Gość: wojtek
IP: *.ols.vectranet.pl
26.01.08, 15:10
Płace w wodociągach są za wysokie bez podwyżek. To niesprawiedliwe trzeba coś
z tym zrobić ?. Naszym kosztem zbyt szybko bogacą się i ciągle im
mało.Emerytury zmniejszają się a potrzeby rosną z powodu chorób, trzeba z tym
zrobić porządek ?.Proponuję wiec i strajk przeciwko podwyżkom przed siedzibą
Zakładu i zastąpić mało zarabiających tam pracowników?. Co Wy na to ?