Gość: karolina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 08:25 ZDEJMIJMY FLAGI - NIE dla pochówku na Wawelu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Asia Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 08:28 Zdjełam- dla mnie żałoba sie skończyła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 14.04.10, 08:36 ~Gość – 2010/04/14, 08:28 Brat Jarosław robi sobie kampanię prezydencką i dlatego pochowa brata na Wawelu.A co będzie,kiedy się okaże ,że na pilota wywarto nacisk i że to prezydent jest winny śmierci tylu ludzi nie dowiemy się o tym,zwalą winę na pilota.W kwestii odkłamywania historii,to może zajmiemy się Berezą Kartuską! www.gadu-gadu.pl/5459657725899262257/przeczytaj-zapytajcie-polakow-oni-wiedza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 14.04.10, 08:38 Nieprzemyślana przedwczesna decyzja o pochowaniu pary Prezydenckiej na Wawelu poróżni społeczeństwo? Lech i Maria Kaczyńscy winni spocząć w podziemiach Bazyliki Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie obok pierwszego prezydenta RP Narutowicza. pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Narutowicz_grave.JPG&filetimestamp=20080419194629 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfons zdjełaś -chyba gacie dziwko IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 13:17 zdjęłaś - chyba gacie czerwona dziwko. na ulice mi marsz a nie wypowiadać sie na takiw tematy.Ilu klientów dzisiaj obsłużyłaś ze na necie czas tracisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xara W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.10, 12:27 Pozostały chyba tylko u zwolenników Kaczo-Dziwiszowej arogancji. Odpowiedz Link Zgłoś
mobydickzolsztyna Re: W Olsztynie już wiele zniknęło 14.04.10, 13:52 Idźcie pod wiadomy olszyński pomnik. Jego przesłanie jest wam bliskie. Popatrzcie, wspomnijcie dobre czasy, gdy wszystko musiało być Słuszne. To ukoi wasze skołatane serca. Po co się zajmujecie wrogimi wam osobami, obcymi symbolami, niesłusznymi wydarzeniami. To przecież was frustruje i zdrowie rujnuje. Odetchnijcie kojąca atmosferą olszyńskiego DwuPrącia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xara Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.182.46.6.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.10, 14:08 Skandale sexualne są domeną twoich pobratymców pl.wikipedia.org/wiki/Skandale_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim Czy takie prącia będą ci służyć nie wiem, ale o ile może ci służyć przerzucenia z nieletnich dzieci nie tylko na takie pały ale i piramidy, to szczerze polecam. Przyniesie to korzyści zarówno dla kościoła jak i społeczeństwa. Czas zadbać o swoje zdrowie moralne, o może być za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel RP Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 15:19 Właśnie wywiesiłem polską flagę z kirem. Za wszystkie ofiary tragicznej katastrofy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xara Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.182.163.104.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.04.10, 15:37 Szkoda, że tak późno. Bo ja po tych Kaczo-Dziwiszowych obrazoburczych manewrach zdjęłam nie chcąc się łączyć z taką forma przysłaniania pozostałych 95 ofiar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tata Re: W Olsztynie już wiele zniknęło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.10, 22:24 żałoba kończy się w niedzielę o północy i do tego czasu polska flaga bedzie na moim balkonie. Odpowiedz Link Zgłoś
ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 16:13 A ja jestem za pochówkiem na WAWELU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łajka Re:Za pochówkim na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 17:00 Tak durny pomysł mógł się zrodzić tylko w twej kurpiosko-komuszej głowie... Najpierw paczesie trzeba je wywiesić, a w Olsztynie flag narodowych jak na lekarstwo....WSTYD... Odpowiedz Link Zgłoś
ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 18:02 Gość portalu: łajka napisał(a): > Tak durny pomysł mógł się zrodzić tylko w twej kurpiosko-komuszej głowie... > Najpierw paczesie trzeba je wywiesić, a w Olsztynie flag narodowych jak na > lekarstwo....WSTYD... ===================================================================== Zastanów się nad słowami które wypowiadasz, dno !!!!!!!!!!!!!!!!!! www.youtube.com/watch?v=fV10J6kg7MY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łajka Re:Za pochówkim na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 18:10 Idź i wywieś Właśnie polską flagę z kirem... Odpowiedz Link Zgłoś
ot48 Re:Za pochówkim na Wawelu 14.04.10, 18:19 Gość portalu: łajka napisał(a): > Idź i wywieś Właśnie polską flagę z kirem... ====================================================================== Już to dawno zrobiłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.rev.netart.pl 15.04.10, 09:35 z rozdartym sercem, ale zwiesiłem Odpowiedz Link Zgłoś
ol4 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 15.04.10, 12:05 Jarek niestety tym pochówkiem na Wawelu upamiętnia i samego siebie. Przecież oni z perspektywy oceny historycznej zawsze będą wspominani razem :-( Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 15.04.10, 12:24 Wjechał na trumnie brata do historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojcekr Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.mm.pl 15.04.10, 12:31 jak chcecie to zdejmujcie, nie odbieram wam patriotyzmu, decyzja zapadła i tyle - też mam mieszane uczucia. Jak tak dalej pójdzie, do niedzieli wszyscy zwariują, a dopiero czwartek. Chyba na Islandii, mocno dymi wulkan, część krajów zamknęła trasy powietrzne..... no jeszcze tego brakowało. Boże igrzyska czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xara Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.10, 12:43 Wszystko się robi, by atmosfera wywołanej histerii nie opadła. W końcu do wyborów trzeba na czymś pojechać :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania wstyd mi za was IP: *.olsztyn.vectranet.pl 16.04.10, 15:24 niedziela, 11 kwietnia 2010 Aleksander Ścios NIE BĘDZIEMY RAZEM Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu, po złote runo nicości twoją ostatnią nagrodę, idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch ocalałeś nie po to aby żyć... Trzeba było, by mój Prezydent zginął w Katyniu, w ziemi "ciemnego kresu", gdzie giną najlepsi z najlepszych, odbierając ostatnią nagrodę. Trzeba było, by mój Prezydent wrócił w prostej trumnie, by tym, co na kolanach i tym, odwróconym od prawdy przypomnieć, czym jest ofiara życia. bądź odważny gdy rozum zawodzi, bądź odważny, w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy... Odwaga jest w nienawiści u tchórzy. Dlatego szydzili z niej, pytając o "ślepego snajpera", gdy mój Prezydent został bohaterem Gruzji. Dlatego zagłuszano jego głos, gdy przypominał o mordercach z Katynia i drwiono z niego, gdy bronił naszej pamięci. oni wygrają pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę, a kornik napisze twój uładzony życiorys... Oni wiedzą, że dziś można. Pokazywać zdjęcia nigdy nie widziane, nazywać mężem stanu i ciepłym człowiekiem. Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Po latach szyderstw, tanim bełkotem próbują zmyć hańbę wierząc, że oszukać Polaków jest rzeczą łatwą. i nie przebaczaj, zaiste nie w twojej mocy przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie... Nie będzie przebaczenia. Dopóki trwa kolejna odsłona kłamstwa katyńskiego, załgany spektakl pod dyktando Moskwy, odgrywany przez media i rządzących. Rozpoczęty przed kilkoma miesiącami, gdy ten rząd, z tym pułkownikiem KGB postanowili z mojego Prezydenta uczynić przedmiot rozgrywek. Nie będzie przebaczenia, bo nim zebrano ciała ze smoleńskiego lotniska, już zabrzmiał haniebny dwugłos - o "winie polskich pilotów" i "roli jaką mógł odegrać upór prezydenta" - zwiastujący to, co będzie się działo za kilka tygodni. Nie będzie przebaczenia, bo chcą nam zabrać nawet naszą dumę. strzeż się jednak dumy niepotrzebnej, oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz... Chcą, żebyśmy ślepą nienawiścią wystawili się na ciosy. Łatwe do zadania, bo ten kto nienawidzi, już przegrał. Przed swoją maską "żalu", chcą postawić naszą "wrogość" i pokazać ją światu, jako "dumę niepotrzebną". niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla szpiclów katów tchórzy... I dla namiestnika - który w nienawiści do mojego Prezydenta, przez lata topił lęk. Dziś wyniesiony na jego śmierci, chce "łączyć w żałobie" i załganym frazesem - „bądźmy wszyscy razem" próbuje zatrzeć nieprzekraczalne granice. Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na "zdradę o świcie" i na fałsz przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś bezsilny, gdy zabrano nam tylu "niezastąpionych". Nigdy nie będziemy razem, bo pamiętamy - kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ixi Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 16.04.10, 15:40 Aniu, podpowiadam jeszcze jedno hasło wyborcze (dla samego Jarosława). Przekaż mu, może nagrodzi? „My jesteśmy tu gdzie mój brat, a oni - tam gdzie oprawcy z Katynia”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.vectranet.pl 16.04.10, 20:53 Mediom Prawdę mając na ustach, a kłamstwo w kieszeni, będąc zgodni ze stadem, z rozumem w konflikcie, dzisiaj lekko pobledli i trochę stropieni, jeśli chcecie coś zrobić, to przynajmniej milczcie! Nie potrzeba łez waszych , komplementów spóźnionych Waszej czerni, powagi, szkoda słów, nie ma co, dzisiaj chcemy zapomnieć wszystkie wasze androny wasze żarty i kpiny, wylewane przez szkło. Bo pamięta poeta, zapamięta też naród wasze jady sączone, bez ustanku dzień w dzień. Bez szacunku dla funkcji, dla symbolu, sztandaru... Karlejecie pętaki, rośnie zaś Jego cień! Od Okęcia przez centrum, tętnicami Warszawy. Alejami, Miodową i Krakowskim Przedmieściem jedzie kondukt żałobny, taki skromny choć krwawy. A kraj czuje - prezydent znowu jest w swoim mieście Jego wielkość doceni lud w mądrości zbiorowej. Nie potrzeba milczenia mącić fałszu mdłą nutą Na kolana łajdaki, sypać popiół na głowę Dziś możecie Go uczcić tylko wstydu minutą. Marcin Wolski Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.doktor Re: wstyd mi za was 16.04.10, 21:22 aniu smutne moje dziecię, ty się zacznij modlić za swój rozumek, jak za znikający punkt, już najwyższy czas, póki jeszcze kojarzysz... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 16.04.10, 23:47 Aniu masz rację. Ja też bym chciała na Wawelu leżeć obok tego krula Moniuszki co to zastał Polske drewnianom a zostawił pomalowanom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abcde Re: wstyd mi za was IP: *.olsztyn.mm.pl 17.04.10, 11:59 Gość portalu: ania napisał(a): > jedzie kondukt żałobny, taki skromny choć krwawy. > A kraj czuje - prezydent znowu jest w swoim mieście No naprawdę ten kondukt jest skromny, i bardzo skromny pochowek w rodzinnym gronie, w rodzinnym grobie w rodzinnym kościele... Aż za skromny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uralt Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 09:43 Nie trzeba zdejmować. Poparcie dla IV Rzeczpospolitej widać po ilości flag wywieszonych w Olsztynie. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: 195.117.187.* 17.04.10, 11:53 To sobie zdejmuj ignorantko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawo i Socjalizm Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 15:51 biedna ta Polska! Odpowiedz Link Zgłoś
ot48 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 17.04.10, 17:12 Gość portalu: Prawo i Socjalizm napisał(a): ???????????????? Raczej "Na lewo i Socjalizm" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moher 111 Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 19:13 Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa ,nie edzie przebaczenia, Odpowiedz Link Zgłoś
privus Moherowy dekalog 17.04.10, 19:21 Gość portalu: moher 111 napisał(a): > Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa > ,nie edzie przebaczenia, I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. Te słowa katolicy wypowiadają każdego dnia. Czy zatem rzeczywiście chcą, by Bóg tak odpuszczał im winy tak jak oni to robią? :) Oh, moherze, moherze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi Re: Moherowy dekalog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 19:55 moherze przestań myć zęby szczotką klozetową bo śmierdzi ci z jamy paszczowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Flagi w żałobie IP: *.olsztyn.vectranet.pl 17.04.10, 20:40 Wywiesiłem flagę z kirem jakieś 30 minut po katastrofie, kiedy dotarło do mnie co się stało. Nie było jeszcze żadnego zgiełku i ujadania. To mój hołd dla ofiar tej tragedii. Moja flaga będzie wisiała do końca żałoby. A, może powinna już pozostać na swoim miejscu na zawsze, jako wyraz pogardy dla tak żałosnych wpisów na tym forum. Tam zginęli ludzie. A podobno Olsztyn to miasto?? Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu 17.04.10, 20:48 Gość portalu: moher 111 napisał(a): > Marcin Wolski- dziękujemy ci za te słowa, to są też moje słowa ,nie edzie przeb > aczenia, moherze j..any pojedź gdzieś na odwyk chociaż na czas żałoby, są takie sytuacje gdy zawsze widać będzie jaki jesteś zakłamany luju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.10, 23:49 Próbka klasycznej kultury yadola i jemu podobnych. Kiedy brakuje argumentów, zaczynają się inwektywy. Albo inaczej, zawsze brakuje argumentów, więc zawsze są inwektywy. Rynsztok. Czyli prawdziwe oblicze G(ówno)W(artej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krecik_pamflecik Re: zdejmijmy flagi - nie dla pochówku na Wawelu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.10, 09:07 Już kolejny wpis ładujesz pełen inwektyw w stosunku do innych bez żadnej argumentacji dla swojego stanowiska. Tak się jakoś dziwnie składa, że nikt ze zwolenników pochówku na Wawelu nie pokusił się ani o jeden argument, natomiast karczemno-rynsztokowych insynuacji sypie się tu jak na zapyziałym targowisku. Żenująca jest ta piso-moherowa jazda tak -bo tak. Argumentów przeciw jest wcale nie mało. Zważyć należy, że od wtorku Wawel stał się już prywatnym folwark Pana Dziwisza. Przy poprzednich pochówkach były sprzeciwy jednostek a teraz sprzeciwia się ponad 80% społeczeństwa i to wielu nawet zwolenników Kaczyńskich. Jeżeli zauważyć, że ten folwark Dziwisza utrzymywany jest z moich pieniędzy, przeciwnikom takiego hard coru wcale się nie dziwię. Często stosowane przez zwolenników porównywanie Kościuszki i Marszałka Piłsudskiego z L. Kaczyńskim jest obrazą dla tych dwóch wybitnych synów Polski !!!!! Gdyby tego obłędu było jeszcze mało, to honorowy obywatel Warszawy chowany jest Krakowie (bo przecież honorowego obywatelstwa Krakowa nie przyjął za życia, chyba że po śmierci. Ale o czymś takim jeszcze nie słyszałem). Ponadto sposób wykonywania prezydentury - porównywalny do prezydentury Walesy tyle, że o ile Wałęsa rzeczywiście był człowiekiem-mitem, który stal się nie kwestionowanym przywódcą ruchu solidarnościowego, a w tym wypadku był to jeden z wielu działaczy ruchu solidarnościowego. Konfliktowa forma wykonywania tej prezydentury przez całą kadencję na każdym kroku ocierając się o śmieszność przy kolejnych starciach i wywoływanych awanturach z rządem dopełnia tego, o czym chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Dla tego też podpisuję się pod głosami przeciwników, którzy mieli dość robienia przez rzeczonego kabaretu z tego kraju. Rynsztokową formę dyskusji zaprezentowaną tutaj przez lolka i jemu podobnych olewam ciepłym moczem tak, jak zresztą zasługuje szczekanie kundli goniących za karawaną. --- Spieprzaj, dziadu! – słowa wypowiedziane przez Lecha Kaczyńskiego tuż po spotkaniu wyborczym na warszawskiej Pradze Północ w 2002 (przed 2. turą wyborów prezydenta miasta stołecznego Warszawy). Odpowiedz Link Zgłoś