Gość: zainteresowana
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.07.10, 11:15
Słyszałam, ze Inter Parts bedzie poszukiwał w związku z rozbudową
pracowników do firmy, także pracowników administracyjnych (biuro,
księgowość) Chciałabym sie dowiedzieć, jak tam się pracuję,
atmosfera, pensje itd pozdrawiam