being28
09.07.03, 20:46
Skoro skladamy ofiary cegle, spotykamy sie w zamknietym gronie itp to moze
pojdziemy o krok dalej i np. ustawimy warty, wybierzemy prezesa, bedziemy
placic skladki. To moga byc narodziny nowej swieckiej tradycji. Uzbiera sie
grupka fanatykow, potem bojowki, szwadrony smierci i mozna walczyc o wladze.
Czesc prasy juz nas popiera...