Dodaj do ulubionych

precedens Burmistrza

20.12.20, 16:40
Na konferencji prasowej zwołanej w sprawie ECWM Burmistrz z wielkim zadowoleniem ogłosił, że dokonał precedensu. I to jakiego, oddał darmo gminie Lisewo 8 ha, by p. Lubańska łaskawie zatrudniła w CWM 5-7 osób niepełnosprawnych (uwaga, po uprzednim zwolnieniu 5 osób pełnosprawnych). No trzeba przyznać pełny sukces, aż dziw, że gazety, których przedstawiciele byli na konferencji, nie roztrąbiły tego sukcesu wszem i wobec.
I jeszcze jednego nie zauważyły chełmińskie gazety. Np. tego ile zawdzięczają niepełnosprawni naszym "opiekunom" niepełnosprawnych Burmistrz i Lubańska. Burmistrz sugestywnie podkreślił, że gdyby nie dobrodziejny ZAZ to niepełnosprawni wylądowali by w DPS -ie. Co potwierdziła Lubańska, która nakreśliła nam obraz osób , które musi wyprowadzać na "dobrą" drogę życiową. Bo są to ludzie, których trzeba prowadzić za rączkę, w domyśle czyni to p. Lubańska, bo rodzice tylko wyręczają swe dzieci i sprowadzają na nie niemoc.Bo nie znają zasad podstawowych czynności życiowych, nie znają urządzeń, które powinien znać każdy (bo te wiadomości prawdopodobnie wysysa się z mlekiem matki, a pełnosprawni mają te wiadomości zakodowane w genach, jak takie do czego służy pisuar czy suszarka w wc). A do tego bez obecności dobrotliwej Lubańskiej tacy ludzie nawet o ślubie by nie pomyśleli. A tak zakochali się w pracy w ZAZ, że nawet urlopów nie chcieli wybierać
Zapewne tak działa empatia = podkreślanie nieumiejętności, problemów innych. Pewnie to jest sposób na dowartościowanie tych ludzi.
A prasa milczy na temat tych dobrodziejstw. Aż dziw... (Reszty dobrobytu nie będę opisywać, bo niestety taki rodzaj empatii jest mi obcy, a zainteresowanych odsyłam do wideo konferencji na stronie UM).
To taki miły akcent przekazania Ośrodka nad Jeziorem.
Obserwuj wątek
  • baz44b Re: precedens Burmistrza 21.12.20, 20:25
   Ta Lubańska to sprytna kobitka, wie gdzie są frukta. Z każdą władzą jej po drodze..
  • obserrwatorr Re: precedens Burmistrza 16.02.21, 16:53
   Moim zdaniem zdaniem ta cała nagonka na burmistrza jest ze strony całej bandy łapówkarzy i złodziei związanej z starym Burmistrzem. zabrali świnią koryto to głośno kwiczą... nikt nigdy nie zapytał co się stało z Polbrukiem z ul. Grudziądzkiej który był jeszcze w dobrym stanie , czemu nie został wykorzystany na ścieżkę rowerową do jeziora ?
   Dlaczego nikt nie zadawał pytań kiedy poprzedni Burmistrz wylał sobie asfalt pod sam dom? wybory przegrał przez arogancje ponieważ stał się bezczelny i zbyt pewny siebie! chwalił się tym ze dostał łapówkę za światła przy placu zabaw nie patrząc na to ze w kolejce w sklepie stoją wyborcy i tego słuchają. Okradał nasze miasto przez 15 lat a teraz ta cała nagonka ! nie dajcie się zmanipulować. a ta cała nagonka jest bardzo słaba Panie Mariuszu !
   • baz44b Re: precedens Burmistrza 16.02.21, 18:09
    Masz dowody, że wziął łapówkę?. To uważaj bo możesz się znaleźć w sądzie i wyjedziesz z przykrym wyrokiem . Nie głosowałem na Kędzierskiego bo niektóre jego decyzje były złe ale nie cierpię internetowych szczuji obrzucajacych ludzi błotem .
    • obserrwatorr Re: precedens Burmistrza 16.02.21, 19:40
     to nie jest oskarżenie a powtórzone słów samego burmistrza. To są jego słowa a dowodów nie ma. jedynie słowo przeciwko słowu co nie jest dowodem ale tez nie jest to obrzucanie błotem. a forum jest stworzone do dyskusji wiec pisze tutaj bo po to właśnie została stworzona ta strona
     • Gość: Mik Re: precedens Burmistrza IP: *.204.33.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.02.21, 22:36
      Nie ma czegoś takiego jak slowo przeciwko słowu w publicznym oskarżaniu kogoś o wzięcie łapówki. Albo jest twardy dowód albo go nie ma. Inaczej jest to pomówienie .
   • alek12345 Re: precedens Burmistrza 20.02.21, 10:02
    Popieram. Proszę spojrzeć na inwestycję w oświetlenie ul. Toruńskiej i drogi na Brzozowo. Lampy krótko po zamontowaniu, przestały działać i tak jest do dzisiaj. Hmmm i co tu dużo mówić.
    • beta.0 Re: precedens Burmistrza 20.02.21, 12:03
     alek, popierasz, co? Bo jak to, ze jestem Mariuszem, to naprawdę cię pogięło.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka