Gość: To Ja
IP: *.ols.vectranet.pl
31.12.06, 19:31
Z całego serca Wam życzę:
spokoju, co daje radość,
miłości, co niesie pokój,
zdrowia, co rodzi wytrwałość,
wiary, co prowadzi nadzieję,
dni wypełnionych uśmiechem,
radosnych wschodów słońca
i nocy pełnych marzeń.
Uśmiechów losu od ucha do ucha,
Jak najwięcej optymizmu
i wiary w lepsze jutro.
***
Niechaj nadchodzący Nowy Rok 2007
stopi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszelkie troski,
a otworzy szczęścia grody:
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia
- oto szczere są życzenia.
źródło: "Życzenia okolicznościowe" - redakcja Maria Wirchanowska