mirekmm Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:29 Faktycznie rzyciowy. Lepiej by wyszło już tylko z podwoziem Tu-154M do góry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azz nie no, wystrój profesjonalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:29 jeszcze krzory połamane rzucili, brakuje tylko manekinów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawie_katolik Re: nie no, wystrój profesjonalny IP: *.slcj.uw.edu.pl 04.06.10, 15:26 > jeszcze krzory połamane rzucili, brakuje tylko manekinów BEDA, na wielkanoc w przyszlym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zesmaczonyPolak Re: Aj, waj Szechtereku ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:59 coś Bozia nielubi PIS-u i nas Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equ Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:31 "Mieliśmy także inscenizacje nawiązujące do beatyfikacji księdza Jerzego Popiełuszki i rocznicy bitwy pod Grunwaldem" Kościół Katolicki świętował datę zniszczenia katolickiego zakonu ? A była to uroczystość radosna czy smutna ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stwojak Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:31 Czy tak ma wyglądać nowe oblicze kościoła w Polsce. Boże Ciało - kojarzyło mi się zawsze z Najświętszym Ciałem Pana Jezusa a nie z relikwiami nawet najważniejszych świętych.Od jakiegoś czasu jedno z najważniejszych świąt katolickich w Polsce zaczyna się kojarzyć z kiermaszami, folklorem, zawodami.Teraz musimy się oswajać z wykorzystywaniem tego święta na potrzeby polityczne.Zaczyna nam doskwierać brak Jana Pawła II.Nie tylko wierni, ale i kościół, nie potrafi korzystać z wolności. Odpowiedz Link Zgłoś
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt 04.06.10, 14:41 Niestety, takie szopki zaczynają trącić bałwochwalstwem. Źle, że niektórzy duchowni ulegają takiej histerii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baranekbozy Re: Wiara czyni cuda IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 01:05 Wyznawcy trzech religii Buddysta, Islamczyk i Katolik dyskutuja jak silna jest ich wiara. Decyduja sie sprawdzic moc swojego Boga skaczac z helikoptera. Pierwszy wyskakuje islamczyk wolajac na glos Allah Akbar. I bec upada na ziemie lamiac wszystkie kosci. Nastepnie skacze glowa w dol buddysta, wolajac Budda, Budda,Budda leci lotem slizgowym i tuz nad ziemia lewitujac przyjmuje pozycje lotosu. Widzac to odmawiajacy zdrowaski polski katolik, skacze i wola Budda, Budda,Budda:))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aRTURuk Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły... IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 04.06.10, 14:49 Minelo kilka tysiac lat a ludzie dalej wierza w bzdurne przesady, zabobony, religie z panem na krzyzu, nieomylnosc papieza, matke boska w niebie...Kto ma choc troche oleju w glowie i zastanowi sie przez chwile ze religie to najwieksze bzdura i klamstwo na ziemi;-/ Szkoda ze Polska nie bierze przykladu z np. Czech czy Szkocji gdzie ateizm kwitnie a ludzie zyja spokojnie i dostatnio i bezstresowo;-))) Religi katolickiej w szkolach stanowcze nie! pozdraiwiam zdroworozsadkowych;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: 78.133.205.* 04.06.10, 14:31 Pieprzy sie ludziom w główkach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANAKONDA22 Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:34 ..A ZAPOMNIELI O BANERZE Z NAPISEM:.ROZpisDZIŁ SIĘ tupolew, BO TAK CHCIAŁ BÓG... Odpowiedz Link Zgłoś
gad_z_rakowa Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt 04.06.10, 14:44 nie podoba mi sie ten tytul. zadne szczatki tylko kawalek modelu samolotu. a poza tym to i tak mnie to ch.. obchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
witek_gdynia Re: Brawo ! Tak należy czcić bohaterów !!!! 04.06.10, 14:51 To z pewnoscią nie koniec, to raczej początek Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Brawo ! Tak należy czcić bohaterów !!!! 04.06.10, 18:11 witek_gdynia napisała: > To z pewnoscią nie koniec, to raczej początek pozwole sobie zapytac czy zasluzyli sobie oni na miano bohaterow? mysle ze tym ze odwazyli sie wejsc do samolotu z Kaczynskim...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katolikpolski Re: Kara boska IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:26 Gość portalu: ANAKONDA22 napisał(a): > ..A ZAPOMNIELI O BANERZE Z NAPISEM:.ROZpisDZIŁ SIĘ tupolew, BO TAK CHCIAŁ BÓG... To nie byl Bog, tylko jego zastepca na terenie Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
bandierarossa Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:35 A dlaczego nie było kopii truchła kaczego???? Takiego zrobionego jak krasnale gipsowe? :-) Najlepiej z kiwającą się główka jak u pieska. Odpowiedz Link Zgłoś
tow_rydzyk Polskiej farsy ciag dalszy 04.06.10, 14:36 To zdjecie oltarza musialo byc zrobione gdzies w Afryce albo Ameryce lacinskiej. Kiedy sie skonczy ten ponury niesmaczny katolicki Disnejland ? Kiedy przestaniemy byc posmiewiskiem Europy ? Chcialbym podsumowc ten artykul swoim zdjeciem : img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/f8/f5/4bf28d6d530f5_o.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polprut Re: Polskiej farsy ciag dalszy IP: *.w92-128.abo.wanadoo.fr 04.06.10, 15:02 FE-U-DA-LIZM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kajtek Co za pojj...Naród!Ciemnogród to kopmplement IP: *.bredband.comhem.se 04.06.10, 14:36 Co za wiocha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: likaa Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:36 komuś chyba pomyliła się istota święta Bożego Ciała,przecież to nie Dzień Zausznych Odpowiedz Link Zgłoś
najlepszywero Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:36 Bardzo mi się podoba pomysł ołtarza - Matka Boska Katyńska, Polska Walcząca, katastrofa smoleńska - i hasło, które świadczy o tym, iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.....Daje to do myślenia.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawie_katolik Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.slcj.uw.edu.pl 04.06.10, 15:13 > iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga. Szkoda tylko ze Bog jakos nie chce tego zauwazyc. a moze nie moze bo go tam nie ma??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karazaLKnaWawelu Re: Najpierw byla matka a potem urodzil sie Bog IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:49 Gość portalu: prawie_katolik napisał(a): > iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga. > Szkoda tylko ze Bog jakos nie chce tego zauwazyc. a moze nie moze bo go tam nie ma??? Oczywiscie ze go tam niema:)) W Polsce rzadzi jego mamusia. Przeciez KRK oddal polske i caly jej narod w niwole bozej mamusi. Zydzi sa w bledzie wmawiajac ludziom ze Bog stworzyl Adama I Ewe. To nieprawda. Najpierw byli Zydzi, potem byla mamusia a nastepnie narodzil sie Bog z mamusi zaplodnionej In Vitro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hakkan Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: 88.232.104.* 04.06.10, 16:10 kolejna katolicka schizofrenia - ludzie, ku..., to jakaś paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torro szczegolnie w czasach ciemnogrodu saskiego i sobie IP: *.chello.pl 04.06.10, 19:17 skiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katolikpolski Re: To byl Smolensk IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:33 najlepszywero napisał: > Bardzo mi się podoba pomysł ołtarza - Matka Boska Katyńska, Polska > Walcząca, katastrofa smoleńska - i hasło, które świadczy o tym, iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.....Daje to do myślenia.... Powinna byc Matka Boska Smolenska. A poniewaz wiekszosc ofiar byla tez i w Moskwie. Mozemy dodac Matke Boska Moskiewska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzydkie to brrr Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.06.10, 14:37 Nie ma się co kłócić, mi się podoba że głupi ludzie mogą sobie robić instalacje artystyczne - to jest wolność. Gorzej jak trzeba to oglądać ale o gustach się nie dyskutuje. Kuż...wa to jest poprostu brzydkie i napewno nikt z rodzin zmarłych się z tego gów...na nie ucieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maks Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.10, 23:50 Artysto, Penis na krzyżu - to sztuka na twoim poziomie, albo łajno na prześcieradle? Gratuluje wysublimowanego gustu! Odpowiedz Link Zgłoś
wivaldibb Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:39 Hardcore. Jeszce jakby lider (ksiundz) rzucał ze sceny (ambony) kawałkami krwawego mięcha mogłoby być lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
maciek_r10 Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 14:44 To typowe zachowanie dla ludów pierwotnych. Na Nowych Hebrydach mają np. kult Johna Fruma. Kiedyś miałem okazję oglądać film etnograficzny nakręcony pod koniec lat 80-tych zeszłego wieku w dżungli, gdzieś w Papui/Nowej Gwinei. Jedno z tamtejszy plemion oddawało cześć totemowi wyobrażającemu samolot (nawet miał śmigło z wygiętej blachy). Okazało się, że wcześniej lądował tam transport z jakąś pomocą humanitarną dla tych ludzi i od tamtej pory oni zaklinają bogów, żeby wylądował znów. Dlaczego coś tak głupiego dzieje się w środku Europy? Czy tu nie funkcjonuje żaden system edukacji!? Czy może religia w szkołach pokopała do tego stopnia wiarygodność nauk przyrodniczych? Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:03 Co się tyczny nauk przyrodniczych, to jest tak: 1 klasa LO : 2h religii, 2 h fizyki 2 klasa L0 : 2h religii, 1 h fizyki 3 klasa LO : 2h religii, 0 h fizyki Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:32 Religie (wszystkie, dlatego l.mn.)usunąć ze szkół. Niech Kościoły prowadzą swych wiernych na swój koszt i w swych pomieszczeniach. W szkołach - filozofia i religioznawstwo, nauka tolerancji dla innych ras, religii i poglądów ! Gorliwi katolicy nie będą może bić czarnoskórych na ulicach ! Usunąć krzyż z sejmu i duchownych katolickich (kapelanów ?) z państwowych instytucji. Będzie więcej rozumu i pieniędzy dla sierot i powodzian!! Odpowiedz Link Zgłoś
tommyline Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 16:30 Jak byłem mały to dymałem na religię do kościoła raz w tygodniu po południu i było git. A nauczyciele narzekają, że brakuje czasu na wypełnienie programu nauczania. Brakuje bo zajmuje go relcia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byly katolik Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 00:11 tommyline napisał: > Jak byłem mały to dymałem na religię do kościoła raz w tygodniu po południu i było git. A nauczyciele narzekają, że brakuje czasu na wypełnienie programu nauczania. Brakuje bo zajmuje go relcia... A ja z innymi po szkole dymalem dodatkowe 9-c km na katechizm. 2- 3godz. w jedna strone. Wybor papierosow byl niezly: wawele, plaskie, nyski, mentolowe itp., po drodze bylo pole obsiane amunicja, po kazdym przeoraniu pola mozna bylo nazbierac setki sztuk tych zabawek. Jedna godz. katechizmu i powrotna droga do domu juz 11km. Wracalo sie juz po ciemku pod strachem bo pod kazdym krzakiem cos sie ruszalo, wiele miejsc bylo nawiedzane przez duchy jak to legendy mowily. Czasami mielismy szczescie gdy ktorys z kierowcow ciezarowek zgodzil sie podwiezc:)) Zas teraz mam klechow w doopie. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 18:13 lehoo napisała: > Co się tyczny nauk przyrodniczych, to jest tak: > 1 klasa LO : 2h religii, 2 h fizyki > 2 klasa L0 : 2h religii, 1 h fizyki > 3 klasa LO : 2h religii, 0 h fizyki Po co komu fizyka! I tak nikt z tego nie nic rozumie. Jak zdawałem fizykę na maturze (ogólniak, 2 godz fizyki tygodniowo, przez 4 lata), to reszta komisji siedziała jak na tureckim kazaniu. Już przed wojną Tuwim pisał: "Nauczyli mnie mnóstwa mądrości, Logarytmów, wzorów i formułek, Z kwadracików, trójkącików, kółek, Nauczali mnie nieskończoności. Rozprawiali o "cudach przyrody", Oglądałem różne tajemnice: W jednym szkiełku - życie w kropli wody, W innym zaś - kanały na księżycu. Mam tej wiedzy zapsa nieskończony: 2πr i H2SO4 Jabłka, lampy, Crookes'y i Newtony, Azot, wodór, zmiany atmosfery. Wiem o kuli wypełnionej lodem, O bursztynie, gdy się go pociera, Wiem, że ciało pogrążone w wodę Waży tyle, ile... et caetera. Ach, wiem jeszce, że na drugiej półkuli Słońce świeci, gdy u nas jest ciemno! Różne rzeczy do głowy mi wkuli, Tumanili nauką daremną. I nic nie wiem, i nic nie rozumiem, I wciąż wierzę biednymi zmysłami, Że ci ludzie na drugiej półkuli Muszą chodzić do góry nogami..." Odpowiedz Link Zgłoś
sewa1 Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:07 Dobrze powiedziane; to plemienne instynkty ktore dochodza do glosu: totemy, szamani, zbiorowy taniec... Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 17:49 maciek_r10 napisał: > To typowe zachowanie dla ludów pierwotnych. Na Nowych Hebrydach mają np. kult J > ohna Fruma. > Kiedyś miałem okazję oglądać film etnograficzny nakręcony pod koniec lat 80-tyc > h zeszłego wieku w dżungli, gdzieś w Papui/Nowej Gwinei. Jedno z tamtejszy plem > ion oddawało cześć totemowi wyobrażającemu samolot (nawet miał śmigło z wygięte > j blachy). Okazało się, że wcześniej lądował tam transport z jakąś pomocą human > itarną dla tych ludzi i od tamtej pory oni zaklinają bogów, żeby wylądował znów > . Nie wiem, jaki film oglądałeś(aś), ale identyczna scena była w filmie "Pieski świat"("Mondo cane") nakręconym w roku 1962. Ale to drobiazg, nie czepiam się, ważny jest temat. Fakt, film ten był emitowany w polskiej TV gdzieś w latach 80-tych. Ja oglądałem go w kinie, gdzieś w roku 1967 lub 68. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek_r10 Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.171.233.235.dsl.crowley.pl 04.06.10, 19:00 > Nie wiem, jaki film oglądałeś(aś), ale identyczna scena była w > filmie "Pieski świat"("Mondo cane") nakręconym w roku 1962. Ale to > drobiazg, nie czepiam się, ważny jest temat. Fakt, film ten był > emitowany w polskiej TV gdzieś w latach 80-tych. Ja oglądałem go w > kinie, gdzieś w roku 1967 lub 68. A tak, to mogło być to. W takim razie to dla mnie niezbyt wiarygodne źródło informacji ponieważ część z tego materiału ZTCW była zaaranżowana dla potrzeb filmu. Wspomniany przeze mnie fragment mógł być, ale nie musiał autentyczny, więc właściwie powinienem się na niego nie powoływać. Z drugiej strony, jeśli całą rzecz zainscenizowano, to i tak stanowi ona świetną ilustrację magicznego myślenia w naszym kraju. Generalnie TV to nie jest rzetelne źródło informacji o czymkolwiek. Natomiast Johna Fruma czczą do dziś - ta religia jest ciągle żywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adas Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.pl 04.06.10, 20:17 Czyżby się modlili, aby spadł też ten drugi ? ? ? ? Odpowiedz Link Zgłoś
maciek_r10 Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 20:20 Adas napisał(a): > Czyżby się modlili, aby spadł też ten drugi ? > > ? ? ? No więc, jest to możliwe, jest taki sam samolot i taki sam kandydat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tetradrachma Z ludem pierwotnym " to" nie ma wiele wspólnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 15:17 To cyniczne i zamierzone oddziaływanie na empatie ludzi. Tak jak Kurski powiedział "trzeba tworzyć mit L. Kaczyńskiego" ! Mit, obrońcy wiary i uciśnionych. I się tworzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: 79.97.227.* 04.06.10, 14:52 a jakie beda szopki Bozonarodzeniowe...juz sie doczekac nie moge! Strasznie to wszystko smutne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piechuzg Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.chello.pl 04.06.10, 14:53 Mogliby Palec albo nogę kaczora jako relikwie... a proces beatyfikacji już się zaczął? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eva Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż... IP: *.centertel.pl 04.06.10, 14:55 ...rzuca się w oczy. Typowe żerowanie na tragedii ludzkiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skok Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.superkabel.de 04.06.10, 15:02 Te! Kobitka! Elegancje to masz na salonych PO. Boze Cialo to nie swieto na pokazanie Twojego kapelusika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wernyhora prawdziw Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.06.10, 15:13 stul ryja niemiecka gnido! Odpowiedz Link Zgłoś
profesor_filutek Re: Nie elegancki.... Wernyhora prawdziw 04.06.10, 15:32 Gość portalu: wernyhora prawdziw napisał(a): > stul ryja niemiecka gnido! Czy masz juz cytaty z jutrzejszego pojednawczego przemowienia Kandydata Kaczynskiego (KK) na moscie w Slubicach ? Odpowiedz Link Zgłoś
huston_mamy_problem dlaczego katolicy ublizaja kobiecie? 04.06.10, 15:36 ktora napisala ze to niezmaczne..miala racje. www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menda Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:35 Gość portalu: skok napisał(a): > Te! Kobitka! Elegancje to masz na salonych PO. Boze Cialo to nie > swieto na pokazanie Twojego kapelusika. no popatrz, nie na pokazanie? to dlaczego te katabasy i te procesyje cale takie wypasione? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: des Czy ktoś słyszał w k. Protestanckim o podobnych IP: *.zone14.bethere.co.uk 04.06.10, 14:56 sytuacjach: polityka na mszach, indoktrynacja w szkołach, usancjonowanie sekty z Torunia, święcenie kapłanów tylko za tragiczną śmierc, pedofilia, podwójna moralnosc ws. pożycia z kobietami (ok. 40% księży co najmniej raz współżyło z kobietą będąc kapłanem), pazernosc na pieniądze, itp. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poko Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:01 Mam gdzieś w garażu kawałki blach ze starego Fiata 125...może też sie księdzu przydadzą na przyozdobienie ołtarza w kościele..Jakby co to oddam nawet za darmo wiedząc jak biedni są księża w kosciele kat. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Nikt jakoś nie zauważył rocznicy obalenia komuny. 04.06.10, 15:03 Za to Dzień Pamięci Ofiar Katynia mamy 365 razy w roku, a jak rok jest przestępny, to i 366. Odpowiedz Link Zgłoś
cirano Re: Nikt jakoś nie zauważył rocznicy obalenia kom 04.06.10, 15:18 Kato- woły mają głos Odpowiedz Link Zgłoś
pregierz Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 15:07 O dekorowaniu to trudno mowic, to jakiś smietnik popowodziowy raczej. Odpowiedz Link Zgłoś
realvicky Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 15:08 Zginela cala wycieczka w kraksie autobusu we Francji, dusze pasazerow oprowadza po niebie Sw. Piotr: pokazuje piekne ogrody, wspaniale pomieszczenia, ktore nie posiadaja drzwi i nagle mijaja jakies pomieszczenie z zamknietymi drzwiami. Pada pytanie: Sw. Piotrze, a co tam jest za tymi drzwiami? i pada odpowiedz od niebianskiego klucznika: O - a za tymi drzwiami sa POLACY i mysla, ze sa sami w niebie!!!! Jak widac polska megalomania jest znana w swiecie, bo uslyszalam to w kosciele w Kanadzie, gdy jeden z kaplanow przywolywal swoich wiernych do "porzadku" poslugujac sie tym przykladem i byl to kaplan Polak !!! Tacy kaplani tez istnieja, tyle ze w rzadkosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacekplacek Obluda religijna IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 00:43 realvicky napisała: > Zginela cala wycieczka w kraksie autobusu we Francji, dusze pasazerow > oprowadza po niebie Sw. Piotr: pokazuje piekne ogrody, wspaniale > pomieszczenia, ktore nie posiadaja drzwi i nagle mijaja jakies > pomieszczenie z zamknietymi drzwiami. Pada pytanie: Sw. Piotrze, a co W kosciele w Passaicu USA przed laty ksiadz na kazaniu opowiadal jak to w pewnym zakladzie miesnym w Polsce pracownicy domagali sie powieszenia krzyzy w fabryce. W pewnym momencie dyrektor zabiera glos. Dobrze mozemy powiesic wam krzyze ale przyzeknijcie zr nie bedziecie wykradac miesa z zakladu:)) Odpowiedz Link Zgłoś