• oppeln.os Re: Offenbach 20.01.21, 13:53
      Offenbach to jest taki niemiecki Sosnowiec, wystarczy spytac mieszkanca Frankfurtu. Offenbach to patologia i stan umyslu;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka