Dodaj do ulubionych

Hymn dziadów

IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 21:22
www.youtube.com/watch?v=pVZ9G7fWm7g
Obserwuj wątek
    • Gość: SD Re: Hymn dziadów IP: *.play-internet.pl 09.07.11, 22:36
      Żałość.
      Przypomnijcie sobie hymn PiS-u, albo nasz hymn narodowy w wykonaniu Jarosława K.
      • kecawa Re: Hymn dziadów 10.07.11, 21:55
        Nie dziadów lecz lemingów z PO. Polszewickie bowiem nastawienie przypomina nam leminga idzie i idzie człapie i człapie trzymając w rękach GW zwaną przez niektórych G...M

        www.youtube.com/watch?v=pVZ9G7fWm7g
        hymn ten jednak pasuje jak ulał do przeciętnego polszewika

        pozdrawiam polszewickie lemingi
        • Gość: mk Re: Hymn dziadów ? IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 22:49
          Raczej głuchych, jak pień:
          www.youtube.com/watch?v=EipqGBh3WBs
          Dziady potrafią nieraz dać niezły koncert. Do czego to można przyrównać, na prawdę nie wiem, chociaż nie jedne skojarzenia mogą wyciskać kwaśny uśmiech na ustach.
    • Gość: miki Re: Hymn dziadów IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 19:31
      prawica.net/blog/25803
      • Gość: SD Re: Hymn dziadów IP: *.play-internet.pl 10.07.11, 21:06
        Tusk uprawia realną politykę. Michalkiewicz pisze.
        • Gość: dziel. Re: Hymn dziadów PO IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.11, 08:05
          prawica.net/blog/25803
          • Gość: ew Re: Hymn dziadów PO IP: *.ip.netia.com.pl 18.08.11, 21:25
            z Polski dziadow zrobili
            • Gość: rew Polska dziady IP: *.ip.netia.com.pl 18.08.11, 21:55
              www.naszswiat.net/wiadomoci/polska/2794-polacy-biedacy-.html
              • Gość: GiM Re: Polska dziady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.11, 23:14
                Dziady ?? - przeczytaj dokładnie..."wydajnośc pracy jest znacznie niższa niż.....". Jesteś tzw działaczem związkowym ?? który tylko zadymy robi - popraw wydajnośc pracy - a dopiero potem domagaj się wzrostu wynagrodzenia !!.
                • Gość: aw Re: Polska dziady PO IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.11, 10:00
                  4 lata fałszu, obłudy, wodolejstwa i nieudolności.

                  A wszystko to przy aprobacie "wolnych mediów". Platforma to kwintesencja polskiego dziadostwa.
                  • Gość: 3w Re: Polska dziady PO IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.11, 10:02
                    wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bieda-w-Polsce-jest-katastrofalna---chcemy-to-zmienic,wid,13699359,wiadomosc_video.html
    • Gość: rach ciach w piach Re: Hymn dziadów IP: *.centertel.pl 15.09.11, 20:40
      fajne i po byku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka