Dodaj do ulubionych

Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa

IP: *.retsat1.com.pl 24.07.09, 19:38
Ciekawe czy przy okazji projektu pomyślano o poszerzeniu tej drogi, bo obecnie
jej szerokość w stosunku do natężenia ruchu jest nieporozumieniem
Obserwuj wątek
    • Gość: Adam Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 20:14
      Oczywiście będzie źle przebudowana, czyli przysłowiowa "wymiana asfaltu"
      zamiast konkretów. Wiadomo to z zapowiedzi niewymieniania torowiska
      tramwajowego. Faworyzacja ruchu kołowego wyjdzie nam bokiem szybciej, niż to
      miało miejsce na Zachodzie, który tak zawsze przywołujemy jako ideał.
      • Gość: ohoho Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 25.07.09, 11:49
        gdyby nie było tylu aut to nie wsiadłbyś do tego swojego tramwaju...
        byś stał jak słup na przystanku w kolejce do tego wynalazku, który
        techniczne lata swojej świetności ma dawno za sobą, skoro autobusy sa
        tak w beznadziejnym stanie to pomyśl o tramwajach...
        • mr_kagan Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa 26.07.09, 12:57
          Nie podrozowales nigdy nowoczesnym, szybkim tramwajem?
          Szkoda...
    • Gość: studencik Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 20:19
      na pewno nie, a nawet pewnie ją zwężą bo przecież dojdą chodniki :/
    • Gość: jimi Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 20:37
      jezeli nie wymienia torowiska i nie poszerza drogi (po dwa pasy w obu
      kierunkach) to inwestycja mija sie z celem. Przeciez w tej chwili stan
      asfaltu nie jest najgorszy
      • Gość: barnaba Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.lodz.msk.pl 24.07.09, 22:05
        Rozumiem, że proponujesz wyburzenie pod dodatkowe pasy ruchu połowy centrum
        Konstantynowa- tam przecież korki są największe?
    • nefnef Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa 24.07.09, 22:09
      Modernizacja tej drogi jest jak najbardziej potrzebna. Przedtem jednak
      należałoby zapewnić alternatywny, sprawny dojazd do Konstantynowa - jedna
      droga dojazdowa z centrum Łodzi i druga przez obrzeże Retkini to zdecydowanie
      za mało.
      • Gość: zenon Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 11:01
        Mieszkając w Żabiczkach wybiorę objazd przez Złotno. Fakt faktem, że
        najpierw przez rok z okładem mieliśmy utrudnienia związane z
        remontem drogi Zgierz-Pabianice, a teraz to... A jak jeszcze coś
        robią w Łodzi, to już zupełna groza.
        Niby miasta sąsiadują ze sobą, a w praktyce są odcięte.
    • Gość: zenek Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.09, 11:05
      Wszystko wiadomo że remont jest robiony pod wybory. fakt remont jest
      potrzebny ale to powinno się zacząć na początku lipca a nawet w
      połowie czerwca kiedy nie ma aż takiego ruchu. Ale i tak ulice zwężą
      według niby unijnych standartów oraz jeszcze zrobią wysepki żeby
      jeszcze gorzej się jezdziło a później puszcza tiry bo potrzebny
      będzie objazd do Łodzi.
      Z tym remontem Konstantynów stanie się nie przejezdny bo ma tylko
      jedno skrzyżowanie i nie ma alternatywnych dróg żeby się z niego
      wydostać bo wszędzie są rzeczki a mostów brak.

      • Gość: zenona Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 12:56
        Zenek, ty wszystko wiesz. Twoje ulubione zdanie to chyba 'A nie mówiłem, że tak
        będzie'. Nie da się nic nie robić, robienie to zmienianie, do zmian trzeba się
        przyzwyczaić. Samochody jeszcze sto lat temu wywoływały przerażenie. Uspokój się
        Zenek i znajdź rok bez wyborów. Szkoda kasy na twój mobilny internet w Plusie,
        kto płaci za takie pierdoły.
    • Gość: uyfufkub Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 11:39
      "Miejscami wprowadzony zostanie także ruch wahadłowy, czyli auta będą
      przejeżdżać na przemian - raz z jednej, raz z drugiej strony."

      Hmm, nie wiedziałem co to jest ruch wahadłowy, dzieki za wyjaśnienie...
      • Gość: asasd Re: Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.retsat1.com.pl 25.07.09, 11:55
        A będzie ścieżka dla rowerów?
    • Gość: mazi Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa IP: *.toya.net.pl 25.07.09, 12:12
      Od tak długiego czasu, piszecie (z resztą nie tylko Wy), o koszmarach łódzkich
      remontów, że tłumaczenie ludziom co to jest ruch wahadłowy, zaczyna obrażać
      już naszą inteligencję...
      A jeżeli dziennikarzyna nie ma konceptu na napisanie zgrabnego tekstu do 1000
      znaków, niech weźmie się za sprzątanie ulic...
    • protz A RONDO przy BRUSIE? 25.07.09, 13:02

      Ciekawe czy pomyslal ktos o budowie ronda przy Brusie. Pewnie nie...

      Az sie prosi tez o zbudowanie ronda przy oczywszczalni sciekow. Ale znajac
      naszych inteligentow od drog to postawia wszedzie swiatla. Tak latwiej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka