Dodaj do ulubionych

inter parst stawiguda praca

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.10, 11:15
Słyszałam, ze Inter Parts bedzie poszukiwał w związku z rozbudową
pracowników do firmy, także pracowników administracyjnych (biuro,
księgowość) Chciałabym sie dowiedzieć, jak tam się pracuję,
atmosfera, pensje itd pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lidka1857 Re: inter parst stawiguda praca 01.10.15, 07:09
      W IP generalnie jest ok. Zarobki przyzwoite szefostwo sympatyczne. Atmosfera i zarobki w dużym stopniu zależy od bezpośredniego przełożonego. Pracy w księgowości nie polecam przy aktualnej głównej księgowej wprowadza bardzo nerwową atmosferę i jest bardzo duże prawdopodobieństwo że po okresie próbnym nie przedłuży ci umowy. Jak dla osób które muszą utrzymać rodzinę za duże. No i te dojazdy masakra.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka