Dodaj do ulubionych

zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 08:25
ZDEJMIJMY FLAGI - NIE dla pochówku na Wawelu
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 08:28
      Zdjełam- dla mnie żałoba sie skończyła
      • Gość: as Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 14.04.10, 08:36



        ~Gość – 2010/04/14, 08:28
        Brat Jarosław robi sobie kampanię prezydencką i dlatego pochowa brata na
        Wawelu.A co będzie,kiedy się okaże ,że na pilota wywarto nacisk i że to
        prezydent jest winny śmierci tylu ludzi nie dowiemy się o tym,zwalą winę na
        pilota.W kwestii odkłamywania historii,to może zajmiemy się Berezą Kartuską!
        www.gadu-gadu.pl/5459657725899262257/przeczytaj-zapytajcie-polakow-oni-wiedza
        • Gość: gość Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 14.04.10, 08:38
          Nieprzemyślana przedwczesna decyzja o pochowaniu pary Prezydenckiej na
          Wawelu poróżni społeczeństwo?
          Lech i Maria Kaczyńscy winni spocząć w podziemiach Bazyliki Archikatedralnej
          Św. Jana Chrzciciela w Warszawie obok pierwszego prezydenta RP Narutowicza.
          pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Narutowicz_grave.JPG&filetimestamp=20080419194629
      • Gość: alfons zdjełaś -chyba gacie dziwko IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 13:17
        zdjęłaś - chyba gacie czerwona dziwko.
        na ulice mi marsz a nie wypowiadać sie na takiw tematy.Ilu klientów dzisiaj obsłużyłaś ze na necie czas tracisz.
    • Gość: xara W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 12:27
      Pozostały chyba tylko u zwolenników Kaczo-Dziwiszowej arogancji.
      • mobydickzolsztyna Re: W Olsztynie już wiele zniknęło 14.04.10, 13:52
        Idźcie pod wiadomy olszyński pomnik.
        Jego przesłanie jest wam bliskie.
        Popatrzcie, wspomnijcie dobre czasy, gdy wszystko musiało być Słuszne.
        To ukoi wasze skołatane serca.

        Po co się zajmujecie wrogimi wam osobami, obcymi symbolami, niesłusznymi wydarzeniami.
        To przecież was frustruje i zdrowie rujnuje.
        Odetchnijcie kojąca atmosferą olszyńskiego DwuPrącia.
        • Gość: xara Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.182.46.6.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.10, 14:08
          Skandale sexualne są domeną twoich pobratymców
          pl.wikipedia.org/wiki/Skandale_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim
          Czy takie prącia będą ci służyć nie wiem, ale o ile może ci służyć
          przerzucenia z nieletnich dzieci nie tylko na takie pały ale i
          piramidy, to szczerze polecam. Przyniesie to korzyści zarówno dla
          kościoła jak i społeczeństwa. Czas zadbać o swoje zdrowie moralne, o
          może być za późno.
          • Gość: obywatel RP Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 15:19
            Właśnie wywiesiłem polską flagę z kirem.

            Za wszystkie ofiary tragicznej katastrofy.
            • Gość: xara Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.182.163.104.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.10, 15:37
              Szkoda, że tak późno. Bo ja po tych Kaczo-Dziwiszowych
              obrazoburczych manewrach zdjęłam nie chcąc się łączyć z taką forma
              przysłaniania pozostałych 95 ofiar.
              • Gość: tata Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.10, 22:24
                żałoba kończy się w niedzielę o północy i do tego czasu polska flaga
                bedzie na moim balkonie.
    • ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 16:13
      A ja jestem za pochówkiem na WAWELU
      • Gość: łajka Re:Za pochówkim na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 17:00
        Tak durny pomysł mógł się zrodzić tylko w twej kurpiosko-komuszej głowie...
        Najpierw paczesie trzeba je wywiesić, a w Olsztynie flag narodowych jak na
        lekarstwo....WSTYD...
        • ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 18:02
          Gość portalu: łajka napisał(a):

          > Tak durny pomysł mógł się zrodzić tylko w twej kurpiosko-komuszej głowie...
          > Najpierw paczesie trzeba je wywiesić, a w Olsztynie flag narodowych jak na
          > lekarstwo....WSTYD...
          =====================================================================
          Zastanów się nad słowami które wypowiadasz, dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!

          www.youtube.com/watch?v=fV10J6kg7MY
          • Gość: łajka Re:Za pochówkim na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 18:10
            Idź i wywieś Właśnie polską flagę z kirem...
            • ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 18:19
              Gość portalu: łajka napisał(a):

              > Idź i wywieś Właśnie polską flagę z kirem...
              ======================================================================
              Już to dawno zrobiłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: jacek Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.rev.netart.pl 15.04.10, 09:35

      z rozdartym sercem, ale zwiesiłem
      • ol4 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 15.04.10, 12:05
        Jarek niestety tym pochówkiem na Wawelu upamiętnia i samego siebie. Przecież oni
        z perspektywy oceny historycznej zawsze będą wspominani razem :-(
        • privus Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 15.04.10, 12:24
          Wjechał na trumnie brata do historii.
          • Gość: wojcekr Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 15.04.10, 12:31
            jak chcecie to zdejmujcie, nie odbieram wam patriotyzmu,
            decyzja zapadła i tyle - też mam mieszane uczucia.
            Jak tak dalej pójdzie, do niedzieli wszyscy zwariują, a dopiero
            czwartek.
            Chyba na Islandii, mocno dymi wulkan, część krajów zamknęła trasy
            powietrzne..... no jeszcze tego brakowało.
            Boże igrzyska czy co?
            • Gość: xara Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.10, 12:43
              Wszystko się robi, by atmosfera wywołanej histerii nie opadła. W końcu do
              wyborów trzeba na czymś pojechać :(
              • Gość: ania wstyd mi za was IP: *.olsztyn.vectranet.pl 16.04.10, 15:24
                niedziela, 11 kwietnia 2010
                Aleksander Ścios
                NIE BĘDZIEMY RAZEM
                Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu, po złote runo nicości twoją ostatnią
                nagrodę, idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i
                obalonych w proch ocalałeś nie po to aby żyć...
                Trzeba było, by mój Prezydent zginął w Katyniu, w ziemi "ciemnego kresu", gdzie
                giną najlepsi z najlepszych, odbierając ostatnią nagrodę. Trzeba było, by mój
                Prezydent wrócił w prostej trumnie, by tym, co na kolanach i tym, odwróconym od
                prawdy przypomnieć, czym jest ofiara życia.
                bądź odważny gdy rozum zawodzi, bądź odważny, w ostatecznym rachunku jedynie to
                się liczy...
                Odwaga jest w nienawiści u tchórzy. Dlatego szydzili z niej, pytając o "ślepego
                snajpera", gdy mój Prezydent został bohaterem Gruzji. Dlatego zagłuszano jego
                głos, gdy przypominał o mordercach z Katynia i drwiono z niego, gdy bronił
                naszej pamięci.
                oni wygrają pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę, a kornik napisze twój
                uładzony życiorys...
                Oni wiedzą, że dziś można. Pokazywać zdjęcia nigdy nie widziane, nazywać mężem
                stanu i ciepłym człowiekiem. Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów
                prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie
                przeszkodzi. Po latach szyderstw, tanim bełkotem próbują zmyć hańbę wierząc, że
                oszukać Polaków jest rzeczą łatwą.
                i nie przebaczaj, zaiste nie w twojej mocy przebaczać w imieniu tych których
                zdradzono o świcie...
                Nie będzie przebaczenia. Dopóki trwa kolejna odsłona kłamstwa katyńskiego,
                załgany spektakl pod dyktando Moskwy, odgrywany przez media i rządzących.
                Rozpoczęty przed kilkoma miesiącami, gdy ten rząd, z tym pułkownikiem KGB
                postanowili z mojego Prezydenta uczynić przedmiot rozgrywek. Nie będzie
                przebaczenia, bo nim zebrano ciała ze smoleńskiego lotniska, już zabrzmiał
                haniebny dwugłos - o "winie polskich pilotów" i "roli jaką mógł odegrać upór
                prezydenta" - zwiastujący to, co będzie się działo za kilka tygodni.
                Nie będzie przebaczenia, bo chcą nam zabrać nawet naszą dumę.
                strzeż się jednak dumy niepotrzebnej, oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz...
                Chcą, żebyśmy ślepą nienawiścią wystawili się na ciosy. Łatwe do zadania, bo ten
                kto nienawidzi, już przegrał. Przed swoją maską "żalu", chcą postawić naszą
                "wrogość" i pokazać ją światu, jako "dumę niepotrzebną".
                niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla szpiclów katów tchórzy...
                I dla namiestnika - który w nienawiści do mojego Prezydenta, przez lata topił
                lęk. Dziś wyniesiony na jego śmierci, chce "łączyć w żałobie" i załganym
                frazesem - „bądźmy wszyscy razem" próbuje zatrzeć nieprzekraczalne granice.
                Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na "zdradę o świcie" i na fałsz
                przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś
                bezsilny, gdy zabrano nam tylu "niezastąpionych". Nigdy nie będziemy razem, bo
                pamiętamy - kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo.

                • Gość: ixi Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 16.04.10, 15:40
                  Aniu, podpowiadam jeszcze jedno hasło wyborcze (dla samego Jarosława). Przekaż
                  mu, może nagrodzi?

                  „My jesteśmy tu gdzie mój brat, a oni - tam gdzie oprawcy z Katynia”.
                  • Gość: ania Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.vectranet.pl 16.04.10, 20:53
                    Mediom

                    Prawdę mając na ustach, a kłamstwo w kieszeni,
                    będąc zgodni ze stadem, z rozumem w konflikcie,
                    dzisiaj lekko pobledli i trochę stropieni,
                    jeśli chcecie coś zrobić, to przynajmniej milczcie!

                    Nie potrzeba łez waszych , komplementów spóźnionych
                    Waszej czerni, powagi, szkoda słów, nie ma co,
                    dzisiaj chcemy zapomnieć wszystkie wasze androny
                    wasze żarty i kpiny, wylewane przez szkło.

                    Bo pamięta poeta, zapamięta też naród
                    wasze jady sączone, bez ustanku dzień w dzień.
                    Bez szacunku dla funkcji, dla symbolu, sztandaru...
                    Karlejecie pętaki, rośnie zaś Jego cień!

                    Od Okęcia przez centrum, tętnicami Warszawy.
                    Alejami, Miodową i Krakowskim Przedmieściem
                    jedzie kondukt żałobny, taki skromny choć krwawy.
                    A kraj czuje - prezydent znowu jest w swoim mieście

                    Jego wielkość doceni lud w mądrości zbiorowej.
                    Nie potrzeba milczenia mącić fałszu mdłą nutą
                    Na kolana łajdaki, sypać popiół na głowę
                    Dziś możecie Go uczcić tylko wstydu minutą.

                    Marcin Wolski

                    • rydzyk.doktor Re: wstyd mi za was 16.04.10, 21:22
                      aniu smutne moje dziecię, ty się zacznij modlić za swój rozumek, jak za
                      znikający punkt, już najwyższy czas, póki jeszcze kojarzysz... :)
                      • Gość: ula Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 16.04.10, 23:47
                        Aniu masz rację. Ja też bym chciała na Wawelu leżeć obok tego krula Moniuszki co
                        to zastał Polske drewnianom a zostawił pomalowanom.
                        • Gość: mix Re: wstyd mi za was IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.10, 15:10
                          :)
                    • Gość: abcde Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 17.04.10, 11:59
                      Gość portalu: ania napisał(a):

                      > jedzie kondukt żałobny, taki skromny choć krwawy.
                      > A kraj czuje - prezydent znowu jest w swoim mieście


                      No naprawdę ten kondukt jest skromny, i bardzo skromny pochowek w rodzinnym
                      gronie, w rodzinnym grobie w rodzinnym kościele... Aż za skromny...
    • Gość: uralt Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 09:43
      Nie trzeba zdejmować. Poparcie dla IV Rzeczpospolitej widać po ilości flag
      wywieszonych w Olsztynie. Żenada.
    • Gość: gość Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: 195.117.187.* 17.04.10, 11:53
      To sobie zdejmuj ignorantko
      • Gość: Prawo i Socjalizm Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 15:51
        biedna ta Polska!
        • ot48 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 17.04.10, 17:12
          Gość portalu: Prawo i Socjalizm napisał(a):
          ????????????????
          Raczej "Na lewo i Socjalizm"
    • Gość: moher 111 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 19:13
      Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa ,nie edzie przebaczenia,
      • privus Moherowy dekalog 17.04.10, 19:21
        Gość portalu: moher 111 napisał(a):

        > Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa
        > ,nie edzie przebaczenia,

        I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.

        Te słowa katolicy wypowiadają każdego dnia. Czy zatem rzeczywiście chcą, by Bóg
        tak odpuszczał im winy tak jak oni to robią? :)

        Oh, moherze, moherze...
        • Gość: joi Re: Moherowy dekalog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 19:55
          moherze przestań myć zęby szczotką klozetową bo śmierdzi ci z jamy paszczowej
          • Gość: MM Flagi w żałobie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 20:40
            Wywiesiłem flagę z kirem jakieś 30 minut po katastrofie, kiedy dotarło do mnie co się stało. Nie było jeszcze żadnego zgiełku i ujadania. To mój hołd dla ofiar tej tragedii. Moja flaga będzie wisiała do końca żałoby. A, może powinna już pozostać na swoim miejscu na zawsze, jako wyraz pogardy dla tak żałosnych wpisów na tym forum. Tam zginęli ludzie. A podobno Olsztyn to miasto??
      • yadol Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 17.04.10, 20:48
        Gość portalu: moher 111 napisał(a):

        > Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa ,nie edzie przeb
        > aczenia,
        moherze j..any pojedź gdzieś na odwyk chociaż na czas żałoby, są takie sytuacje
        gdy zawsze widać będzie jaki jesteś zakłamany luju
        • Gość: lolek Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 23:49
          Próbka klasycznej kultury yadola i jemu podobnych. Kiedy brakuje
          argumentów, zaczynają się inwektywy. Albo inaczej, zawsze brakuje
          argumentów, więc zawsze są inwektywy. Rynsztok. Czyli prawdziwe
          oblicze G(ówno)W(artej)
          • Gość: krecik_pamflecik Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.10, 09:07
            Już kolejny wpis ładujesz pełen inwektyw w stosunku do innych bez żadnej
            argumentacji dla swojego stanowiska.
            Tak się jakoś dziwnie składa, że nikt ze zwolenników pochówku na Wawelu nie
            pokusił się ani o jeden argument, natomiast karczemno-rynsztokowych insynuacji
            sypie się tu jak na zapyziałym targowisku.

            Żenująca jest ta piso-moherowa jazda tak -bo tak.

            Argumentów przeciw jest wcale nie mało. Zważyć należy, że od wtorku Wawel stał
            się już prywatnym folwark Pana Dziwisza. Przy poprzednich
            pochówkach były sprzeciwy jednostek a teraz sprzeciwia się ponad 80%
            społeczeństwa i to wielu nawet zwolenników Kaczyńskich. Jeżeli zauważyć, że ten
            folwark Dziwisza utrzymywany jest z moich pieniędzy, przeciwnikom takiego hard
            coru wcale się nie dziwię.

            Często stosowane przez zwolenników porównywanie Kościuszki i Marszałka
            Piłsudskiego z L. Kaczyńskim jest obrazą dla tych dwóch wybitnych synów Polski
            !!!!!

            Gdyby tego obłędu było jeszcze mało, to honorowy obywatel Warszawy
            chowany jest Krakowie (bo przecież honorowego obywatelstwa Krakowa nie przyjął
            za życia, chyba że po śmierci. Ale o czymś takim jeszcze nie słyszałem).

            Ponadto sposób wykonywania prezydentury - porównywalny do prezydentury Walesy
            tyle, że o ile Wałęsa rzeczywiście był człowiekiem-mitem, który stal się nie
            kwestionowanym przywódcą ruchu solidarnościowego, a w tym wypadku był to jeden z
            wielu działaczy ruchu solidarnościowego.

            Konfliktowa forma wykonywania tej prezydentury przez całą kadencję na każdym
            kroku ocierając się o śmieszność przy kolejnych starciach i wywoływanych
            awanturach z rządem dopełnia tego, o czym chciałbym jak najszybciej zapomnieć.
            Dla tego też podpisuję się pod głosami przeciwników, którzy mieli dość robienia
            przez rzeczonego kabaretu z tego kraju.

            Rynsztokową formę dyskusji zaprezentowaną tutaj przez lolka i jemu podobnych
            olewam ciepłym moczem tak, jak zresztą zasługuje szczekanie kundli goniących za
            karawaną.

            ---
            Spieprzaj, dziadu! – słowa wypowiedziane przez Lecha Kaczyńskiego tuż po
            spotkaniu wyborczym na warszawskiej Pradze Północ w 2002 (przed 2. turą wyborów
            prezydenta miasta stołecznego Warszawy).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka