Dodaj do ulubionych

Ruchy w GP

28.11.05, 15:14
Ktoś wie coś o ruchach w GP? Podobno szykują sie zwolnienia, ma spaść parę
rubryk.
Obserwuj wątek
    • Gość: Termos Re: Ruchy w GP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 16:38
      O jaką GP ci chodzi: Gazetę Poznańską czy Gazetę Prawną.
    • Gość: Kir Re: Ruchy w GP IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 29.11.05, 00:09
      ależ tu z pewnością chodzi o ruchy w Gabinetach Politycznych,Patrz Waść zmiany
      szykujące się w KRRi T oraz misyi telewizyjnej,zmiana rady poczty i inne tego typa
      zmiany.
      A wy od raz u o medyjajach i to jakich:o)
      Pozdrawiam
      Kir
    • polsat1 Re: Ruchy w GP 29.11.05, 12:31
      Oczywiście o Gazetę Prawną mi chodzi.
      • Gość: michkos Re: Ruchy w GP IP: *.chello.pl 02.12.05, 23:46
        Miałem okazję tam pracować jakis czas temu. Z tego co słyszałem o ludziach z
        dawnej załogi, to totalna rozpierducha. Wymiana kadr na całego. czy to dobrze?
        Czas z raporty z ZKDP pokażą, ale watpię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka