IP: *.ols.vectranet.pl 26.01.08, 15:10
Płace w wodociągach są za wysokie bez podwyżek. To niesprawiedliwe trzeba coś
z tym zrobić ?. Naszym kosztem zbyt szybko bogacą się i ciągle im
mało.Emerytury zmniejszają się a potrzeby rosną z powodu chorób, trzeba z tym
zrobić porządek ?.Proponuję wiec i strajk przeciwko podwyżkom przed siedzibą
Zakładu i zastąpić mało zarabiających tam pracowników?. Co Wy na to ?
Obserwuj wątek
    • Gość: stara baba Re: Podwyżki IP: *.ols.vectranet.pl 26.01.08, 18:17
      Och,Wojtuś,w taki deszcz i wiatr strajkować ? Chyba nie? Ponadto, nie wiem, ile
      oni tam zarabiają . A może ja mam więcej świadczenia przedemerytalnego ? I jak
      wtedy będę wyglądać ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka