herman28 16.06.06, 17:15 serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407130.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość lepiej wytypuj wynik IP: *.chello.pl 16.06.06, 17:23 Niemcy Argentyna! hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:28 Gość portalu: gość napisał(a): > Niemcy Argentyna! hahahaha Jak żech typowoł lostatnio to sie sprawdzilo i poloki dostały po lybie. Maja szczynscie ze ino jeddnygo im nosze chopcy wciepli a nie pinc. Tero argentynusy tyz dostana lonie Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:29 Hermanie, Ballest pisoł że to wszystko przez gorola andersowca Podolskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:32 pit-zeolit napisał: > Hermanie, Ballest pisoł że to wszystko przez gorola andersowca Podolskiego Moze ballest mo zly dzien abo? Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:36 pit-zeolit napisał: > Abo On mioł kiedyś dobry ? Podolski i Klosse to fajne chopcy sa - umia kopac bala i to jest najlypsze. A co loni tam godaja o swoich korzyniach to ich sprawa - mysla ze tak naprawde to wiedza kim sa ino ni chca godac polskiej prasie prowdy. Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:41 I o to chodzi Hermann ich wybór, są fajnymi chłopakami i życze im jak najlepiej. Dobrze to o nich świadczy że nie robiom sie za niewiem kogo jak wielu ludzi z Polski jadących do np. Hameryki na rok i już udajom że polskiego nie pamiętajom. A to co Ballest pisze o Poldim jest obrzydliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:43 pit-zeolit napisał: > I o to chodzi Hermann ich wybór, są fajnymi chłopakami i życze im jak > najlepiej. Dobrze to o nich świadczy że nie robiom sie za niewiem kogo jak > wielu ludzi z Polski jadących do np. Hameryki na rok i już udajom że polskiego > nie pamiętajom. A to co Ballest pisze o Poldim jest obrzydliwe. Mosz recht pit. Poldi to fajny chopok, a kim sie czuje to jego sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: lepiej wytypuj wynik 16.06.06, 17:45 herman28 napisał: Mosz recht pit. Poldi to fajny chopok, a kim sie czuje to jego sprawa I niech mu sie wiedzie jak najlepiej bo zasłużył na to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość ty głupku wytypowałeś wynik IP: *.chello.pl 16.06.06, 18:02 wszyscyscie stawiali na 6:0 , trzy bramki Klosego i dwie Podolskiego ! teraz durniów udajecie Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ty głupku wytypowałeś wynik 16.06.06, 18:04 Gość portalu: gość napisał(a): > wszyscyscie stawiali na 6:0 , trzy bramki Klosego i dwie Podolskiego ! teraz > durniów udajecie Durny to ty jestes rolniku z wolynia. poldi i mirek jak by chcieli to z losiem by wam wp--------li a ni szesc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość hahaha IP: *.chello.pl 16.06.06, 18:55 takiego idioty jak ty to nawet wśród szlezjerów sie nie znajdzie! DLACZEGO NIE CHCIELI ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: hahaha 16.06.06, 18:59 Gość portalu: gość napisał(a): > takiego idioty jak ty to nawet wśród szlezjerów sie nie znajdzie! DLACZEGO NIE > CHCIELI ???!!! zapytaj ich kresowiaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość to ty jesteś kretynem IP: *.chello.pl 16.06.06, 19:02 więc ty zadaj im to kretyńskie pytanie...ale idiota, jezus maria...hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: to ty jesteś kretynem 16.06.06, 19:09 Gość portalu: gość napisał(a): > więc ty zadaj im to kretyńskie pytanie...ale idiota, jezus maria...hahahahaha ja nie musze im zadawać tego pytania bo ja znam na nie odpowiedz, tobie jednak proponuje wykonac telefon do mirka lub poldiego kargulu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorol [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 19:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alojs Re: Ale dnooooooooooooooo IP: *.t.pppool.de 16.06.06, 17:25 a co jo godoł to je cało polsko sitwa kapse napychac Geldym a potym dyla za granica Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:27 Gość portalu: alojs napisał(a): > a co jo godoł to je cało polsko sitwa kapse napychac Geldym a potym dyla za > granica Nie twój geld i nie twój kraj. A bejmów napewno nie złoży do mnimieckiego banku. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:29 tylko pozazdrościć władzy BBBBBBBBBBBBbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhahahaaaa. wybrancy narodu bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuhhhahahaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:30 No nie mów że zazdrościsz bo i tak ci nie uwierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:33 pit-zeolit napisał: > No nie mów że zazdrościsz bo i tak ci nie uwierzę. No mosz recht pit ni zazdroszcza - ale zem sie usmiol co nimiara jak zech zoboczyl tygo przystojnego ministra lod dorszy. Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:35 Kochany nie śmie się z ministerstwa od dorszy to poważna sprawa i duże bejmy. Polecam dobre dorsze w Kolbergu u Rewinskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:41 pit-zeolit napisał: > Kochany nie śmie się z ministerstwa od dorszy to poważna sprawa i duże bejmy. > Polecam dobre dorsze w Kolbergu u Rewinskiego. Ja pit - musza na rybke sie wybrac bo ino robota i robota - juz mom dosc. dzis sadzi lysy jak jasno cholera , a jo musza siedziec w robocie. ale jak skoncza to ida sie szczelic jakigo zimnygo bira no i moze wspomniana rybke ze smakim zjem. Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:44 Hermann ja zara musze tyż gibać. A Kołobrzeg polecam, śliczny kurort a rybki super. Jak bydziesz mioł czas jedź koniecznie. My Posenery tam jeździmy bo nimo w Kolberg warszawki jak na wybrzeżu gdańskim. jeziorka to tyż nie mazury ino pojezierze drawskie albo lubuskie. Trzym sie. Pit Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 17:53 Mosz racje pit z ta warszawka - wszyndzie ich lod pieruna.Za dwa tygodnie jada na wybrzeże to napewno wstapie do Kolberga, co prawda byda tam słuzbowo ale na rybke jak najbardziej sie skuszę Trzim sie pit Hermann Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 19:26 Gość portalu: gorol napisał(a): > wonchej to niemyte hanyskie dupsko!!!! nawiales z toszka abo z lublinca co? Odpowiedz Link Zgłoś
pit-zeolit Re: ciulu gupi 16.06.06, 19:56 herman28 napisał: > Gość portalu: gorol napisał(a): > > > wonchej to niemyte hanyskie dupsko!!!! > > > nawiales z toszka abo z lublinca co? Gorzej, w Lublińcu som lżejsze przypadki Hermann, to som Tworki. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:02 Mosz recht pit z Lublińca lon nie nawiol, bo tamtejsi wczasowicze sa o niebo madrzejsi Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:08 sierioza1 napisał: > Znaju ty ten temat hyrlan. Znam bo bylem tam jako oberarz. Lałem dziennie dla rozrywki po lbie takich jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:10 Lo to ty agresywny pacjent byl i dlatego lazisz po wsi w kaftanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:12 sierioza1 napisał: > Lo to ty agresywny pacjent byl i dlatego lazisz po wsi w kaftanie ? umiesz czytac iwanie? wiesz kto to oberarz.? Faktycznie ciężki z ciebie przypadek Odpowiedz Link Zgłoś
sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:15 Loswiec mnie hyrlanie przynajmiej w tym. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:22 sierioza1 napisał: > Loswiec mnie hyrlanie przynajmiej w tym. szkoda mojej klawiatury na takiego prostego ciemniaka Odpowiedz Link Zgłoś
sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:25 Ni twojej tylko szpitalnej mosz racja szanuj bo polezysz jeszcze pare lat to ci sie przydo. Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: Ale dnooooooooooooooo 16.06.06, 19:32 herman28 napisał: > serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407130.html Sądzę,człowiek z doświadczeniem jakiegoś bojówkarza nie jest odpowiednią osobą na stanowisko ministra gospodarki morskiej,chce ryby uczyć -wszechpolactwa-?,może dlatego też dane gospodarcze krajów bałtyckich są lepsze jak polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:30 Jak mu cieknie to go wytrzyj pomoz koledze on nie raz ciebie podcieral hyrlanie.Nie pisz wszystkiego szto rabotajesz. Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:42 sierioza1 napisał: > Jak mu cieknie to go wytrzyj pomoz koledze on nie raz ciebie podcieral > hyrlanie.Nie pisz wszystkiego szto rabotajesz. tak jak myslalem - nie umiesz czytac. Przykro mi wsiuku Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: kucać 16.06.06, 20:45 rico-chorzow napisał: > je hyrlać:))) ?????????????????????? to do mnie????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: kucać 19.06.06, 17:38 herman28 napisał: > rico-chorzow napisał: > > > je hyrlać:))) > > > > ?????????????????????? to do mnie????????????? Niy,jo to yno przetuplikowou:) Odpowiedz Link Zgłoś
sierioza1 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:44 Twojego belkotu nie da sie czytac wez leki i dosc na dzisiaj buraku pastewny mieszancu slasko-zaporoski.papa Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: ciulu gupi 16.06.06, 20:46 sierioza1 napisał: > Twojego belkotu nie da sie czytac wez leki i dosc na dzisiaj buraku pastewny > mieszancu slasko-zaporoski.papa żegnaj homo erectusie = swinski cycku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberschlesier skandal - u nos w reichu .... IP: *.dip.t-dialin.net 16.06.06, 22:31 cos takiego byloby niedopomyslenia. 28 lat! jeszcze mleko ma pod nosem! buahhhahhahha! polska zawsze potrafi rozbawic dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamiętaj! 19.06.06, 09:06 Gość portalu: oberschlesier napisał(a): > cos takiego byloby niedopomyslenia. > 28 lat! jeszcze mleko ma pod nosem! > > buahhhahhahha! > > polska zawsze potrafi rozbawic > > dzieki Licz slowa volksdeutschu. Jak ja mieszkałem w Bundesrepublik Deutschland to ty siedziales w pod Opolskiej wiosce i myslales jak pass zalatwic. U mnie nikt nie podpisywal papirow jak mu przyststawiali lufe do lba i nie wyrabiał jako mieso armatnie. P.S. Miała twoja famillia chocby Arielnachweis ?. Pewnie nawet nie wiesz co to hhehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberschlesier Re: Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamięt IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.06, 17:27 ciulu, do mnie pijesz? du arschgeficktes eichhörnchen! du sohn einer läufigen hündin! außerdem heißt das "Ariernachweis" und nicht arielnachweis, kann sei dass deine familie arielnachweis hat, persil auch, und einen deutschen schäferhund oben drauf! wenn du dich schon mit einen deutschen schlesier anlegst, musst dich auf was gefasst machen! du wichsfresse! schlesien den schlesiern! deutschland-vaterland , schlesien-heimat! Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: Hermann-tak sie należy zwracac do mnie-Pamięt 19.06.06, 17:37 No dobra przyznaje poniosło mnie (miałem zły dzień). Sory za te słowa. Co do Ariernachweis - masz racje. Odpowiedz Link Zgłoś