Gość: Krzysiek IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 24.04.05, 21:31 Hmm, chyba juz mamy 2006 rok "...od 2002 do końca 2005 spółdzielnia ociepliła..." Dziekuje Gazeto! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Członek Re: Ekologiczne nagrody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 08:55 A może któryś z dziennikarzy zainteresowałby się jacy pracownicy z BOŚ zasiadają we władzach JAROT. Mieszkańcy spółdzielni dobrze wiedzą, że w Jarotach rządzi bardziej skuteczna mafia od Procykowej. Dziennikarze do pracy, nie bujcie się jest okazja na zdobycie popularności, bierzcie się za Jaroty !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Ekologiczne nagrody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:15 Fajnie jest otrzymać nagrodę od kredytodawcy. Czy BOŚ wręczając nagrody poinformował ile zarobił na tych dociepleniach z tytułu odsetek i prowizji bankowych? Nasza wspólnota mieszkaniowa w zeszłym roku także ociepliła swój budynek wykorzystując środki własne i kredyt bankowy ( nie z BOŚ ). Nie wiem ile dzięki temu MPEC spalił mniej węgla, ale jakoś nikt nas nie nagradza. Mało tego, trzeba było nieźle się gimnastykować, żeby do idei ocieplenia przekonać przedstawicieli naszej szanownej gminy Olsztyn, do której należy część mieszkań. Odpowiedz Link Zgłoś