Dodaj do ulubionych

Samochody i alkohol

IP: *.olsztyn.mm.pl 02.11.06, 16:17
W ciągu dnia na naszej Starówce raczej nie jest trudno zaparkować samochód
osobowy.W godzinach wieczornych jest z tym z reguły problem,na co zwracaja
uwagę mieszkający tam ludzie,ponieważ przyjeżdżający samochodami do pubów
młodzi ludzie muszą gdzieś swoje pojazdy ustawić.Miejsca "postojowe" zostają
zwolnione przez samochody przyjezdne dopiero po zamknięciu pubów.
Uważam,że największym problemem jest nie zajmowanie miejsc postojowych przez
przybyszów spoza Starówki ale to,że w większości odjężdżają oni na "podwójnym
gazie".Postawienie patroli tylko w dwóch miejscach (na moście Jana i na
krzyżówce ul. Staszica z Pieniężnego,które kontrolowały by opuszczających
Starówkę samochodziaży ujawnić może zakres tego problemu.Teraz ,z reguły,
jeżdżący "na podwójnym gazie" czują się bezkarni.
Obserwuj wątek
    • Gość: tt Re: Samochody i alkohol IP: *.olsztyn.mm.pl 02.11.06, 16:48
      Apel do policji-masz racje Maria napewno wyjezdzaja na gazie.Puby zamykaja po
      godz.3.00 wiec mozna na gazie odjechac spokojnie.
      • Gość: pik Re: Samochody i alkohol IP: *.olsztyn.mm.pl 02.11.06, 17:42
        Dajcie pospac policjantom teraz maja akcję "Znicz".Jak odpoczną zrobia akcję
        "Pab-Starówka"-"Póżny powrót".
    • Gość: Policja Re: Samochody i alkohol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 19:22
      Po co ta złośliwość. Dziękujemy za wskazówki. Wykorzystamy te podpowiedzi.
      Pozdrawiamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka