Dodaj do ulubionych

Ekologiczne nagrody

IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 24.04.05, 21:31
Hmm, chyba juz mamy 2006 rok "...od 2002 do końca 2005 spółdzielnia
ociepliła..." Dziekuje Gazeto!
Obserwuj wątek
    • Gość: Członek Re: Ekologiczne nagrody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 08:55
      A może któryś z dziennikarzy zainteresowałby się jacy pracownicy z BOŚ zasiadają
      we władzach JAROT. Mieszkańcy spółdzielni dobrze wiedzą, że w Jarotach rządzi
      bardziej skuteczna mafia od Procykowej. Dziennikarze do pracy, nie bujcie się
      jest okazja na zdobycie popularności, bierzcie się za Jaroty !!!!
    • Gość: Andrzej Re: Ekologiczne nagrody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:15
      Fajnie jest otrzymać nagrodę od kredytodawcy. Czy BOŚ wręczając nagrody
      poinformował ile zarobił na tych dociepleniach z tytułu odsetek i prowizji
      bankowych? Nasza wspólnota mieszkaniowa w zeszłym roku także ociepliła swój
      budynek wykorzystując środki własne i kredyt bankowy ( nie z BOŚ ). Nie wiem
      ile dzięki temu MPEC spalił mniej węgla, ale jakoś nikt nas nie nagradza. Mało
      tego, trzeba było nieźle się gimnastykować, żeby do idei ocieplenia przekonać
      przedstawicieli naszej szanownej gminy Olsztyn, do której należy część
      mieszkań.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka