• Gość: Leprosy Re: Lady cham IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 15:25
      Byłem od początku tego koncertu i wszystko widziałem i słyszałem.Borysewicz
      bardzo dobrze zrobił ,że kazał wypier.....ć tym vipom cipom bo jezeli jest
      koncert to dla ludzi a nie dla traktorzystów i byłych komuchów.Zawsze jest
      tak,że jak jest koncert obojetnie kogo to vipiarze siadają w środku a ludzi
      traktują jak ścierwa.Przecież ten koncert był dla mieszkańców Sulęcina i innych
      osób a nie tylko dla vipów.Vipy też się spóźniły i pchały przez tłum ludzi
      czekających na koncert a prowadził ich jakiś tam Waldun (baranek na niczym się
      nie zna).Jestem za Borysewiczem bo powiedział gdzie raki zimują dla Vipów. A
      burmistrz niech idzie buraki zbierać.A Patton sam jest nędzny.Gówniarz.
    • Gość: emmezet Re: Lady cham IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 15:29
      Oczywiscie, ze nalezy ignorowac pana borysewicza, cham number1, jak rowniez
      jego impresariat. szanujace sie rozglosnie radiowe niech przez rok zawieszą
      emisje ich utworów, poczuja chlopcy...
    • adieuand Sami jesteście sobie winni.. 05.05.04, 15:46
      jak sie gowna słucha to sie gówno z tego ma.... u mnie taki borysewicz to moze
      co najwyzej kwilczec pod kosą hehe
    • Gość: aaaa Re: Lady cham IP: *.internet.pl 05.05.04, 16:02
      Ale plebs ten "zespolik".
    • Gość: Kleks Obraził samo(nie)rządowych kacyków? Zgroza! IP: 62.181.161.* 05.05.04, 16:12
      Może ktoś wreszcie zajmie się jedną z największych polskich patologii, czyli
      nieprawdopodobnym wręcz rozrostem masy urzędniczej na szczeblach tzw.
      samorządu. A czym zajmują się ci nikomu niepotrzbni kolesie? Rozgrywkami
      personalnymi i politycznymi między samymi sobą. Wszystkie chwyty są tam
      dozwolone, więc tekst Borysewicza przełkną bew większego wstrętu.
    • Gość: mami Re: Lady cham IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:17
      Dawno skaczeni musza inaczej szukac rozglosu
    • Gość: mami Re: najpierw wystawial d... teraz to, no,no,no.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:21
    • Gość: Marcin Re: Lady cham IP: 5.3.1R* / 62.6.139.* 05.05.04, 16:21
      No coz, Borysewicz juz raz siedzial za wypinanie sie na publicznosc. Moze
      przydalo by mu sie male przypomnienie w celi?
      • Gość: outsider Re: Lady Pank IP: *.174.253.155.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 05.05.04, 16:28
        niektorzy to po pijaku wyciagaja pistolet i strzelaja. Pan Borysewicz i tak
        zachowal umiar.
        • Gość: nelsonek Re: Lady Pank IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 17:00
          no tak. zachował umiar!! hehe. od dzisiaj zaczynam chodzić do pracy pijany!! szef chyba zrozumie??
          • Gość: outsider Re: Lady Pank IP: *.175.195.152.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 06.05.04, 00:04
            nie wiem czy byloby Cie stac na utrate pensji. Jego stac.
            Zazdrocha czy staropanienstwo?
            • Gość: nelsonek Re: Lady Pank IP: 80.249.1.* 06.05.04, 13:56
              rozumiem, ze uwazasz, ze on chcial stracic pensje? ani zazdrocha, ani staropanienstwo. po prostu zachowal sie jak ostatnia lajza, choc przyznaje ze gra wysmienicie. nic nie tlumaczy jego zachowania.
    • Gość: JARAS BRAWO JANEK IP: *.udn.pl 05.05.04, 16:34
      BRAWO JANEK!
      Jebać unijnych pasibrzuchów. Czy pieniądze z tego funduszu były przekazane na
      festyny i inne polityczne reklamy kilku lokalnych kacyków? Chyba nie. A więc
      brawo Janek a władze Sulęcina wypierdalać za marnotrawstwo!
      • Gość: nelsonek Re: BRAWO JANEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:44
        ojojoj. pomimo wszystko troszke kultury (mam na mysli Borysewicza)
    • Gość: Waldi Re: Lady cham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 16:43
      To nie pierwszy taki numer Jasia pospolitego Borysewicza. W Lubomierzu na
      Festiwalu Filmów Komediowych też obrażał władze miasta i posła Olgierda P. Lady
      chamom powinno się płacić po koncercie, za wykonaną pracę. Inaczej nigdy nie
      będą szanować publicznośći. Widać sprawa sądowa i wyrok za Wrocław niczego
      małego Jasia nie nauczył. Czarodziejka gorzałka wypala rozum lidera podrzędnego
      zespołu. Dziadki, idźcie już na emeuturę!!!
      • Gość: Edwin Re: Lady cham IP: *.ade.dialup.connect.net.au 05.05.04, 17:06
        Popieram!
        Gdyby mieli zaspiewac "O dwoch takich, co ukradli ksiezyc" to nie bardzo
        wiedzieliby KTORY.
    • Gość: lookk Re: Lady cham IP: 195.68.192.* 05.05.04, 16:55
      pokazali słomę z butów
    • Gość: Lady Buc Ale wiocha... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 17:03
      Czterdziestoletni buntownik, tfu. Ale kasę wziął...
    • Gość: ESmeralda Re: Lady cham IP: *.onlink.net 05.05.04, 17:16
      Jaskowi Borysewiczowi dawno cos na lebek chlasnelo. Po slubie z mlodziutka i
      glupiutka zona cos slodko gaworzyli w wywiadach o swoim wielkim szczesiu.
      Zoneczka chciala sie urzadzic finansowo przy starym pijaku i ladaku ale jakos
      nie wyszlo.Maz wrocil do swojego starego stylu (czyt. awanturnictwa i
      pijanstwa) zonka poszla w dluga. Szczescie rozplynelo sie w oparach
      alkoholu.Czego ludzie oczekujecie od zdegenerowanego ,zalosnego facecika,
      ktorego mozg przezarty jest alkoholem i maryha. Zachowanie godne tandetnego
      pijaczka, ktoremu cos sie roi w gloweczce. Pijaczek jeszcze spekuluje ( nie
      mysli) ze jest gwiazda. Zalosny, zapity pijaczyna.
    • Gość: rzepka Re: Lady cham IP: 217.153.123.* 05.05.04, 17:28
      chujki po prostu i tyle
      i wbijam w ich wersje wydarzen, bo moze powiedzieli, ze nie maja wypierdalas
      tylko spierdalac,
      poza tym to oni sie juz skonczyli
      rip
      rzepka
    • Gość: prymulka03 Re: Lady cham IP: *.f11.com.pl / *.crowley.pl 05.05.04, 18:07
      No cóż, Jasiu trochę się poprawił od czasu swojego pamiętnego "występu" we
      Wrocławiu 21 lat temu, kiedy to pokazał publiczności, co ma w spodniach, ale
      jego demonstracje są dalej poniżej krytyki. Na szczęście muzyka obroni się
      sama, mam nadzieję.
    • Gość: Partyboy Co się tak rzucacie? IP: *.iscnet.pl 05.05.04, 18:20
      Przynajmniej cos sie dzieje w tym smutnym kraju. Obroncy moralnosci sie znalezli
    • Gość: chart Lady cham IP: 172.16.3.* 05.05.04, 18:21
      najgorszy pubowy zespol
    • Gość: cudzoziemiec Re: Lady cham IP: *.adsl.xs4all.nl 05.05.04, 19:36
      to jest rock & roll! niech zyje LP
    • croca Chamstwo Lady Punk 05.05.04, 20:00
      I dobrze Wam tak.Rozpieściliście te wiecznie pijane beztalencia.30 tysięcy dla
      takiej kapeli!!!!!!!!!Wypierdalac!
    • Gość: toy Re: Lady cham IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 20:00
      wielkie haloooooooooooo:)
    • croca Re: Lady cham 05.05.04, 20:03
      Ma rację.Dobrze Wam tak.Rozpuściliście te wiecznie pijane beztalencia,buractwo
      zyjące skandalami.30 tysięcy dla takiej kapeli!!! Wypierdalać.Macie ich zgnoić
      w śądach żeby nie mogli już wyjść na scenę
    • Gość: Brooklynczyk Re: Lady cham IP: *.rasserver.net 05.05.04, 20:27
      Niech dzikusy oddadza pieniadze. Skuteczniejszej kary nie ma! Cham rozumie
      tylko jeden argument, bo jakies sady czy przeprosiny to smiech na sali
    • Gość: Jerzy Lady cham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 20:41
      Artyści zawsze starają się czymś zaskakiwać i bardzo często jakaś głupotą.
      Jest taka reguła "Czym niższej klasy artysta tym głupszy wyczyn" Jest to
      zrozumiałe bo czymś jednak trzeba zaistnieć.
    • Gość: rad CO ZA IDIOCI CHCA TA BANDE OGLADAC? IP: *.dyn.optonline.net 05.05.04, 21:23
      widzialem ich (przypadkowo) spiewajacych do kotleta dla poloni w usa -
      kompletne dno!!!
      • Gość: rena CHAM ALE JUZ EUROPEJSKI IP: *.dial.proxad.net 05.05.04, 21:30
        ciekawe jak na to zareagowali ci goscie z Niemiec i Francji obecni na
        koncercie.....musili sobi pomyslec : "Co za kulturalny narod ta POLSKA"
        I Z CZYM MY DO UNII ???? Za grosz Lady Pan-Cham nie ma kultury. Dno! Dno ! Dno !
        I az 8 tys fanow obecnych na koncercie : i co oni maja w glowach : ptasie
        mozdzki ....
    • Gość: Wicek Nareszcie ktoś wskazał nowym elitom ich miejsce... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 21:45
      Trafił swój na swego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka