Dodaj do ulubionych

Wajda i jego TVP Katyń

IP: *.ols.vectranet.pl 02.01.09, 11:20
Za kogo się uważa niech da szanse innym młodym reżyserom, koniec
upychania kasy i bycia mentorem. Czas na emeryturę. I jeszcze do
wiadomości Panie Wajda, walczyłeś z komuną a na twój film trzeba
było iść prawie przymusowo jak za komuny i jeszcze śmiesz wyskakiwać
z tekstem, że twoje dzieło nie jest rozpowszechniane, śmiech na sali
mam tylko cichą nadzieję, że wreście skończy się dawanie ci
pierwszeństwa. Pompuj uszy dla emigrantów w stanach.
Obserwuj wątek
    • Gość: jakub Wajda i jego podszyw IP: *.centertel.pl 02.01.09, 11:58
      forum.wprost.pl/polska/?w=84685&direct=2
    • Gość: b Re: Wajda i jego TVP Katyń IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.09, 13:35
      dobry film
    • Gość: antymenel Re: Wajda i jego TVP Katyń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 14:05
      Pan Wajda w swoim czasie marzył o posadzie szofera p.Wałęsy.I
      pomysleć,że kiedyś z wielką dumą odbierał Order Budowniczego Polski
      Ludowej.
      • Gość: jewro Wajda i jego TVP Katyń ocenzurowany IP: *.centertel.pl 19.04.09, 18:44
        wiadomosci.onet.pl/1954937,12,item.html
      • Gość: idzi do antymenela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 20:48

        a ty w tym czasie opowiadałeś antysowieckie wice na obiedzie u cioci
        (bo w pracy lizałeś d partyjnemu szefowi)
      • Gość: am Król polskiego kina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 16:04
        forum.sws.org.pl/viewtopic.php?t=2607
    • Gość: <<< Katyń 1/12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.09, 21:29
      www.youtube.com/watch?v=jAFwf4dmc94&feature=channel
      • Gość: ay Re: Katyń 1/12 IP: *.yourwebhoster.eu 16.09.09, 21:49

        dlaczego w filmie nie zagrała janda?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka