Gość: olsztyniak
IP: *.olsztyn.vectranet.pl
12.06.10, 07:59
Łoł, nie wiedziałem, że państwo Zakonu Krzyzackiego było krajem Unii
Europejskiej!
Ten pomnik jest brzydki, dyskusja już się rozpoczęła:
forum.gazeta.pl/forum/w,64,112762210,,Pomnik_kleski.html?v=2