Dodaj do ulubionych

Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar...

    • mirekmm Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:29
      Faktycznie rzyciowy. Lepiej by wyszło już tylko z podwoziem Tu-154M do góry.
    • Gość: azz nie no, wystrój profesjonalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:29
      jeszcze krzory połamane rzucili, brakuje tylko manekinów
      • Gość: prawie_katolik Re: nie no, wystrój profesjonalny IP: *.slcj.uw.edu.pl 04.06.10, 15:26
        > jeszcze krzory połamane rzucili, brakuje tylko manekinów
        BEDA, na wielkanoc w przyszlym roku.

    • szakez Aj, waj Szechtereku ;) 04.06.10, 14:30
      że nie utoniesz we własnej żółci
      • Gość: zesmaczonyPolak Re: Aj, waj Szechtereku ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:59
        coś Bozia nielubi PIS-u i nas Polaków
    • Gość: equ Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:31
      "Mieliśmy także inscenizacje nawiązujące do beatyfikacji księdza Jerzego
      Popiełuszki i rocznicy bitwy pod Grunwaldem"

      Kościół Katolicki świętował datę zniszczenia katolickiego zakonu ? A była to
      uroczystość radosna czy smutna ?
    • Gość: stwojak Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:31
      Czy tak ma wyglądać nowe oblicze kościoła w Polsce. Boże Ciało - kojarzyło mi
      się zawsze z Najświętszym Ciałem Pana Jezusa a nie z relikwiami nawet
      najważniejszych świętych.Od jakiegoś czasu jedno z najważniejszych świąt
      katolickich w Polsce zaczyna się kojarzyć z kiermaszami, folklorem,
      zawodami.Teraz musimy się oswajać z wykorzystywaniem tego święta na potrzeby
      polityczne.Zaczyna nam doskwierać brak Jana Pawła II.Nie tylko wierni, ale i
      kościół, nie potrafi korzystać z wolności.
      • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt 04.06.10, 14:41
        Niestety, takie szopki zaczynają trącić bałwochwalstwem. Źle, że niektórzy duchowni ulegają takiej histerii.
        • Gość: baranekbozy Re: Wiara czyni cuda IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 01:05
          Wyznawcy trzech religii Buddysta, Islamczyk i Katolik dyskutuja jak
          silna jest ich wiara. Decyduja sie sprawdzic moc swojego Boga
          skaczac z helikoptera.
          Pierwszy wyskakuje islamczyk wolajac na glos Allah Akbar. I bec
          upada na ziemie lamiac wszystkie kosci.
          Nastepnie skacze glowa w dol buddysta, wolajac Budda, Budda,Budda
          leci lotem slizgowym i tuz nad ziemia lewitujac przyjmuje pozycje
          lotosu.
          Widzac to odmawiajacy zdrowaski polski katolik, skacze i wola Budda,
          Budda,Budda:))).
      • Gość: aRTURuk Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły... IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 04.06.10, 14:49
        Minelo kilka tysiac lat a ludzie dalej wierza w bzdurne przesady, zabobony,
        religie z panem na krzyzu, nieomylnosc papieza, matke boska w niebie...Kto ma
        choc troche oleju w glowie i zastanowi sie przez chwile ze religie to
        najwieksze bzdura i klamstwo na ziemi;-/ Szkoda ze Polska nie bierze przykladu
        z np. Czech czy Szkocji gdzie ateizm kwitnie a ludzie zyja spokojnie i
        dostatnio i bezstresowo;-)))
        Religi katolickiej w szkolach stanowcze nie!
        pozdraiwiam zdroworozsadkowych;-)
    • Gość: gość Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: 78.133.205.* 04.06.10, 14:31
      Pieprzy sie ludziom w główkach...
    • Gość: ANAKONDA22 Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:34
      ..A ZAPOMNIELI O BANERZE Z NAPISEM:.ROZpisDZIŁ SIĘ tupolew, BO TAK
      CHCIAŁ BÓG
      ...
      • gad_z_rakowa Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt 04.06.10, 14:44
        nie podoba mi sie ten tytul. zadne szczatki tylko kawalek modelu samolotu. a poza tym to i tak mnie to ch.. obchodzi.
      • witek_gdynia Re: Brawo ! Tak należy czcić bohaterów !!!! 04.06.10, 14:51
        To z pewnoscią nie koniec, to raczej początek
        • yanfhowah Re: Brawo ! Tak należy czcić bohaterów !!!! 04.06.10, 18:11
          witek_gdynia napisała:

          > To z pewnoscią nie koniec, to raczej początek
          pozwole sobie zapytac czy zasluzyli sobie oni na miano bohaterow?

          mysle ze tym ze odwazyli sie wejsc do samolotu z Kaczynskim......
      • Gość: katolikpolski Re: Kara boska IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:26
        Gość portalu: ANAKONDA22 napisał(a):

        > ..A ZAPOMNIELI O BANERZE Z NAPISEM:.ROZpisDZIŁ SIĘ tupolew,
        BO TAK CHCIAŁ BÓG
        ...


        To nie byl Bog, tylko jego zastepca na terenie Polski.
    • bandierarossa Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:35
      A dlaczego nie było kopii truchła kaczego???? Takiego zrobionego jak
      krasnale gipsowe? :-)
      Najlepiej z kiwającą się główka jak u pieska.
    • tow_rydzyk Polskiej farsy ciag dalszy 04.06.10, 14:36
      To zdjecie oltarza musialo byc zrobione gdzies w Afryce albo Ameryce
      lacinskiej.


      Kiedy sie skonczy ten ponury niesmaczny katolicki Disnejland ?
      Kiedy przestaniemy byc posmiewiskiem Europy ?



      Chcialbym podsumowc ten artykul swoim zdjeciem :

      img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/f8/f5/4bf28d6d530f5_o.jpg
      • Gość: polprut Re: Polskiej farsy ciag dalszy IP: *.w92-128.abo.wanadoo.fr 04.06.10, 15:02
        FE-U-DA-LIZM
    • Gość: kajtek Co za pojj...Naród!Ciemnogród to kopmplement IP: *.bredband.comhem.se 04.06.10, 14:36
      Co za wiocha.
    • Gość: likaa Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 14:36
      komuś chyba pomyliła się istota święta Bożego Ciała,przecież to nie Dzień
      Zausznych
    • najlepszywero Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:36
      Bardzo mi się podoba pomysł ołtarza - Matka Boska Katyńska, Polska
      Walcząca, katastrofa smoleńska - i hasło, które świadczy o tym, iz w
      trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.....Daje to do
      myślenia....
      • Gość: prawie_katolik Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.slcj.uw.edu.pl 04.06.10, 15:13
        > iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.
        Szkoda tylko ze Bog jakos nie chce tego zauwazyc. a moze nie moze bo
        go tam nie ma???
        • Gość: karazaLKnaWawelu Re: Najpierw byla matka a potem urodzil sie Bog IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:49
          Gość portalu: prawie_katolik napisał(a):

          > iz w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.
          > Szkoda tylko ze Bog jakos nie chce tego zauwazyc. a moze nie moze
          bo go tam nie ma???

          Oczywiscie ze go tam niema:)) W Polsce rzadzi jego mamusia. Przeciez
          KRK oddal polske i caly jej narod w niwole bozej mamusi.

          Zydzi sa w bledzie wmawiajac ludziom ze Bog stworzyl Adama I Ewe.
          To nieprawda. Najpierw byli Zydzi, potem byla mamusia a nastepnie
          narodzil sie Bog z mamusi zaplodnionej In Vitro.
      • Gość: hakkan Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: 88.232.104.* 04.06.10, 16:10
        kolejna katolicka schizofrenia - ludzie, ku..., to jakaś paranoja.
      • Gość: torro szczegolnie w czasach ciemnogrodu saskiego i sobie IP: *.chello.pl 04.06.10, 19:17
        skiego
      • Gość: katolikpolski Re: To byl Smolensk IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.06.10, 23:33
        najlepszywero napisał:

        > Bardzo mi się podoba pomysł ołtarza - Matka Boska Katyńska, Polska
        > Walcząca, katastrofa smoleńska - i hasło, które świadczy o tym, iz
        w trudnych chwilach Polska zawsze zwracała się do Boga.....Daje to
        do myślenia....

        Powinna byc Matka Boska Smolenska.
        A poniewaz wiekszosc ofiar byla tez i w Moskwie.
        Mozemy dodac Matke Boska Moskiewska.
    • pssz Czy to było wotum w podzięce? 04.06.10, 14:37
      A jeżeli tak to za co?
    • Gość: brzydkie to brrr Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.06.10, 14:37
      Nie ma się co kłócić, mi się podoba że głupi ludzie mogą sobie robić
      instalacje artystyczne - to jest wolność. Gorzej jak trzeba to
      oglądać ale o gustach się nie dyskutuje. Kuż...wa to jest poprostu
      brzydkie i napewno nikt z rodzin zmarłych się z tego gów...na nie
      ucieszy.
      • Gość: maks Re: Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.10, 23:50
        Artysto, Penis na krzyżu - to sztuka na twoim poziomie, albo łajno
        na prześcieradle? Gratuluje wysublimowanego gustu!
    • wivaldibb Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 14:39
      Hardcore.
      Jeszce jakby lider (ksiundz) rzucał ze sceny (ambony) kawałkami krwawego
      mięcha mogłoby być lepiej
    • maciek_r10 Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 14:44
      To typowe zachowanie dla ludów pierwotnych. Na Nowych Hebrydach mają np. kult Johna Fruma.
      Kiedyś miałem okazję oglądać film etnograficzny nakręcony pod koniec lat 80-tych zeszłego wieku w dżungli, gdzieś w Papui/Nowej Gwinei. Jedno z tamtejszy plemion oddawało cześć totemowi wyobrażającemu samolot (nawet miał śmigło z wygiętej blachy). Okazało się, że wcześniej lądował tam transport z jakąś pomocą humanitarną dla tych ludzi i od tamtej pory oni zaklinają bogów, żeby wylądował znów.
      Dlaczego coś tak głupiego dzieje się w środku Europy? Czy tu nie funkcjonuje żaden system edukacji!? Czy może religia w szkołach pokopała do tego stopnia wiarygodność nauk przyrodniczych?
      • lehoo Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:03
        Co się tyczny nauk przyrodniczych, to jest tak:
        1 klasa LO : 2h religii, 2 h fizyki
        2 klasa L0 : 2h religii, 1 h fizyki
        3 klasa LO : 2h religii, 0 h fizyki
        • pablobodek Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:32
          Religie (wszystkie, dlatego l.mn.)usunąć ze szkół.
          Niech Kościoły prowadzą swych wiernych na swój koszt i w swych
          pomieszczeniach.
          W szkołach - filozofia i religioznawstwo, nauka tolerancji dla
          innych ras, religii i poglądów !
          Gorliwi katolicy nie będą może bić czarnoskórych na ulicach !
          Usunąć krzyż z sejmu i duchownych katolickich (kapelanów ?) z
          państwowych instytucji.
          Będzie więcej rozumu i pieniędzy dla sierot i powodzian!!
        • tommyline Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 16:30
          Jak byłem mały to dymałem na religię do kościoła raz w tygodniu po południu i
          było git. A nauczyciele narzekają, że brakuje czasu na wypełnienie programu
          nauczania. Brakuje bo zajmuje go relcia...
          • Gość: byly katolik Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 00:11
            tommyline napisał:

            > Jak byłem mały to dymałem na religię do kościoła raz w tygodniu po
            południu i było git. A nauczyciele narzekają, że brakuje czasu na
            wypełnienie programu nauczania. Brakuje bo zajmuje go relcia...

            A ja z innymi po szkole dymalem dodatkowe 9-c km na katechizm. 2-
            3godz. w jedna strone. Wybor papierosow byl niezly: wawele, plaskie,
            nyski, mentolowe itp., po drodze bylo pole obsiane amunicja, po
            kazdym przeoraniu pola mozna bylo nazbierac setki sztuk tych zabawek.
            Jedna godz. katechizmu i powrotna droga do domu juz 11km. Wracalo
            sie juz po ciemku pod strachem bo pod kazdym krzakiem cos sie
            ruszalo, wiele miejsc bylo nawiedzane przez duchy jak to legendy
            mowily. Czasami mielismy szczescie gdy ktorys z kierowcow ciezarowek
            zgodzil sie podwiezc:))
            Zas teraz mam klechow w doopie.
        • eti.gda Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 18:13
          lehoo napisała:

          > Co się tyczny nauk przyrodniczych, to jest tak:
          > 1 klasa LO : 2h religii, 2 h fizyki
          > 2 klasa L0 : 2h religii, 1 h fizyki
          > 3 klasa LO : 2h religii, 0 h fizyki

          Po co komu fizyka! I tak nikt z tego nie nic rozumie. Jak zdawałem
          fizykę na maturze (ogólniak, 2 godz fizyki tygodniowo, przez 4 lata),
          to reszta komisji siedziała jak na tureckim kazaniu.
          Już przed wojną Tuwim pisał:

          "Nauczyli mnie mnóstwa mądrości,
          Logarytmów, wzorów i formułek,
          Z kwadracików, trójkącików, kółek,
          Nauczali mnie nieskończoności.

          Rozprawiali o "cudach przyrody",
          Oglądałem różne tajemnice:
          W jednym szkiełku - życie w kropli wody,
          W innym zaś - kanały na księżycu.

          Mam tej wiedzy zapsa nieskończony:
          2πr i H2SO4
          Jabłka, lampy, Crookes'y i Newtony,
          Azot, wodór, zmiany atmosfery.

          Wiem o kuli wypełnionej lodem,
          O bursztynie, gdy się go pociera,
          Wiem, że ciało pogrążone w wodę
          Waży tyle, ile... et caetera.

          Ach, wiem jeszce, że na drugiej półkuli
          Słońce świeci, gdy u nas jest ciemno!
          Różne rzeczy do głowy mi wkuli,
          Tumanili nauką daremną.

          I nic nie wiem, i nic nie rozumiem,
          I wciąż wierzę biednymi zmysłami,
          Że ci ludzie na drugiej półkuli
          Muszą chodzić do góry nogami..."

      • sewa1 Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 15:07
        Dobrze powiedziane; to plemienne instynkty ktore dochodza do glosu:
        totemy, szamani, zbiorowy taniec...
      • eti.gda Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 17:49
        maciek_r10 napisał:

        > To typowe zachowanie dla ludów pierwotnych. Na Nowych Hebrydach
        mają np. kult J
        > ohna Fruma.
        > Kiedyś miałem okazję oglądać film etnograficzny nakręcony pod
        koniec lat 80-tyc
        > h zeszłego wieku w dżungli, gdzieś w Papui/Nowej Gwinei. Jedno z
        tamtejszy plem
        > ion oddawało cześć totemowi wyobrażającemu samolot (nawet miał
        śmigło z wygięte
        > j blachy). Okazało się, że wcześniej lądował tam transport z jakąś
        pomocą human
        > itarną dla tych ludzi i od tamtej pory oni zaklinają bogów, żeby
        wylądował znów
        > .

        Nie wiem, jaki film oglądałeś(aś), ale identyczna scena była w
        filmie "Pieski świat"("Mondo cane") nakręconym w roku 1962. Ale to
        drobiazg, nie czepiam się, ważny jest temat. Fakt, film ten był
        emitowany w polskiej TV gdzieś w latach 80-tych. Ja oglądałem go w
        kinie, gdzieś w roku 1967 lub 68.
        • Gość: maciek_r10 Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.171.233.235.dsl.crowley.pl 04.06.10, 19:00
          > Nie wiem, jaki film oglądałeś(aś), ale identyczna scena była w
          > filmie "Pieski świat"("Mondo cane") nakręconym w roku 1962. Ale to
          > drobiazg, nie czepiam się, ważny jest temat. Fakt, film ten był
          > emitowany w polskiej TV gdzieś w latach 80-tych. Ja oglądałem go w
          > kinie, gdzieś w roku 1967 lub 68.

          A tak, to mogło być to. W takim razie to dla mnie niezbyt wiarygodne źródło informacji ponieważ część z tego materiału ZTCW była zaaranżowana dla potrzeb filmu. Wspomniany przeze mnie fragment mógł być, ale nie musiał autentyczny, więc właściwie powinienem się na niego nie powoływać.
          Z drugiej strony, jeśli całą rzecz zainscenizowano, to i tak stanowi ona świetną ilustrację magicznego myślenia w naszym kraju. Generalnie TV to nie jest rzetelne źródło informacji o czymkolwiek.
          Natomiast Johna Fruma czczą do dziś - ta religia jest ciągle żywa.
      • Gość: Adas Re: Tak wygląda kultura cargo. IP: *.pl 04.06.10, 20:17
        Czyżby się modlili, aby spadł też ten drugi ?

        ? ? ?

        • maciek_r10 Re: Tak wygląda kultura cargo. 04.06.10, 20:20
          Adas napisał(a):

          > Czyżby się modlili, aby spadł też ten drugi ?
          >
          > ? ? ?

          No więc, jest to możliwe, jest taki sam samolot i taki sam kandydat.
      • Gość: tetradrachma Z ludem pierwotnym " to" nie ma wiele wspólnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.10, 15:17
        To cyniczne i zamierzone oddziaływanie na empatie ludzi. Tak jak Kurski
        powiedział "trzeba tworzyć mit L. Kaczyńskiego" ! Mit, obrońcy wiary i
        uciśnionych. I się tworzy.
    • Gość: mm Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: 79.97.227.* 04.06.10, 14:52
      a jakie beda szopki Bozonarodzeniowe...juz sie doczekac nie moge! Strasznie to
      wszystko smutne...
    • Gość: piechuzg Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.chello.pl 04.06.10, 14:53
      Mogliby Palec albo nogę kaczora jako relikwie... a proces beatyfikacji
      już się zaczął?
    • Gość: Eva Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż... IP: *.centertel.pl 04.06.10, 14:55
      ...rzuca się w oczy. Typowe żerowanie na tragedii ludzkiej.
      • Gość: skok Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.superkabel.de 04.06.10, 15:02
        Te! Kobitka! Elegancje to masz na salonych PO. Boze Cialo to nie
        swieto na pokazanie Twojego kapelusika.
        • Gość: wernyhora prawdziw Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.06.10, 15:13
          stul ryja niemiecka gnido!
          • profesor_filutek Re: Nie elegancki.... Wernyhora prawdziw 04.06.10, 15:32
            Gość portalu: wernyhora prawdziw napisał(a):
            > stul ryja niemiecka gnido!

            Czy masz juz cytaty z jutrzejszego pojednawczego przemowienia
            Kandydata Kaczynskiego (KK) na moscie w Slubicach ?
          • huston_mamy_problem dlaczego katolicy ublizaja kobiecie? 04.06.10, 15:36
            ktora napisala ze to niezmaczne..miala racje.
            www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
        • Gość: menda Re: Nieeleganckie i niesmaczne. Brak wyczucia aż. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:35
          Gość portalu: skok napisał(a):

          > Te! Kobitka! Elegancje to masz na salonych PO. Boze Cialo to nie
          > swieto na pokazanie Twojego kapelusika.

          no popatrz, nie na pokazanie? to dlaczego te katabasy i te procesyje cale takie wypasione?
    • Gość: des Czy ktoś słyszał w k. Protestanckim o podobnych IP: *.zone14.bethere.co.uk 04.06.10, 14:56
      sytuacjach: polityka na mszach, indoktrynacja w szkołach,
      usancjonowanie sekty z Torunia, święcenie kapłanów tylko za
      tragiczną śmierc, pedofilia, podwójna moralnosc ws. pożycia z
      kobietami (ok. 40% księży co najmniej raz współżyło z kobietą będąc
      kapłanem), pazernosc na pieniądze, itp. itd.
    • ggrdl Kampania wyborcza w pełni 04.06.10, 14:58
    • Gość: poko Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:01
      Mam gdzieś w garażu kawałki blach ze starego Fiata 125...może też sie księdzu przydadzą na przyozdobienie ołtarza w kościele..Jakby co to oddam nawet za darmo wiedząc jak biedni są księża w kosciele kat.
    • majajekukubzdziongvamajaje Nikt jakoś nie zauważył rocznicy obalenia komuny. 04.06.10, 15:03
      Za to Dzień Pamięci Ofiar Katynia mamy 365 razy w roku, a jak rok jest
      przestępny, to i 366.
      • cirano Re: Nikt jakoś nie zauważył rocznicy obalenia kom 04.06.10, 15:18
        Kato- woły mają głos
    • pregierz Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 15:07
      O dekorowaniu to trudno mowic, to jakiś smietnik popowodziowy
      raczej.
    • realvicky Szczątki prezydenckiego samolotu ozdobiły ołtar... 04.06.10, 15:08
      Zginela cala wycieczka w kraksie autobusu we Francji, dusze pasazerow
      oprowadza po niebie Sw. Piotr: pokazuje piekne ogrody, wspaniale
      pomieszczenia, ktore nie posiadaja drzwi i nagle mijaja jakies
      pomieszczenie z zamknietymi drzwiami. Pada pytanie: Sw. Piotrze, a co
      tam jest za tymi drzwiami? i pada odpowiedz od niebianskiego
      klucznika:
      O - a za tymi drzwiami sa POLACY i mysla, ze sa sami w niebie!!!!

      Jak widac polska megalomania jest znana w swiecie, bo uslyszalam to w
      kosciele w Kanadzie, gdy jeden z kaplanow przywolywal swoich wiernych
      do "porzadku" poslugujac sie tym przykladem i byl to kaplan Polak !!!
      Tacy kaplani tez istnieja, tyle ze w rzadkosci.
      • Gość: jacekplacek Obluda religijna IP: *.nwrknj.east.verizon.net 05.06.10, 00:43
        realvicky napisała:

        > Zginela cala wycieczka w kraksie autobusu we Francji, dusze
        pasazerow
        > oprowadza po niebie Sw. Piotr: pokazuje piekne ogrody, wspaniale
        > pomieszczenia, ktore nie posiadaja drzwi i nagle mijaja jakies
        > pomieszczenie z zamknietymi drzwiami. Pada pytanie: Sw. Piotrze, a
        co

        W kosciele w Passaicu USA przed laty ksiadz na kazaniu opowiadal jak
        to w pewnym zakladzie miesnym w Polsce pracownicy domagali sie
        powieszenia krzyzy w fabryce.
        W pewnym momencie dyrektor zabiera glos.
        Dobrze mozemy powiesic wam krzyze ale przyzeknijcie zr nie bedziecie
        wykradac miesa z zakladu:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka