Gość: whee78 IP: *.retsat1.com.pl 24.07.09, 19:38 Ciekawe czy przy okazji projektu pomyślano o poszerzeniu tej drogi, bo obecnie jej szerokość w stosunku do natężenia ruchu jest nieporozumieniem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Adam Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 20:14 Oczywiście będzie źle przebudowana, czyli przysłowiowa "wymiana asfaltu" zamiast konkretów. Wiadomo to z zapowiedzi niewymieniania torowiska tramwajowego. Faworyzacja ruchu kołowego wyjdzie nam bokiem szybciej, niż to miało miejsce na Zachodzie, który tak zawsze przywołujemy jako ideał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ohoho Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 25.07.09, 11:49 gdyby nie było tylu aut to nie wsiadłbyś do tego swojego tramwaju... byś stał jak słup na przystanku w kolejce do tego wynalazku, który techniczne lata swojej świetności ma dawno za sobą, skoro autobusy sa tak w beznadziejnym stanie to pomyśl o tramwajach... Odpowiedz Link Zgłoś
mr_kagan Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa 26.07.09, 12:57 Nie podrozowales nigdy nowoczesnym, szybkim tramwajem? Szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studencik Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 20:19 na pewno nie, a nawet pewnie ją zwężą bo przecież dojdą chodniki :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimi Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 20:37 jezeli nie wymienia torowiska i nie poszerza drogi (po dwa pasy w obu kierunkach) to inwestycja mija sie z celem. Przeciez w tej chwili stan asfaltu nie jest najgorszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnaba Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.lodz.msk.pl 24.07.09, 22:05 Rozumiem, że proponujesz wyburzenie pod dodatkowe pasy ruchu połowy centrum Konstantynowa- tam przecież korki są największe? Odpowiedz Link Zgłoś
nefnef Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa 24.07.09, 22:09 Modernizacja tej drogi jest jak najbardziej potrzebna. Przedtem jednak należałoby zapewnić alternatywny, sprawny dojazd do Konstantynowa - jedna droga dojazdowa z centrum Łodzi i druga przez obrzeże Retkini to zdecydowanie za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 11:01 Mieszkając w Żabiczkach wybiorę objazd przez Złotno. Fakt faktem, że najpierw przez rok z okładem mieliśmy utrudnienia związane z remontem drogi Zgierz-Pabianice, a teraz to... A jak jeszcze coś robią w Łodzi, to już zupełna groza. Niby miasta sąsiadują ze sobą, a w praktyce są odcięte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.09, 11:05 Wszystko wiadomo że remont jest robiony pod wybory. fakt remont jest potrzebny ale to powinno się zacząć na początku lipca a nawet w połowie czerwca kiedy nie ma aż takiego ruchu. Ale i tak ulice zwężą według niby unijnych standartów oraz jeszcze zrobią wysepki żeby jeszcze gorzej się jezdziło a później puszcza tiry bo potrzebny będzie objazd do Łodzi. Z tym remontem Konstantynów stanie się nie przejezdny bo ma tylko jedno skrzyżowanie i nie ma alternatywnych dróg żeby się z niego wydostać bo wszędzie są rzeczki a mostów brak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenona Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 12:56 Zenek, ty wszystko wiesz. Twoje ulubione zdanie to chyba 'A nie mówiłem, że tak będzie'. Nie da się nic nie robić, robienie to zmienianie, do zmian trzeba się przyzwyczaić. Samochody jeszcze sto lat temu wywoływały przerażenie. Uspokój się Zenek i znajdź rok bez wyborów. Szkoda kasy na twój mobilny internet w Plusie, kto płaci za takie pierdoły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uyfufkub Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 11:39 "Miejscami wprowadzony zostanie także ruch wahadłowy, czyli auta będą przejeżdżać na przemian - raz z jednej, raz z drugiej strony." Hmm, nie wiedziałem co to jest ruch wahadłowy, dzieki za wyjaśnienie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asasd Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.retsat1.com.pl 25.07.09, 11:55 A będzie ścieżka dla rowerów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mazi Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 25.07.09, 12:12 Od tak długiego czasu, piszecie (z resztą nie tylko Wy), o koszmarach łódzkich remontów, że tłumaczenie ludziom co to jest ruch wahadłowy, zaczyna obrażać już naszą inteligencję... A jeżeli dziennikarzyna nie ma konceptu na napisanie zgrabnego tekstu do 1000 znaków, niech weźmie się za sprzątanie ulic... Odpowiedz Link Zgłoś
protz A RONDO przy BRUSIE? 25.07.09, 13:02 Ciekawe czy pomyslal ktos o budowie ronda przy Brusie. Pewnie nie... Az sie prosi tez o zbudowanie ronda przy oczywszczalni sciekow. Ale znajac naszych inteligentow od drog to postawia wszedzie swiatla. Tak latwiej. Odpowiedz Link Zgłoś