IP: *.ostroda.sdi.tpnet.pl 22.02.05, 13:17
szukam iformacji o dr.tomaszu hoppe
Obserwuj wątek
    • Gość: miba -----P O L E C A M----- IP: *.olsztyn.mm.pl 26.02.05, 23:08
      Jest świetny. Chodzę do niego od kilku lat i właśnie teraz prowadzi moją ciążę
      (tylko dzięki niemu ;) no i oczywiście mężowi zaszłam). Jest drogi i nie
      rozczula się nad pacjentkami. Jeśli któraś nie przestrzega jego zasad, nie
      przejmuje się.
      polecam
      • Gość: była pacjentka N I E P O L E C A M----- IP: *.olsztyn.mm.pl 27.02.05, 14:30
        Nie polecam. Ma skoki nastrojów, potrafi być nieprzyjemny (No sorry, ale za te
        same pieniądze możesz mieć profesjonalizm plus kulture i wsparcie) czasem
        zachowuje sie tak, jakby go to straaaaasznie nudziło.
        Koleżankę wystraszył śmiertelnie na usg, że dziecko nie ma nerek- miało nerki,
        ale co przezyła, to jej. Potrafi się umówić i zapomnieć. Nie polecam- ja go
        zmieniłam. I całe szczęście.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka