Gość: kt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 13:43 a w tym czasie na Krzywym jazgot silników nie do zniesienia :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mieszkaniec Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były zach... IP: *.centertel.pl 26.08.12, 14:20 PIOTR BETON po raz kolejny zabłysnął i znowu zabetonował. To KOLEJNA kompletna porażka: - tego miasta, - tego jeziora, - tego prezydenta, - tych mieszkańców. Jak można tak urocze jezioro wyłożyć taką ilością: - kostki brukowej ?? - taką ilością betonu ?? - taką ilością brudnych kamyków ?? Niech nam żyje PIOTR BETON !! !! !! Niech nam żyje PIOTR BETON !! !! !! Niech nam żyje PIOTR BETON !! !! !! co następne do betonowania???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 18:10 Nie ma jak ponarzekać,co? A mnie się baaardzo podoba. Kostka jest estetyczna, fajnie się po niej biega, widzę, że pojawili się pierwsi amatorzy jazdy na rolkach, którzy przedtem nie mieli szans po tych korzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomek Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za IP: *.bb.sky.com 26.08.12, 21:05 oj koles , ale bedziesz płakał za parę lat , skacz dalej po kostkach, betonach i asfaltach. Gratuluje ci głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zatorzak Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.08.12, 20:26 swietny trakt spacerowo rowerowy, pomysł z imprezą wyśmienity, oby częściej nie koniecznie przy okazji nowej inwestycji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za IP: *.ip.netia.com.pl 26.08.12, 20:32 do "Mieszkaniec" idź lepiej moherku do kościółka i nie marudź :) Odpowiedz Link Zgłoś
prymasek11 Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za 26.08.12, 22:58 bardzo fajna promenada, ale łyżka dziegciu - dzień wcześnej biegałem tam z dzieciakami i obok nas przejeżdżało dwóch strażników miejskich... na skuterach spalinowych - po prostu genialne rozwiązanie... Odpowiedz Link Zgłoś
miasto-problem Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za 27.08.12, 06:17 prymasek11 napisał: > bardzo fajna promenada, ale łyżka dziegciu - dzień wcześnej biegałem tam z dzie > ciakami i obok nas przejeżdżało dwóch strażników miejskich... na skuterach spal > inowych - po prostu genialne rozwiązanie... Ciesz się, że nie traktorem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 08:21 Jesteś z Jarot i spaliny dwóch motorków ci przeszkadzają? ;) A jak bezspalinowo (zapachowo) dojechałeś z tych Jarot? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr ale nie G Najdłuższa robota jaką widział Olsztyn IP: *.centertel.pl 26.08.12, 14:40 Fuszerka i tyle. 3 lata chłopaki bawiły się w piaskownicy. 3 lata nie można było przejść nad jeziorem. 3 lata, 3 lata, 3 lata, 3 lata, 3 lata, 3 lata, 3 lata, A efekt? "Prawie" efektowny. Kładka przez jezioro to betonowa pochwała PIOTRA BETONA. Chodniki nad jeziorem to betonowa pieśń dla PIOTRA BETONA. Krawężniki przy jeziorze to betonowa cześć dla PIOTRA BETONA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Z dedykacją dla fetujących IP: *.dynamic.mm.pl 26.08.12, 15:17 Polecam spacer po mławskim parku miejskim z alejkami o nawierzchniach naturalnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: Z dedykacją dla fetujących IP: *.nordiskpolska.pl 26.08.12, 18:15 Rzeczywiście 7,6 mln PLN za parę ławek, trasę rowerową i chodniki i jeszcze ten nieestetyczny mostek TO DZIWNIE DUŻO? Natomiast Parku w Mławie możemy pozazdrościć. ... o zapomniałbym, my będziemy mieli tramwaje i bus pasy za 105.280.000,00 euro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomek Re: Z dedykacją dla fetujących IP: *.bb.sky.com 26.08.12, 21:10 no ale ta pani od estetyzacji nie wpadła na pomysł , aby wzorem zachodnim(no przecież polska to druga Irlandia), pobudowac ścieżkę zdrowia dla dla młodych i starych . Za to nikomu niepotrzbne leżaki , spoczniki i inne duperele za bagatela suma sumarum 7.5 milona było. Ktos powienie tą bande ratuszowa wreszcie rozpedzic na siedem wiatrów. Za niegospodarnosc .I nie chodzi o marudzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki Re: Najdłuższa robota jaką widział Olsztyn IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.08.12, 15:18 Nie narzekaj , zle nie jest, wyglada to calkiem fajnie. Ocenic to bedzie mozna za jakies 3 lata czy to fuszerka czy nie, czy po ścieżkach można nadal jeździć rowerem. Jednyna to przeginka to ten most, tzn sposób jego budowy za pomocą przegrodzenia jeziora i masa piachu co zostala po tym. A tk ma racje czemu ci radni nie chcą zając się tymi śmierdzącymi i niedjącymi innym wypocząć motorówkami i skuterami na Uklu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zachwyty...? Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były zach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 17:45 Prawda jest brutalna - inwestycja dziadowska z wyjątkowo sp...m mostem, bardzo droga, wyjątkowo nieestetyczna, nieekologiczna a jej realizacja trwała koszmarnie długo. Dopiero co oddana a już z usterkami. Ale jak na tę naszą "wioskę" na Ścianie Wschodniej z jej podobnymi władzami to SUUUPER SUKCES!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guru Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były zach... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.08.12, 18:01 Za 7,6 mln 5,5 km ścieżek to daje 1,38 mln za km. SKANDAL!!!!! Tam przecież byly scieżki, tylko trzeba je było co jakiś czas wyrównać. A uroczy drewniany mostek wymagał tylko regularnej konserwacji. BETON!!!! Zejdźcie z tej bieda-scieżki i wejdźcie do lasu. Tam dopiero idzie rozpierducha mostu. "SZANOWNA" GAZETA DONIOSŁA, ŻE MIAŁA TRWAĆ TYDZIEŃ I TO W CZERWCU A JUŻ PONAD MIESIĄC LAS PRZECIĘTY NA PÓŁ. SKANDAL Odpowiedz Link Zgłoś
miasto-problem Re: Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były za 26.08.12, 19:55 Fajnie, że są ładne ścieżki nad jez. Długim, ale skoro wydano na nie grube miliony, to czemu nie pomyślano także o parkingu, a zamiast niego stworzono kolejne Klepisko Typu Olsztyńskiego ? . I od razu widać, że Zbigniew Gustek także musiał wtrącić w tą inwestycję swoje trzy grosze i pokazać wszem i wobec, że w dziedzinie estetyki to on rządzi! Odpowiedz Link Zgłoś
danabr Promenada nad Jeziorem Długim gotowa. Były zach... 26.08.12, 20:59 Nie jest źle :), pozostaje mieć nadzieję, ze teren ten będzie naprawdę regularnie porządnie monitorowany i nikt go nie zniszczy. (Zdarzyło mi się już widzieć: rozpalone ogniska,towarzyskiego grilla i wjazd samochodem nad samo jezioro). No i wypada pamiętać, że to iż Długie wygląda jak wygląda jest przede wszystkim zasługą zainteresowanych olsztyniaków, władze chciały nam zafundować wycinkę drzew i polbrukową promenadę. ........ Taka przyszłość czeka chyba Krzywe..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maria Grzym Partacz IP: *.centertel.pl 26.08.12, 21:18 Beton, kostka, krawężniki, mnóstwo piachu i to całe inwestycje Grzyma. Jak zwykle beznadziejnie zaprojektowane i oczywiście zapomniany parking samochodowy. Bo i po co? Przecież można sobie dojść nad jezioro i pospacerować. Dojść z Dajtek czy też Jarot, toż to wszystko jedno. Jakoś tak mam wrażenie że dla Grzyma to priorytetem jest robić drogo i duże inwestycje. Nic więcej się nie liczy. Dużo, drogo i głośno aby było. To Grzyma motto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Grzym Partacz IP: *.play-internet.pl 26.08.12, 21:51 Nie kompromituj się. A Dajtek chodzą na piechotę, a z Jarot powinni chodzić nad Skandę lub Bartążek. Po co wy tu nam? ;) Zaraz zaśmiecicie brzegi jeziora... Odpowiedz Link Zgłoś
prymasek11 Re: Grzym Partacz 26.08.12, 23:03 to oddaj nam ze 3,5 miliona z waszych 7 to sobie zrobimy promenadę nad skandą lub bartążkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Grzym Partacz IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 08:19 Z jakich waszych? Jaroty to prawie sami przyjezdni, a nie Olsztyniacy. Wy tu żadnych podatków nie zostawiliście jeszcze ;) Połowa pewnie w ogóle nic nie płaci... Poza tym nad Długim jest trakt rowerowo pieszy, a nie promenada. Wasze trakty rowerowo piesze leżą przy ulicach. Na Zatorzu tego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś