Gość: Wajduś
IP: *.ols.vectranet.pl
02.01.09, 11:20
Za kogo się uważa niech da szanse innym młodym reżyserom, koniec
upychania kasy i bycia mentorem. Czas na emeryturę. I jeszcze do
wiadomości Panie Wajda, walczyłeś z komuną a na twój film trzeba
było iść prawie przymusowo jak za komuny i jeszcze śmiesz wyskakiwać
z tekstem, że twoje dzieło nie jest rozpowszechniane, śmiech na sali
mam tylko cichą nadzieję, że wreście skończy się dawanie ci
pierwszeństwa. Pompuj uszy dla emigrantów w stanach.