Dodaj do ulubionych

Ale dnooooooooooooooo

16.06.06, 17:15
serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407130.html
Obserwuj wątek
    • Gość: gość lepiej wytypuj wynik IP: *.chello.pl 16.06.06, 17:23
      Niemcy Argentyna! hahahaha
      • herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:28
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > Niemcy Argentyna! hahahaha


        Jak żech typowoł lostatnio to sie sprawdzilo i poloki dostały po lybie. Maja
        szczynscie ze ino jeddnygo im nosze chopcy wciepli a nie pinc. Tero argentynusy
        tyz dostana lonie
        • pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:29
          Hermanie, Ballest pisoł że to wszystko przez gorola andersowca Podolskiego.
          • herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:32
            pit-zeolit napisał:

            > Hermanie, Ballest pisoł że to wszystko przez gorola andersowca Podolskiego

            Moze ballest mo zly dzien abo?
            • pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:32
              Abo On mioł kiedyś dobry ?
              • herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:36
                pit-zeolit napisał:

                > Abo On mioł kiedyś dobry ?


                Podolski i Klosse to fajne chopcy sa - umia kopac bala i to jest najlypsze. A
                co loni tam godaja o swoich korzyniach to ich sprawa - mysla ze tak naprawde to
                wiedza kim sa ino ni chca godac polskiej prasie prowdy.
                • pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:41
                  I o to chodzi Hermann ich wybór, są fajnymi chłopakami i życze im jak
                  najlepiej. Dobrze to o nich świadczy że nie robiom sie za niewiem kogo jak
                  wielu ludzi z Polski jadących do np. Hameryki na rok i już udajom że polskiego
                  nie pamiętajom. A to co Ballest pisze o Poldim jest obrzydliwe.
                  • herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:43
                    pit-zeolit napisał:

                    > I o to chodzi Hermann ich wybór, są fajnymi chłopakami i życze im jak
                    > najlepiej. Dobrze to o nich świadczy że nie robiom sie za niewiem kogo jak
                    > wielu ludzi z Polski jadących do np. Hameryki na rok i już udajom że
                    polskiego
                    > nie pamiętajom. A to co Ballest pisze o Poldim jest obrzydliwe.


                    Mosz recht pit. Poldi to fajny chopok, a kim sie czuje to jego sprawa
                    • pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:45
                      herman28 napisał:

                      Mosz recht pit. Poldi to fajny chopok, a kim sie czuje to jego sprawa

                      I niech mu sie wiedzie jak najlepiej bo zasłużył na to.
        • Gość: gość ty głupku wytypowałeś wynik IP: *.chello.pl 16.06.06, 18:02
          wszyscyscie stawiali na 6:0 , trzy bramki Klosego i dwie Podolskiego ! teraz
          durniów udajecie
          • herman28 Re: ty głupku wytypowałeś wynik 16.06.06, 18:04
            Gość portalu: gość napisał(a):

            > wszyscyscie stawiali na 6:0 , trzy bramki Klosego i dwie Podolskiego ! teraz
            > durniów udajecie


            Durny to ty jestes rolniku z wolynia. poldi i mirek jak by chcieli to z losiem
            by wam wp--------li a ni szesc
            • Gość: gość hahaha IP: *.chello.pl 16.06.06, 18:55
              takiego idioty jak ty to nawet wśród szlezjerów sie nie znajdzie! DLACZEGO NIE
              CHCIELI ???!!!
              • herman28 Re: hahaha 16.06.06, 18:59
                Gość portalu: gość napisał(a):

                > takiego idioty jak ty to nawet wśród szlezjerów sie nie znajdzie! DLACZEGO NIE
                > CHCIELI ???!!!

                zapytaj ich kresowiaku
                • Gość: gość to ty jesteś kretynem IP: *.chello.pl 16.06.06, 19:02
                  więc ty zadaj im to kretyńskie pytanie...ale idiota, jezus maria...hahahahaha
                  • herman28 Re: to ty jesteś kretynem 16.06.06, 19:09
                    Gość portalu: gość napisał(a):

                    > więc ty zadaj im to kretyńskie pytanie...ale idiota, jezus maria...hahahahaha



                    ja nie musze im zadawać tego pytania bo ja znam na nie odpowiedz, tobie jednak
                    proponuje wykonac telefon do mirka lub poldiego kargulu
                    • Gość: gorol [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 19:18
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: alojs Re: Ale dnooooooooooooooo IP: *.t.pppool.de 16.06.06, 17:25
      a co jo godoł to je cało polsko sitwa kapse napychac Geldym a potym dyla za
      granica
      • pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:27
        Gość portalu: alojs napisał(a):

        > a co jo godoł to je cało polsko sitwa kapse napychac Geldym a potym dyla za
        > granica

        Nie twój geld i nie twój kraj. A bejmów napewno nie złoży do mnimieckiego banku.
        • herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:29
          tylko pozazdrościć władzy
          BBBBBBBBBBBBbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhahahaaaa. wybrancy narodu
          bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuhhhahahaaaa
          • pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:30
            No nie mów że zazdrościsz bo i tak ci nie uwierzę.
            • herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:33
              pit-zeolit napisał:

              > No nie mów że zazdrościsz bo i tak ci nie uwierzę.


              No mosz recht pit ni zazdroszcza - ale zem sie usmiol co nimiara jak zech
              zoboczyl tygo przystojnego ministra lod dorszy.
              • pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:35
                Kochany nie śmie się z ministerstwa od dorszy to poważna sprawa i duże bejmy.
                Polecam dobre dorsze w Kolbergu u Rewinskiego.
                • herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:41
                  pit-zeolit napisał:

                  > Kochany nie śmie się z ministerstwa od dorszy to poważna sprawa i duże bejmy.
                  > Polecam dobre dorsze w Kolbergu u Rewinskiego.


                  Ja pit - musza na rybke sie wybrac bo ino robota i robota - juz mom dosc. dzis
                  sadzi lysy jak jasno cholera , a jo musza siedziec w robocie. ale jak skoncza
                  to ida sie szczelic jakigo zimnygo bira no i moze wspomniana rybke ze smakim
                  zjem.
                  • pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:44
                    Hermann ja zara musze tyż gibać. A Kołobrzeg polecam, śliczny kurort a rybki
                    super. Jak bydziesz mioł czas jedź koniecznie. My Posenery tam jeździmy bo nimo
                    w Kolberg warszawki jak na wybrzeżu gdańskim. jeziorka to tyż nie mazury ino
                    pojezierze drawskie albo lubuskie.

                    Trzym sie.

                    Pit
                    • herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:53
                      Mosz racje pit z ta warszawka - wszyndzie ich lod pieruna.Za dwa tygodnie jada
                      na wybrzeże to napewno wstapie do Kolberga, co prawda byda tam słuzbowo ale na
                      rybke jak najbardziej sie skuszę

                      Trzim sie pit

                      Hermann
    • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 19:26
      Gość portalu: gorol napisał(a):

      > wonchej to niemyte hanyskie dupsko!!!!


      nawiales z toszka abo z lublinca co?
      • pit-zeolit Re: ciulu gupi 16.06.06, 19:56
        herman28 napisał:

        > Gość portalu: gorol napisał(a):
        >
        > > wonchej to niemyte hanyskie dupsko!!!!
        >
        >
        > nawiales z toszka abo z lublinca co?

        Gorzej, w Lublińcu som lżejsze przypadki Hermann, to som Tworki.
        • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:02
          Mosz recht pit z Lublińca lon nie nawiol, bo tamtejsi wczasowicze sa o niebo
          madrzejsi
          • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:05
            Znaju ty ten temat hyrlan.
            • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:08
              sierioza1 napisał:

              > Znaju ty ten temat hyrlan.


              Znam bo bylem tam jako oberarz.
              Lałem dziennie dla rozrywki po lbie takich jak ty
              • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:10
                Lo to ty agresywny pacjent byl i dlatego lazisz po wsi w kaftanie ?
                • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:12
                  sierioza1 napisał:

                  > Lo to ty agresywny pacjent byl i dlatego lazisz po wsi w kaftanie ?


                  umiesz czytac iwanie? wiesz kto to oberarz.?

                  Faktycznie ciężki z ciebie przypadek
                  • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:15
                    Loswiec mnie hyrlanie przynajmiej w tym.
                    • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:22
                      sierioza1 napisał:

                      > Loswiec mnie hyrlanie przynajmiej w tym.


                      szkoda mojej klawiatury na takiego prostego ciemniaka
                      • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:25
                        Ni twojej tylko szpitalnej mosz racja szanuj bo polezysz jeszcze pare lat to ci
                        sie przydo.
    • rico-chorzow Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 19:32
      herman28 napisał:

      > serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407130.html

      Sądzę,człowiek z doświadczeniem jakiegoś bojówkarza nie jest odpowiednią osobą
      na stanowisko ministra gospodarki morskiej,chce ryby uczyć
      -wszechpolactwa-?,może dlatego też dane gospodarcze krajów bałtyckich są lepsze
      jak polskie.
    • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:30
      Jak mu cieknie to go wytrzyj pomoz koledze on nie raz ciebie podcieral
      hyrlanie.Nie pisz wszystkiego szto rabotajesz.
      • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:42
        sierioza1 napisał:

        > Jak mu cieknie to go wytrzyj pomoz koledze on nie raz ciebie podcieral
        > hyrlanie.Nie pisz wszystkiego szto rabotajesz.


        tak jak myslalem - nie umiesz czytac. Przykro mi wsiuku
        • rico-chorzow kucać 16.06.06, 20:43
          je hyrlać:)))
          • herman28 Re: kucać 16.06.06, 20:45
            rico-chorzow napisał:

            > je hyrlać:)))



            ?????????????????????? to do mnie?????????????
            • rico-chorzow Re: kucać 19.06.06, 17:38
              herman28 napisał:

              > rico-chorzow napisał:
              >
              > > je hyrlać:)))
              >
              >
              >
              > ?????????????????????? to do mnie?????????????


              Niy,jo to yno przetuplikowou:)
        • sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:44
          Twojego belkotu nie da sie czytac wez leki i dosc na dzisiaj buraku pastewny
          mieszancu slasko-zaporoski.papa
          • herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:46
            sierioza1 napisał:

            > Twojego belkotu nie da sie czytac wez leki i dosc na dzisiaj buraku pastewny
            > mieszancu slasko-zaporoski.papa


            żegnaj homo erectusie = swinski cycku
    • Gość: oberschlesier skandal - u nos w reichu .... IP: *.dip.t-dialin.net 16.06.06, 22:31
      cos takiego byloby niedopomyslenia.
      28 lat! jeszcze mleko ma pod nosem!

      buahhhahhahha!

      polska zawsze potrafi rozbawic

      dzieki
      • herman28 Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamiętaj! 19.06.06, 09:06
        Gość portalu: oberschlesier napisał(a):

        > cos takiego byloby niedopomyslenia.
        > 28 lat! jeszcze mleko ma pod nosem!
        >
        > buahhhahhahha!
        >
        > polska zawsze potrafi rozbawic
        >
        > dzieki


        Licz slowa volksdeutschu. Jak ja mieszkałem w Bundesrepublik Deutschland to ty
        siedziales w pod Opolskiej wiosce i myslales jak pass zalatwic. U mnie nikt nie
        podpisywal papirow jak mu przyststawiali lufe do lba i nie wyrabiał jako mieso
        armatnie.


        P.S.

        Miała twoja famillia chocby Arielnachweis ?. Pewnie nawet nie wiesz co to hhehe.

        • Gość: oberschlesier Re: Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamięt IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.06, 17:27
          ciulu, do mnie pijesz?
          du arschgeficktes eichhörnchen! du sohn einer läufigen hündin!
          außerdem heißt das "Ariernachweis" und nicht arielnachweis, kann sei dass deine
          familie arielnachweis hat, persil auch, und einen deutschen schäferhund oben
          drauf!
          wenn du dich schon mit einen deutschen schlesier anlegst, musst dich auf was
          gefasst machen!

          du wichsfresse!

          schlesien den schlesiern!
          deutschland-vaterland , schlesien-heimat!
          • herman28 Re: Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamięt 19.06.06, 17:37
            No dobra przyznaje poniosło mnie (miałem zły dzień). Sory za te słowa. Co do
            Ariernachweis - masz racje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka