polsat1 28.11.05, 15:14 Ktoś wie coś o ruchach w GP? Podobno szykują sie zwolnienia, ma spaść parę rubryk. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Termos Re: Ruchy w GP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 16:38 O jaką GP ci chodzi: Gazetę Poznańską czy Gazetę Prawną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kir Re: Ruchy w GP IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 29.11.05, 00:09 ależ tu z pewnością chodzi o ruchy w Gabinetach Politycznych,Patrz Waść zmiany szykujące się w KRRi T oraz misyi telewizyjnej,zmiana rady poczty i inne tego typa zmiany. A wy od raz u o medyjajach i to jakich:o) Pozdrawiam Kir Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michkos Re: Ruchy w GP IP: *.chello.pl 02.12.05, 23:46 Miałem okazję tam pracować jakis czas temu. Z tego co słyszałem o ludziach z dawnej załogi, to totalna rozpierducha. Wymiana kadr na całego. czy to dobrze? Czas z raporty z ZKDP pokażą, ale watpię. Odpowiedz Link Zgłoś