Dodaj do ulubionych

ile zarabiają częstochowianie?????????????????? ??

15.09.06, 19:40
ujawnijmy tutaj swoje zarobki. niech kazdy napisze ile zarabia i w jaki
uprawia zawod.
Obserwuj wątek
    • Gość: carmen Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.inds.pl 15.09.06, 19:43
      ja studiuje ale znalazlam tez stala prace i netto zarabiam 850zl.pracuje fizycznie,dosc ciezko ale jest ok.jak na taka kase to moze byc,nie jestem ponizana,dyskryminowana,traktuja mnie jak czlowieka
      • Gość: ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.realestate.net.pl 15.09.06, 19:45
        super, jestem za tym, aby studenci pracowali, pózniej im bedzie prościej :)

ja pracuję na stanowisku specjalisty d/s sprzedaży 1000zł netto+prowizja
        ok.200-1000zł.
        • Gość: usser Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.sc.czest.pl 15.09.06, 19:49
          pracuje fizycznie w firmie projektujacej i wykonujace ogrody, oczka wodne itp zarabiam od 1000 do 1600zl, zalezy od miesiaca, 5zl/h praca lekka i ze wspanialymi ludzmi
          • paolo101 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 15.09.06, 20:34
            ja pracowalem jako ulotkowicz w Telepizzy i dostawalem 3,00 po 10 godz
            wypracowanych 3,20 a po 30 godz 3,50
            zarobilem w lipcu 193zl a w sierpniu 365zl (jak byly pielgrzymki to
            pompowalismy balony po 7 godz dziennie i troche wiecej sie tych godziny nabilo;)
            ale ogolnie wiecej sie z ludzmi nauzerasz, ze niby to nasza jest winna, ze im
            smiecimy itd...i nie przetlumaczysz im, z emy zarobic chcemy i nam kazde
            kierownictwo wieszac na klamkachh bo wylecimy..momo ze zakaz jest.:(
            • Gość: Jacek Rydel Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.hcz.com.pl 28.09.06, 06:38
              Tylko niestety wielu ulotkarzy rozrzuca ulotki pod drzwi. Kiedyś o mało co nie
              złamałem nogi, kiedy wychodząc z mieszkania poślizgnałem się na gazetkach.
              Zwróciłem człowiekowi, który te ulotki roznosił, tłumacząc, że po to właśnie
              przy drzwiach zamontowałem skrzynkę, aby ulotki wędrowały właśnie do niej, a
              nie pod drzwi. Arogancja tego człowieka wprost mnie powaliła. Po prostu szkoda
              słów aby opisać to co on mi odpowiedział. Miałem z tą sprawą udać się do
              marketu, który zlecił roznoszenie tych ulotek, ale w ostateczności dałem sobie
              z tym spokój.
          • tomslu1 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 15.09.06, 22:12
            a nie chcialbys na fuche cos dorobic wlasnie w tej specjalnosci ?? jezeli tak
            to napisz do mnie na maila , podaj namiary , robie ogrod we wlasnym zakresie a
            Twoja prace to firma wyceni zawsze duzo drozej wiec mozemy sie tym podzielic ,
            zaplace troche wiecej niz Twoja firma
            • Gość: lakiernik Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prenet.pl 24.09.06, 19:50
              jestem lakiernikiem moja placa jest uzalezniona do przerobu jaki zrobie, kwota
              jaka otrzymuje na reke to: od 1500 do 3000 tys oczywiscie jak jest duzo pracy
            • Gość: Witold Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.rak.spidernet.pl 25.09.06, 18:17
              Kochanieńki!!! A słyszał ty o takich wartościach jak lojalność i nieuczciwa
              konkurencja. Na Twoją propozycją powinieneś usłyszeć od porządnego gościa
              jedynie - NIE, DZIĘKUJĘ.Gdy będziemy powierzać robotę fachowcom, którzy
              opłacają podatki, to prędzej doczekamy się normalnej Polski. Bo to My ją
              budujemy. I nie zapatrujmy się na złodziei i naciągaczy. Pozdrawiam i
              pozostawiam Cie z Twoim kacem moralnym.
              • Gość: ekonom Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 10:49
                stary co ty wiesz o ekonomii! akurat szara strefa ciagnie nasza gospodarke a
                podatki sa marnotrawione na pierdoly. to jest zla karma !
          • Gość: poszukująca do usser IP: 212.87.241.* 09.02.07, 19:01
            Poszukuję firmy projektującej i wykonującej nowoczesne ogrody. Jak jesteś z
            branży to poleć kogoś.
        • Gość: Judin Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prenet.pl 25.09.06, 10:36
          ja jestem operatorem wozka widlowego w hali produkcyjnej i z nadgodzinami i
          wolnymi sobotami wyiagam jakies 2200zl
      • Gość: szef Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.87.241.* 27.09.06, 11:23
        a ja jestem prezydentem własnej firmy i zarabiam skromnie bo 6, 5 tys zł.
        • Gość: Agnieszka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.hcz.com.pl 27.09.06, 13:32
          hej szef, jaka działalnością sie twoja firma zajmuje bo mój mąż chce zmienić
          pracę( jest on osobą pracowitą)( proszę o kontakt borkiszlachetne@wp.pl)
          • Gość: Jacek Rydel Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.hcz.com.pl 28.09.06, 06:43
            Szef ma dużo, bo pracownicy mają mało - czy nie znasz tej zależności ? :))))
            • Gość: Anita Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.54.169.* 09.10.06, 21:13
              a ja zapier...caly tydzien w kazda sobote tylko sie nie podpisuje w tygodniu 8
              godzin i zarabiam 800 zl na reke i tylko w roku nmoge wziac 14 dni urlopu a
              reszte idzie sie kopcic a jak ci sie nie podobA PRZYJDZIE DRUGI I BEDZIE ROBIL
              na twoim miejscu
      • tygielmagii Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 27.09.06, 21:33
        1500 brutto - podateczki ( to ok.1/3 ) - ubezpieczenie niby nieobowiazkowe ale
        odliczaja tak przymusowo z pensji=1003zl i pare groszy. Praca biurowa 1 stazu,
        najpierw staz potem praac w tej samej firmie. Niby miedzynarowowa tylko wyplata
        jakas taka czyesto Czestochowska jak widze. Obowiazki rozmaite...Co tylko ma byc
        dla szefostwa.Aaaaaaaaaaaaaaaaa
      • Gość: Boczek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 23:52
        Ja zarabiam 5.000zł na godzinę.Co zrobić :D
    • Gość: zenek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 20:37
      ja pracuje w Goliardzie jako brygadzista i zarabiam 1900zl + premia i dodatki
      wiec wychodzi ok 2400zl ale duzo zabieraja znow na skladki przerozne...
      na reke jakies 1900 dostaje znow...
      • Gość: jagatka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:13
        to ty krzysiu?
      • Gość: goliat Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 22:32
        Pracuje w TRW przy produkcji poduszek powietrznych.Zarabiam 1700 netto
    • uwaga_tvn Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 15.09.06, 20:38
      a ja jestem kierownikiem w piepsz...m "Społem" "Jednosc" i zarabiam
      1100zl://///////////////////////////////////////////////////////
      • Gość: ONA Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.trustnet.pl 15.09.06, 21:00
        sprzedawca SEKA 9 godz 750zl,rejestracja na poł etatu :-(
        • Gość: Dżana Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 195.189.52.* 15.09.06, 21:05
          ja w szkole w sekretariacie, po studiach i ciężkiej wieloletniej batalii o pełny
          etat 1000 zł na rękę
      • Gość: aaaa Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 13:58
        To sobie zmień pracę jak ci się społem nie podoba.
        • Gość: randy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 14:56
          zarabiam ok 5000 jako przedstawiciel handlowy
    • Gość: anonim Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 21:34
      ok 2200zł na rękę, praca pewna i bez wysiłku tylko z ludzmi są czasami
      problemy...
      • paolo101 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 15.09.06, 21:50
        ale jaki zawod Anonimie??
        • Gość: pracownik Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:04
          sklep meblowy - 8godz. dziennie + sobota 4 godz. 500zł na rękę.Umowę może się
          kiedyś podpisze ale szefostwo nie pamięta o niej od kilku miesięcy. a jak juz
          bedzie to na pół etatu :(. Ale chyba wczesniej zrezygnuję
          • Gość: babajaga Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.dip.t-dialin.net 15.09.06, 22:17
            To trzeba im przypomniec-a jak nie to niech sie gryzna za 500zeta
            • morning.calm Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 15.09.06, 22:39
              Roznie bywa, ale srednio 2200 netto.
              Studiuje dziennie, pracuje w bankowosci.
              ...niestety nie w Czestochowie, ale we Wroclawiu choc w dalszym ciagu czuje sie
              czestochowianinem :)
              • Gość: paolo Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:42
                > ...niestety nie w Czestochowie, ale we Wroclawiu choc w dalszym ciagu czuje
                sie
                > czestochowianinem :)

tak trzymac:) widzac, ze mlody lokalny patriota!!!!!
              • Gość: zuzia Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.160.86.* 17.09.06, 23:18
                Jeśli studiujesz dziennie to kiedy pracujesz,acha w nocy ...rozumiem
          • Gość: kk Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 11:48
            Wyzysk człowieka - Ci pracodawcy dawno powinni siedzieć za kratami pracując na
            rzecz ludzi biednych.
          • Gość: ewa Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:02
            A co robisz.Chodzisz cały dzień pomiędzy meblami i przyglądasz się jak
            nieruchomo stoją.
            • Gość: jo Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.06, 12:27
              jakieś 300 zł za nic nie robienie
          • Gość: romano Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.cust.tele2.pl 24.09.06, 20:11
            ja pracuje w ZUS.
            1000 zł na reke plus premie. Razem jakieś 1200 - 1300 zł średnio
          • Gość: max Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 20:42
            NAPISZ DO MNIE MOZE CI ZAPROPONUJE LEPIEJ PLATNA PRACE W SKLEPIE mpuczka@
            interia.pl
        • Gość: anonim Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 62.29.160.* 16.09.06, 08:18
          nie ujawniam, sorry....
    • Gość: zenon Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:28
      kierowca MPK 860zl
      • Gość: bynio Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.realestate.net.pl 16.09.06, 16:18
        Gość portalu: zenon napisał(a):

> kierowca MPK 860zl

lol
        • Gość: urzędniczka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.07, 22:59
          jw 1400 brutto...brutalnie ale jest jeszcze do tego trzynastka i talony na
          święta rzucą
      • Gość: tomka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 195.205.44.* 25.09.06, 11:42
        teraz rozumiem wasze zachowanie...
    • Gość: arti Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:38
      a moj ojciec ma stacje LPG i na przekreconym liczniku wyciaga nawet 20 kawalkow
      na miesiak;)
      • Gość: życzliwy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.06, 22:00
        To jednym słowem to twój ojciec powinien już dawno siedziec:))
    • Gość: teraz Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.06, 22:58
      ok 1500 zł netto, student zaoczny.
      rozkrecam firme pomalu, handluje.
      Przyznam, ze gdyby nie pomoc rodzicow w podstawieniu pod nos dostawcy nie bylo
      by lekko. Kasy na rozkrecenie nie dostalem nic.
      • Gość: Taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 15.09.06, 23:21
        5700 na ręke, jestem i czuję sie częstochowianinem, ale pracuję w innej części
        kraju
        • Gość: anonim Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.inds.pl 16.09.06, 08:25
          informatyk 1300 na ręke
          • Gość: kasjer Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.21.pl 16.09.06, 12:03
            kasjer 1600 zl
            • Gość: misiek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 12:21
              monter 8 godz.4,zł/godz.W przyszłym tyg.idę po podwyżkę.Jak nie da to niech spada
          • Gość: fredek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 151.193.120.* 25.09.06, 15:52
            programista 5000 netto
            • Gość: taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 25.09.06, 18:06
              W Cz-wie czy pracujesz gdzies indziej?
          • Gość: anonim Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.czest.pl 14.10.06, 10:59
            informatyk, ok 950 na rękę
    • Gość: piotr Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.profiline.pl 16.09.06, 12:26
      A ja mam pytanie. Czy lekka praca fizyczna / czasmi średnia ale rzadko / , ok
      150 godzin miesięcznie , bez większych narwów jeżeli pracownicy wykonują swoja
      prace dobrze / a jeżeli tylko chca to mogą / praktycznie wszystkie soboty
      wolne , ubezpieczenie na pełny etet , w sierpniu urlop płatny i na ręke 1200 .
      Jak ktoś potrzebuje wolne z tygodniowym wyprzedzeniem jeden dzień dostaje To
      dużo czy mało czy może ok ?
      • Gość: aga Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.inds.pl 18.09.06, 14:20
        pracuje identycznie,przedstawiles dokladnie opis mojej pracy.moze pracujemy w jednej firmie??dla mnie jest to duzo bo studiuje dziennie,mieszkam z rodzicami,mam 22 lata i wlasny samochod
        • Gość: piotr Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.profiline.pl 20.09.06, 15:22
          raczej chyba nie :(
      • Gość: to ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.06, 16:18
        myslę ze nie jest super ale tez niezle mogłoby jednak byc nieco lepiej
      • Gość: jest OK Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 195.205.44.* 25.09.06, 11:53
        myślę że w porządku. Jeśli jest rzeczywiście tak jak piszesz...
        Ja mam tyle samo w korporacji finansowej, po 8 latach pracy. Obsługa klienta z
        odpowiedzialnnością finasową, oficjalnie 8h, ale faktycznie 12 i 15h się zdaża,
        ale nadgodziny już harytatywnie. Stres i ogromne wymagania. Mam wyższe z dobrej
        uczelni i chyba już dość...
    • Gość: M.R.M. Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 12:56
      Kierowca w piekarni -> 1.400 PLN na rękę.
      • Gość: ogyy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 16.09.06, 13:34
        operator cnc, 3 zmiany.Zależy od miesiąca1400-2400.netto.Zdarza się ,że bezdnia
        wolnego. pozdrawiam
        • Gość: ilona Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.54.169.* 16.09.06, 13:50
          teraz jako bezrobotna nic :(, natomiast wczesniej okolo 700pln w spolem!!!ludzie
          nie idzcie tam!!!baby wredne, dra sie (tez bym byla wredna po tylu latach
          tam)nawet nie ma czasu sniadania zjesc!!!dzien wolny??a co to takiego??ale teraz
          chyba znow bede musiala tam isc, bo bezrobocie to nic dobrego, ale w sklepach
          spozywczych proponuja 3,5/h czy ktos wie gdzie sa lepsze propozycje ??
          • Gość: tojeon Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 19:12
            Jesteś z Częstochowy?
          • Gość: lysy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 20:47
            slyszalem ze sklep na aleji pokoju 11 poszukuje do spozywki
      • Gość: DU Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.dolsat.pl 16.09.06, 16:24
        Marek, to ty? :>

• Gość: M.R.M. Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 21:45
          Nie, ale u nas jest dwoch markow :)
          • Gość: DU Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.dolsat.pl 17.09.06, 17:47
            Gość portalu: M.R.M. napisał(a):

> Nie, ale u nas jest dwoch markow :)

Tak się po prostu spytałem przy okazji. Skojarzyło mi się M.R.M. z inicjałami kolegi, ale nic nie szkodzi.

Pozdrawiam.
          • Gość: desperatka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.50.214.* 25.09.06, 14:08
            a ja studiuje zaocznie, skonczylam policealne, i jeden kurs i dupa...szukam
            pracy i ledwo ledwo na szkole skube .....i co? ktos mnie zatrudni?
      • Gość: Agent k -25 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.bulldogdsl.com 18.09.06, 21:57
        Pracownik produkcji, ok. 850 funtów szterlingów na ręke. No to co że w UK?:)
        Przecież urodziłem się w Częstochowie :)
        • Gość: albert1221 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.ipt.aol.com 21.09.06, 21:31
          wczesniej informatyk (studia + doświadczenie) 1800 netto(poważna firma w
          cz-wie), teraz pracownik w fabryce w UK - 1200 funtów + 400 funtów od państwa
          (darmowa szkoła + opieka med. dla dzieci).
          Pozdrawiam częstochowian
        • Gość: MonitiRevan Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.dhcp.oxfr.ma.charter.com 28.09.06, 13:07
          Pracowalem jakies piec lat temu przy produkcij oswietlenia za 5.70zl na
          godzinke , latem praca po 8godz, w sezonie (zima) nawet po 15-17godz.A teraz
          $670 tygodniowo (48godz)przy produkscij wafer's (MICROSYSTEM)(blisko Bostonu)
    • Gość: de niro Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.realestate.net.pl 16.09.06, 16:19
      sprzedawca.
      ok. 5zł miesięcznie
      950zł miesięcznie
      • Gość: de niro Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.realestate.net.pl 16.09.06, 16:20
        miało być:

> sprzedawca.
        > ok. 5zł za godzinę
        > 950zł miesięcznie
      • Gość: max Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 20:50
        sklep agd na aleji pokoju 10 poszukuje sprzedawcow bylo ogloszenie ponoc
        niezle placa
    • artwol1 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 16.09.06, 16:29
      Monter układów hamulcowych ok.2500zł brutto
      • Gość: Mikado Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.54.169.* 16.09.06, 17:35
        Bank (albo raczej punkt kredytowy)-doradca klienta-ok. 2000 netto (1300 netto
        stałe + prowizja)
        • Gość: hutnik isd hsc Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 20:40
          2500 na rączkę...praca ciężka jak cholera
        • Gość: bbc Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.21.pl 13.02.07, 22:37
          ekonomista w dz. ksiegowości 1400,-
    • agnosticfront1 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 16.09.06, 22:09
      Ja aktualnie pracuję w Krakowie - w branży HR, na ręke ok. 1300 + premia (ok
      500) do tego dali mi telefon i samochód(w pracy muszę się nim dzielić, ale po
      jest dla mnie), co pewien czas jakieś szkolenie itd, atmosfera jest ok, robota
      od poniedziałku do piątku. Jest to moja pierwsza poważna praca, wcześniej
      robiłem po kilka miesięcy w różnych firmach i sklepach.
      • Gość: ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 22:28
        Recepcjonistka w hotelu. Praca na zmiany. Ok 900 zł. marna kasa, ale roboty też
        niewiele :))
        • Gość: paolo Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 22:31
          chociaz to na pocieszenie:)
          • Gość: boom Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 22:38
            około 900 zł plus jakieś 100 za noce
            180 h na miesiąc
            praca różna jedeń dzień wychodzi się bokiem na drugi można z nudów zasnąć .
            Niecodzienie , stała , zarejstrowana .
            • Gość: Menel Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 23:00
              TRW, od 3 tygodni przez Workera, po 4 dniach pracy 1 dzien wolny, 8 godzin
              pracy, czasem nadgodziny-mysle ze 900 zl a moze wiecej wyciagne na miesiac
              • Gość: Cichy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.bulldogdsl.com 18.09.06, 22:00
                Menel weź to pie..ij i przyjeżdżaj do Szkocji! Nie pożałujesz!
                • Gość: fg Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 23:30
                  To poczęstuj informacją do jakiego miasta i jakiej roboty
                  • Gość: Cichy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.bulldogdsl.com 23.09.06, 09:46
                    Edynburg! A jak praca to już od ciebie zależy...
                    • Gość: m Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prenet.pl 23.09.06, 09:58
                      Magistrzy i Inzynierzy - wybor nalezy do was: zmywak, sprzatanie gowien, praca w
                      fabryce ... ale przeciez liczy sie tylko kasa :)

Pomimo tego, gratuluje tym, ktorzy pracuja na wyspach zgodnie z kierunkiem
                      studiow, ktory skonczyli.

Czewa, dostaje 1800netto w firmie budowlanej za biurkiem.
                      • Gość: fg Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 12:24
                        Z gównami to ty nie wyjeżdżaj, bo sam gó.. masz!
                        • Gość: m Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prenet.pl 23.09.06, 12:53
                          cos mi sie wydaje ze i tak wiecej niz ty.
                          • Gość: fg Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 14:00
                            Błądzisz, ale to jest ludzka rzecz.
                          • Gość: xx Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 14:25
                            dostawca pizzy - 10 zl/h sam podaje dyspozycje pracuje kiedy chce:)
                      • Gość: Emigrant Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.246-7-195.ippool.ndo.com 04.02.07, 11:21
                        Gdyby "Magistrzy i Inzynierzy" pracowali zgodnie z kierunkiem swojego
                        wykształcenia w PL to nie wyjeżdżaliby do GB.
                        Ja wyjechałem mając w PL 2500 netto/mc i nie chodziło tylko o kasę. Jest jeszcze
                        coś takiego jak szlifowanie języka oraz poznawanie obcych krajów.
                        Pozdrawiam
                    • Gość: a co tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 195.205.44.* 25.09.06, 11:59
                      A wystarczy pracowitość i samozaparcie, ale bez znjomości języka?
                      Robota obojętna, byle się zaczepić
    • Gość: xxx Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.160.86.* 17.09.06, 09:30
      handlowiec 2072 brutto zł
      w grudniu trzynastka
      w lipcu czternastka
      do tego dwa razy w tygogniu wolne jak wypadnie i dodatek za niedziele przewaznie
      dwie trzeba pracować około 249 brutto
    • Gość: mańka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.160.86.* 17.09.06, 10:03
      2200 na rękę z premią doradca klienta w oddziale rozwijającego się banku
      • Gość: ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.06, 10:10
        sekretarka w państwowej instytucji - 870zł, w lutym 13-stka, co kwartał premia
        kwartalna w zaleznosci od uznania za ostatni kwartał wzięłam 300zł netto. Pod
        koniec roku talony na swięta lub wyzsze premie. No i co 2 rok dopłata do urlopu.
        • Gość: manitou Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 10:30
          technolog, 1560 na reke, opóznione wypłaty średnio o tydzien, 1/2 etatu, i
          jeszcze z komunistami i esbekami sie musze użerać, ja pierd....taką prace ale
          poki co trzeba robić...
          • Gość: paju Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.06, 10:49
            pracownik budowlany 1300zł + premia zarejstrowany na cały etat ale spadam do
            wrocławia tam płacą pomocnikowi na dzień dobry 9zł i rejstracja od stawki 1200zł
            • Gość: ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.realestate.net.pl 17.09.06, 12:12
              pracuje w trw od 3 lat w dziale produkcji na ręke dostaje około 1500-1600zł raz
              w roku zyski, socjalne.
              • Gość: ktoś Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 17.09.06, 14:06
                inzynier w TRW z kikuletnim stażem 3000 - 3500
                • Gość: king Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.com 17.09.06, 15:53
                  nieźle... dużo masz pracy ?
                  • Gość: ktoś Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 17.09.06, 16:01
                    ok 10 - 11 h codziennie czasami kilka h w soboty jako technolog
                    • Gość: king Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.com 17.09.06, 17:31
                      Sporo godzin ale wmiare godziwe pieniądze chociaż jak dla konkretnego fachowca
                      może to niebyć dużą kwotą. Może mnie tez kiedyś uda się pracować na takim
                      stanowisku pomarzyc se można... teraz chyba zielonych gości po studiach raczej
                      nie przyjmują.
                      • Gość: dzidek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.48.49.* 17.09.06, 17:38
                        fajny temat ale piszcie wszyscy czy netto czy brutto podajecie sumke bo jeden
                        napisze 2500, drugi 1700 a okaze sie ze tyle samo zarabiaja tylko podali w inny
                        sposob. Pozdrowionka dla wszystkich obecnych tu, ktorzy tak jak ja uwazaja ze
                        weekendy sa za krotkie ;)
                        • Gość: do gościa dzidka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.06, 14:15
                          Zbliża się jesień,możesz zbierać po jednym listku dziennie.Będziesz miał długi
                          weekend i może ci ktoś za to zapłaci.
                        • Gość: Julka Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.07, 19:50
                          Barman-sprzedawca...z kilku letnim stażem - na reke 750zł plus ewentualne
                          obrywki (około 100zł) miesiecznie. Dobrze choc ze zarejestrowanie. Kleska bedzie
                          jeśli utrzymaja się takie zarobki :(
                      • Gość: DU Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.dolsat.pl 17.09.06, 17:41
                        > teraz chyba zielonych gości po studiach raczej nie przyjmują.

Przyjmują, przyjmują, tylko może nie kompletnie zielonych. Trzeba umieć się zaprezentować, pokazać, że coś sie umie i coś się zrobiło, że ma się coś do zaoferowania i jest się odpowiednią osobą na konkretne stanowisko, no i oczywiście umieć się trochę dogadać w lyngłydżu. Czyli prawie tak jak w każdej innej firmie.

Pozdrawiam.
                    • Gość: ACHU Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.tktelekom.pl 22.12.07, 14:03
                      2350 netto elektromonter wysokich napiec 23lata pracz w firmie
              • Gość: Cichy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.bulldogdsl.com 18.09.06, 22:10
                Zwolnij się tak jak ja i wyjedź z tego chorego kraju! Nie tyraj w tym syfie,
                marnujesz tylko zdrowie! Gdybym mógł to zrobić zrobiłbym jeszcze raz...i jeszcze
                raz...Nie słuchajcie dupków piszących o ciśnięciu się w 5 osób w 3 osobowych
                pokojach. To nieudacznicy potrafiący powiedzieć po angielsku tylko "yes" "no" i
                "marlboro"! Ludzie sprytni i twardzi dają sobie radę wszędzie. Ja wynajmuję
                wspaniałe mieszkanie, mam pracę płatną nieźle nawet jak na Szkota, wspaniałą
                atmosferę i jestem SZANOWANY chociaż jestem obcokrajowcem. Wszystkie weekendy
                mam wolne a mój szef to wspaniały człowiek na którego pomoc zawsze mogę liczyć!
                Niejednokrotnie wprawiał mnie w zakłopotanie swoim pieprzonym, niespotykanym
                człowieczeństwem o które w Polsce dziś tak trudno. Nie marnujcie swoich
                najlepszych lat na pracę w takich podłych, ch..owych kieratach jak TRW polska!
                Naprawdę nie warto!!!
                • Gość: fg Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 23:39
                  sorki że się znowu podłączam, ale właśnie planuje do końca tego roku pier....ąć
                  robotę w jednej z tych częstochowskich fabryk i mam pytanie;czy pracy szukać tu
                  na miejscu u pośrednika,czy może lepiej w Szkocji? Troche kasy na przeżycie
                  będę miał dogadać też się potrafię.
                  • Gość: Murzyn Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.160.86.* 09.02.07, 14:12
                    Pracuje w słynnej firmie ;FORTUM; system 4-bryg, 1200zł,pracownicy tzm umysłowi
                    od 2400- .a zarząd a prezesi .Wykończyli szpital w Wrocławiu teraz pracowników
                    po byłym WPEC.
                  • Gość: do paolo 101 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 14:25
                    A co cie to obchodzi.Nowe SB zakładasz.
                • Gość: tk Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.backiel.com.pl 20.09.06, 19:44
                  a jechałeś sam? czy zkims do kogos - wyjechąć można i co zestarzeć sie tam? a poxniej wziąć "laski" na kaskę? to chore lepiej miec normalne życie uczuciowe w Polsce niz samotność w Anglii wiem krótko bo krótko ale byłem. i czy na pewno żyjesz tam pełnią zycia czy jadasz pieprzone zupki z folii?
                  • Gość: art Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prio140.trustnet.pl 20.09.06, 21:40
                    1200zł na reke firma Dospel( pierwszy mieciąc pracy)
                    • Gość: anonim Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.21.pl 20.09.06, 22:01
                      W biurze czy w hali i jakie stanowisko masz ?
                    • Gość: lol Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.prenet.pl 21.09.06, 18:32
                      co ty za bzdury piszesz ze 1200 zl za pierwszy miesiac bo ja tam pracyje 5
                      miesiecy i jeszcze tyle nie zarobilem nie klam
    • Gość: taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 17.09.06, 19:42
      I ja jak to czytam zaczynam sie cieszyć, ze wyjechałem z miasta.W innych
      miastach zarobki inżynierów oscyluja w granicach 5-6 tyś netto.I to nie jest
      żadne łooooooooo, tylko norma.Inne branze tez płaca lepiej.Pozdrawiam
      • Gość: ja Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.06, 19:56
        fakturzystka po studiach trochę ponad 800 na rękę
        • Gość: krak Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.06, 07:30
          Jestem leniem patentowanym, nic nie umiem niczego się nie uczę spię po 12
          godzin obijam się w pracy mam służbowy samochód i pakiet socjalny jestem po
          studiach i zarabiam 3000 na rękę. I CO NAJWAŻNIEJSZE- NIE JESTEM Z
          CZĘSTOCHOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: inz z TRW Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 18.09.06, 20:58
        w jakiej firmie zwykły inżynier zarabia 5 -6 tys brutto chetnie się tam
        przeniosę ?
        • Gość: Taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 18.09.06, 21:20
          Nie brutto, a netto:), sa takie firmy, ale z Częstochowa musiałbys sie
          rozstać:) i zamienic ja na inne miasto.A te kwoty to nie konic, z czasem moje
          zarobki beda oscylowały ok. 8 tys netto.A i jeszcze jedno, 8 godzin, wolne
          weekendy i można dorobic jak się chce.A - to nie jest Warszawa.
          • Gość: techolog TRW Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 18.09.06, 21:59
            powiedz co to za firma i czy nie czasem predstawiciel handlowy, jestem bardzo
            ciekaw.
            • Gość: Taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 19.09.06, 09:16
              Nie przedstawiciel, a programista, a firma zajmuje sie grantami europejskimi.
              • Gość: inz z TRW Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.flatpla.net 19.09.06, 21:55
                programista to nie inżynier - proszę ćwiczyć precyzję wypowiedzi
                • Gość: marcin_r Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.21.pl 20.09.06, 22:03
                  Software engineer, inżynier oprogramowania - tak się określa programistów w
                  wielu firmach. Czy trochę Ci się nie poprzewracało w głowie ?
                  • Gość: marlon Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.op.osi.pl 27.09.06, 23:18
                    potejto potato
                    2700 na reke, inz mechanik
            • Gość: Adriano ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 23:00
              Przedstawiciel handl. 1000 zl na reke
            • Gość: DOSPELOWIEC Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.06, 00:40
              dospel ale nie placze nie jest zle 8h dziennie, akord pracuje rok czasu najmnej
              wziolem 1200 a najwiecej 2100 na reke. Pozdro
        • Gość: SWOJAK Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.21.pl 22.09.06, 17:00
          Guardian-Częstochowa a nawet do 8 tys.netto
          • Gość: ciekawy Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.06, 19:22
            Swojak chyba fantazje masz bujną napisz jaką prace wykonyjesz, bo tak sie
            składa że coś mi sie niechce wieżyć
          • Gość: Dziunia Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 12:12
            A my z dziadkiem zarabiamy po 800,00 PLN starcza to nam na waciki:)
      • Gość: angrusz Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 20:59

A jakiej to branży inżynier ?

130 proc średniej w przemysle to jako inżynier ( tak z nazwy bo praca zwykłego
        mistrza i potrzebna wiedza ot technika ale za to z charakterem bosmana ) ty
        było 20 lat temu i w takim syfie o jakim nie sa w stanie pomyslec młodzi .
        A teraz połowa średniej , takie czasy ,
        • Gość: Obserewer Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:37
          Inzyn. bud. w "Przemysłówka" s.a. 2000 na rękę
        • Gość: Poldek Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 12:38
          w Częstochowie zarobki to żenada, naucz. akadem. 1200 zl
    • Gość: Taki tam Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 17.09.06, 22:49
      Podbijam
    • pszczola99 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 18.09.06, 00:51
      Sekretarka+marketingowiec 750 zł, na pół etatu.
      • Gość: student Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 15:50
        1000zł na reke ale nie zarejestrowany! musze sie dogadac ze chce 1300zł bez
        rejestracji (bo po co mi?)
      • Gość: BHP-wiec Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 15:54
        Własna działalność - obsługa firm z zakresu BHP. Średnio 3-4 tys./mies. na
        czysto.
    • Gość: radomado Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 80.48.49.* 18.09.06, 16:30
      miedzy 14 a 16 tys brutto miesiecznie -manager-w branzy od 13 lat czas pracy
      rozny sa dni ze po 12 godzin ale norma 6-8 godz.
    • Gość: taki jeden Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.echostar.pl 18.09.06, 20:56
      podbijam, ciekawy ten wątek
      • Gość: s Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 212.160.86.* 18.09.06, 22:09
        2300 zl brutto miesiecznie + 13 stka + cos w stulu 14 stki tylko troche lepiej
        + nagroda roczna + doplata do urtlopu + miesieczna doplata za brak mieszkania.
        Praca stala, pewna, na caly etat. ile na pasku tyle do raczki.
        Praca rozna, czasem leka ale czesto sa chwile bardzo stresujace pelne
        napiecia.zdażaja sie chwile wymagajace duzo wysilku w trudnych, wrecz
        ekstremalnych warunkach, nie wspominajac o duzej odpowiedzialnosci i narażaniu
        zdrowia a nawet zycia.
        • Gość: marta Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 22:34
          a ja po dwóch kierunkach studiów 1300zł, czy warto było się uczyc?
          • paolo101 Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? 18.09.06, 23:01
            warto Marto! przynajmniej nikt Ci nie powie, ze jestes jakims głąbem co sie nie
            garnąl do nauki.
          • Gość: screwdriver Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 23:33
            Gość portalu: marta napisał(a):

> a ja po dwóch kierunkach studiów 1300zł, czy warto było się uczyc?

jeśli uczyłaś się tylko dla pieniędzy to nie warto
            • Gość: do Marty Re: ile zarabiają częstochowianie???????????????? IP: 217.96.15.* 19.09.06, 08:39
              warto bylo wybrac sesowny kierunek, polecam informatyka inzynieria budownictwo
              architektura medycyna prawo.
              Gwarantowane zarobki 5 tys i wiecej oczywiscie po zdobyciu doswiadczenia 5 lat.
              • Gość: king