Gość: Bart
IP: 193.29.205.*
14.10.04, 14:40
Start dzisiaj nowych Wiadomosci. Biorąc pod uwagę dotychczasowy wplyw na
obsade programu pierwszego i liczne wpadki glownych wiadomosci, mam obawy czy
aby Warakomaskiej nie powinna dostac się czerowa kartka, co równa sie
pójściem do szatni.Pienkowskiej zal mi mniej, ale jak wlaczam TV i widze te
glupio gadajce glowy to mi slabo i tesknie za Molek. Zwlaszcza dno osiagaja
programy poranne tzw. sniadaniowe...a jeszcze niedawno, wlaczane rankiem
gadajaco pudlo pozwalalo jednym uchem nasluchiwac co nieco...Teraz jest
okropnie nudno i mam wrazenie ze prowadzacy maja widzow za debili. Szczyt
osiaga Popek!!!!!!!