ol4
22.12.03, 14:27
Wedlug mnie to skandal. Nie dosc ze siedza w godzinach pracy na portalu GW,
to jeszcze sa na tyle malointeligentni ze podszywaja sie pod innych
forumowiczow, a domena um.gov.pl az bije w oczy...
"Re: Jubileusz Olsztyna kosztowniejszy niż planow IP: *.olsztyn.um.gov.pl
Przeczytaj komentowany artykuł »
Gość: spoko 22.12.2003 12:49
Dzięki, cenne uwagi. Ale skoro jesteśtaki dokadny, to czemu zaczynając ten
wątek na forum, podawałeś takie informacje o imprezie na rynku, a w
szczególności dtyczace umów ze sponsorami, to mam pytanie. Skoro jesteś tak
dobrze zorientowany, to pracujesz w ratuszu, czy po prostu zmyślasz??
Pozdrawiam"