Gość: domel230 IP: *.olsztyn.mm.pl 03.07.07, 19:00 13 w piatek z samego rana wyjezdzam do inowrocławia do sanatorium i jad samochodem moze ktos by sie chciał zabrac zawsze to by było taniej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj