Gość: Maria
IP: *.olsztyn.mm.pl
02.11.06, 16:17
W ciągu dnia na naszej Starówce raczej nie jest trudno zaparkować samochód
osobowy.W godzinach wieczornych jest z tym z reguły problem,na co zwracaja
uwagę mieszkający tam ludzie,ponieważ przyjeżdżający samochodami do pubów
młodzi ludzie muszą gdzieś swoje pojazdy ustawić.Miejsca "postojowe" zostają
zwolnione przez samochody przyjezdne dopiero po zamknięciu pubów.
Uważam,że największym problemem jest nie zajmowanie miejsc postojowych przez
przybyszów spoza Starówki ale to,że w większości odjężdżają oni na "podwójnym
gazie".Postawienie patroli tylko w dwóch miejscach (na moście Jana i na
krzyżówce ul. Staszica z Pieniężnego,które kontrolowały by opuszczających
Starówkę samochodziaży ujawnić może zakres tego problemu.Teraz ,z reguły,
jeżdżący "na podwójnym gazie" czują się bezkarni.