Dodaj do ulubionych

Prezes Forum?

09.07.03, 20:46
Skoro skladamy ofiary cegle, spotykamy sie w zamknietym gronie itp to moze
pojdziemy o krok dalej i np. ustawimy warty, wybierzemy prezesa, bedziemy
placic skladki. To moga byc narodziny nowej swieckiej tradycji. Uzbiera sie
grupka fanatykow, potem bojowki, szwadrony smierci i mozna walczyc o wladze.
Czesc prasy juz nas popiera...
Obserwuj wątek
    • Gość: hehehe Re: Prezes Forum? IP: *.mt.sfl.net 09.07.03, 20:51
      ja chce byc skarbnikiem
    • inka28 Re: Prezes Forum? 09.07.03, 20:52
      being28 napisał:

      > Skoro skladamy ofiary cegle, spotykamy sie w zamknietym gronie

      zamkniete grono? chyba wlasnie odwrotnie!

      itp to moze
      > pojdziemy o krok dalej i np. ustawimy warty, wybierzemy prezesa, bedziemy
      > placic skladki.

      Jako studentka domagam sie znizki!

      To moga byc narodziny nowej swieckiej tradycji. Uzbiera sie
      > grupka fanatykow, potem bojowki, szwadrony smierci i mozna walczyc o wladze.

      Taaaak, partia eNka w Sejmie. Bardzo ciekawe:)

      Czesc prasy juz nas popiera...

      hahahahhahahahahaha:) Ale to moze sie skonczyc gdy bedziemy bardziej popularni
      niz sama gazeta:)
      • being28 Potrzeba na afery!!! 09.07.03, 20:59
        Trzeba cos wykryc, albo nawet lepiej!!! Mozemy zrobic mega strajk. Wazne zeby
        byla TV. Cos podpalimy, rozpier..., zablokujemy, zlac sie miedzy soba po
        mordach i do TV,ze nas ZOMO/UB pobilo. I jeszcze
        krzyczec: "Gestapo", "Zlodzieje" itp. Mozna jeszcze matki z dziecmi na czele
        tlumu poprowadzic, to podobno dobrze wplywa na widzow...
        • inka28 Re: Potrzeba na afery!!! 09.07.03, 21:02
          being28 napisał:

          > Trzeba cos wykryc, albo nawet lepiej!!! Mozemy zrobic mega strajk. Wazne zeby
          > byla TV. Cos podpalimy, rozpier..., zablokujemy, zlac sie miedzy soba po
          > mordach i do TV,ze nas ZOMO/UB pobilo. I jeszcze
          > krzyczec: "Gestapo", "Zlodzieje" itp. Mozna jeszcze matki z dziecmi na czele
          > tlumu poprowadzic, to podobno dobrze wplywa na widzow...

          Ja w tym wiekszego sensu nie widze, ale jako matke z dzieckiem mozna postawic
          rite z Paulina:) Nie zapominajmy o okrzykach - Balcerowicz musi odejsc! Mam tez
          emeryta - bpkw:))) hihi, ma warunki, moze sie zgodzi:)))
          • andulka7 Re: Potrzeba na afery!!! 09.07.03, 21:05
            I koniecznie okrzyk "zło-dzie-je" bo to standard bez względu na ekipę właśnie
            rzadzącą ;)
            • lecart Re: Potrzeba na afery!!! 10.07.03, 19:47
              Ja proponuje przyjac AGORE siłą oczywiscie! :)
              Wtedy to my bedziemy decydowac co sie znajdzie na pierwszej stronie :)
              Siakies afery jeszcze np. Lecart gate - łapowka za pivo hyhy
    • Gość: pioter Re: Prezes Forum? IP: *.osd.vectranet.pl / 10.8.1.* 09.07.03, 21:04
      A dla mnie forum to musi być anarchia - żadnych struktur, składek, obowiązków.
      Jestem i piszę bo chcę, a nie muszę.
      • inka28 Re: Prezes Forum? 09.07.03, 21:07
        A kto bedzie kronikarzem??? :)
        • mika_1 Re: Prezes Forum? 10.07.03, 00:20
          Inka będzie kronikarzem - niech się wprawia!!!
          Możemy coś przemycić przez granicę i zrobimy rozróbę transatlantycką.
          Zastanówmy sie dobrze....
          Może wtedy zdjęcie forumowiczów trafi na pierwszą stronę - nie tylko dodatku GW, ale gazety ogólnopolskiej!!!!!!!!!!!!
          ;))))))))))
          • inka28 Re: Prezes Forum? 10.07.03, 00:28
            mika_1 napisała:

            > Inka będzie kronikarzem - niech się wprawia!!!

            Kochana ja jetem wprawiona, pisze pamietniczki;)))
            > Możemy coś przemycić przez granicę i zrobimy rozróbę transatlantycką.
            > Zastanówmy sie dobrze....

            Ok, ja moge oczarowac celnikow i ludzi na litnisku. Mam wprawe:))))))))))

            > Może wtedy zdjęcie forumowiczów trafi na pierwszą stronę - nie tylko dodatku
            GW
            > , ale gazety ogólnopolskiej!!!!!!!!!!!!

            Jak ja bede naczelna to na pewno:)
            > ;))))))))))
            • mika_1 Re: Prezes Forum? 10.07.03, 00:33
              To może lepiej napiszmy powieść forumową....
              Może jakiś Nobel nam wpadnie....
              Wtedy to już pierwsza strona gazety murowana!!!!!!!!;)
              • inka28 Re: Prezes Forum? 10.07.03, 00:49
                Ja bym chcial wiedziec kto pisze te powiesc sensacyjna, te w odcinkach. Za nia
                to Nobla ta osoba raczej nie dostanie:P
                mika, a Ty kim bedziesz? Moze zarzadzaj finansami forum?
                • angela-rt Re: Prezes Forum? 10.07.03, 02:08
                  Ja sie pisze na kaowca,bede organizowała balangi upsss -bankiety i imprezki
                  kuuuuuulturalne;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka