Gość: monikaost78 IP: *.ostroda.sdi.tpnet.pl 22.02.05, 13:17 szukam iformacji o dr.tomaszu hoppe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: miba -----P O L E C A M----- IP: *.olsztyn.mm.pl 26.02.05, 23:08 Jest świetny. Chodzę do niego od kilku lat i właśnie teraz prowadzi moją ciążę (tylko dzięki niemu ;) no i oczywiście mężowi zaszłam). Jest drogi i nie rozczula się nad pacjentkami. Jeśli któraś nie przestrzega jego zasad, nie przejmuje się. polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: była pacjentka N I E P O L E C A M----- IP: *.olsztyn.mm.pl 27.02.05, 14:30 Nie polecam. Ma skoki nastrojów, potrafi być nieprzyjemny (No sorry, ale za te same pieniądze możesz mieć profesjonalizm plus kulture i wsparcie) czasem zachowuje sie tak, jakby go to straaaaasznie nudziło. Koleżankę wystraszył śmiertelnie na usg, że dziecko nie ma nerek- miało nerki, ale co przezyła, to jej. Potrafi się umówić i zapomnieć. Nie polecam- ja go zmieniłam. I całe szczęście. Odpowiedz Link Zgłoś