Dodaj do ulubionych

Do siego roku

IP: *.ols.vectranet.pl 31.12.06, 19:31
Z całego serca Wam życzę:
spokoju, co daje radość,
miłości, co niesie pokój,
zdrowia, co rodzi wytrwałość,
wiary, co prowadzi nadzieję,
dni wypełnionych uśmiechem,
radosnych wschodów słońca
i nocy pełnych marzeń.
Uśmiechów losu od ucha do ucha,
Jak najwięcej optymizmu
i wiary w lepsze jutro.

***
Niechaj nadchodzący Nowy Rok 2007
stopi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszelkie troski,
a otworzy szczęścia grody:
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia
- oto szczere są życzenia.

źródło: "Życzenia okolicznościowe" - redakcja Maria Wirchanowska
Obserwuj wątek
    • Gość: Sylwester Re: Do siego roku IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.12.06, 21:04
      Świat wesolutkich
      zmartwień malutkich
      prezentów masę za wielką kasę
      SYLWESTRA bąbowego
      a roku nowego
      jeszcze lepszego

      www.rajza.home.pl
    • broneknotgeld Re: Do siego roku 01.01.07, 01:15
      Tysionclecio siodmy roczek
      Niychej szczyńście wszystkim niesie
      W zocno strona ze niym kroczek
      Człowiek tako w gora pnie sie

      Familije niych podźwigo
      Pszoniym bliźnich fest buduje
      We tym zowdy tyż niy migo
      Co nom dusze durś raduje!

      -
    • pasikoonik13 Do Siego Roku 01.01.07, 22:57
      Nowy Rocek rooncka podo,
      Tym co c'ynżko tero majoom.
      Zabranymu za to godo:
      Wysprzi tych, co n'y szkamrajoom!

      Kożdy bezma mo brac' wyndka,
      Glizda nadz'ioc' eli klooska.
      Cy zgaszoony noon'dz'e hyntka,
      Dobrych mys'li naczoon'c' zwoozka?

      Uod Nadz'eje trza zaczynac',
      Coby w zuy n'y toonoon'c mys'li.
      Z Bogym wszysko napoczynac',
      Bo je tak jak Uoon nakrys'li!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka