Gość: gosc
IP: *.olsztyn.mm.pl
03.08.08, 18:04
tak piszecie ze straz miejska jest coraz mniej poblazliwa dla
pijacych pod chmurka.dam przyklad ze swojego osiedla(os.Mleczna- ul
Galczynskiego 1 za vis/vis parking samochodowy).dzien w dzien o
kazdej porze dnia i niekiedy noca jest grupa pijaczkow ktorzy sobie
urzadzili meline w krzakach(za parkingiem).straz miejska
przejezdzajac nie zwraca uwagi na tych osobnikow(a widac i slychac
ich z ulicy).widok jest zlosny.polecam szczegolnie to miejsce na
kontrole.