Dodaj do ulubionych

Czym sie zajmuja pracownicy UM

22.12.03, 14:27
Wedlug mnie to skandal. Nie dosc ze siedza w godzinach pracy na portalu GW,
to jeszcze sa na tyle malointeligentni ze podszywaja sie pod innych
forumowiczow, a domena um.gov.pl az bije w oczy...

"Re: Jubileusz Olsztyna kosztowniejszy niż planow IP: *.olsztyn.um.gov.pl
Przeczytaj komentowany artykuł »
Gość: spoko 22.12.2003 12:49
Dzięki, cenne uwagi. Ale skoro jesteśtaki dokadny, to czemu zaczynając ten
wątek na forum, podawałeś takie informacje o imprezie na rynku, a w
szczególności dtyczace umów ze sponsorami, to mam pytanie. Skoro jesteś tak
dobrze zorientowany, to pracujesz w ratuszu, czy po prostu zmyślasz??
Pozdrawiam"


Obserwuj wątek
    • ol4 Re: Czym sie zajmuja pracownicy UM 22.12.03, 14:31
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=9699760&a=9805373
    • Gość: Info gov IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.03, 02:27
      Hihihi.. też mnie to zastanawiało. Dlaczego UW, któremu przysługuje gov nie
      wykorzystuje tej domeny. UM nie ma oficjalnie zarejestrowanej domeny gov
      (słownego odpowiednika IP) bo NIE może mieć. Ta klasa przysługuje jednostkom
      rządowym, a nie samorządowym.
      Wesołych Świąt

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka