: *.lodz.dialog.net.pl 22.04.09, 15:14
            teraz obie firmy CW i LOT teraz do zaorania i sprzedania. Może wtedy
            jako POdmiot niezależny od PPLL firma by miała na uwadze rozwój
            POłączeń z POzostałych POrtów, a nie tylko dbala o monopol Okęcia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka