Gość: bo IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 21:22 www.youtube.com/watch?v=pVZ9G7fWm7g Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SD Re: Hymn dziadów IP: *.play-internet.pl 09.07.11, 22:36 Żałość. Przypomnijcie sobie hymn PiS-u, albo nasz hymn narodowy w wykonaniu Jarosława K. Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Re: Hymn dziadów 10.07.11, 21:55 Nie dziadów lecz lemingów z PO. Polszewickie bowiem nastawienie przypomina nam leminga idzie i idzie człapie i człapie trzymając w rękach GW zwaną przez niektórych G...M www.youtube.com/watch?v=pVZ9G7fWm7g hymn ten jednak pasuje jak ulał do przeciętnego polszewika pozdrawiam polszewickie lemingi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Hymn dziadów ? IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 22:49 Raczej głuchych, jak pień: www.youtube.com/watch?v=EipqGBh3WBs Dziady potrafią nieraz dać niezły koncert. Do czego to można przyrównać, na prawdę nie wiem, chociaż nie jedne skojarzenia mogą wyciskać kwaśny uśmiech na ustach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Hymn dziadów IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 19:31 prawica.net/blog/25803 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SD Re: Hymn dziadów IP: *.play-internet.pl 10.07.11, 21:06 Tusk uprawia realną politykę. Michalkiewicz pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziel. Re: Hymn dziadów PO IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.11, 08:05 prawica.net/blog/25803 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ew Re: Hymn dziadów PO IP: *.ip.netia.com.pl 18.08.11, 21:25 z Polski dziadow zrobili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rew Polska dziady IP: *.ip.netia.com.pl 18.08.11, 21:55 www.naszswiat.net/wiadomoci/polska/2794-polacy-biedacy-.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GiM Re: Polska dziady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.11, 23:14 Dziady ?? - przeczytaj dokładnie..."wydajnośc pracy jest znacznie niższa niż.....". Jesteś tzw działaczem związkowym ?? który tylko zadymy robi - popraw wydajnośc pracy - a dopiero potem domagaj się wzrostu wynagrodzenia !!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aw Re: Polska dziady PO IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.11, 10:00 4 lata fałszu, obłudy, wodolejstwa i nieudolności. A wszystko to przy aprobacie "wolnych mediów". Platforma to kwintesencja polskiego dziadostwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3w Re: Polska dziady PO IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.11, 10:02 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bieda-w-Polsce-jest-katastrofalna---chcemy-to-zmienic,wid,13699359,wiadomosc_video.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rach ciach w piach Re: Hymn dziadów IP: *.centertel.pl 15.09.11, 20:40 fajne i po byku Odpowiedz Link Zgłoś